Мъжат ми ме удари пред детето ни... Моли ме за прошка

  • 5 405
  • 126
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 6 756
Значи, авторке, твоя миличкия просто не е знаел какво прави, защото се е напил кат свиня. А и ти си го предизвикала, като си казала, че ще му вземеш детето. А и тази кобра тъщата те е наговорила и те манипулира. Значи, сега, обличаш най-секси бельото, правиш най-любимата манджа, един-два дудука и дано ти прости, че какво ще правиш без него, той такъв златен, мил, грижовен, виж го как за детето милее..
,.......... Спирам да я чета тая тема, че само се дразня,......

# 106
  • Мнения: 18 829
И аз. Освен това не вярвам, че примерен мъж за пръв път от 5 години се напива и веднага бие наред жена си, майка й и т.н. Имало в индикации и преди това.

# 107
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 315
При развод обикновено малко дете остава с майка си.Не е нужно да жената да заплашва.
Но бащата също има права .
А има и бащи,които успяват да се преборят в съда и да детето да остане при тях.
Има закони в тази държава.
Ако бащата набие майката,защото го заплашвала,че ще вземе детето,какво ще постигне?
1.Тя ще си изкара медицинско  и ще докаже,че той е насилник.
2.Ако я е пребил-може да докаже,че е опасен за детето.
Тоест Мунчо ще покаже най-лошото от себе си .

Нищо не оправдава физическото насилие.

Бати 13,така е.Ако я изгони,после ще има тема ,,Той ме изгони с детето,,.Но за мен това е цивилизования начин.
И  е много по-приемливо от сегашната тема,,Той ме удари пред детето,,
По-добре да я беше изгонил,отколкото да я блъска и удря и то пред детето.
Представяш ли си какво му е на едно 4 годишно дете да гледа как баща му бие майка му?
Ти твойта жена наби ли я преди да се разведеш?

# 108
  • Мнения: 18 369
И аз. Освен това не вярвам, че примерен мъж за пръв път от 5 години се напива и веднага бие наред жена си, майка й и т.н. Имало в индикации и преди това.
Може да му се е насъбирала злобата в това време, докато го е играел примерен.

# 109
  • Мнения: 18 829
Както и да е, вече е опасен. Аз не бих се занимавала повече с него и бих се молила да си намери някоя друга. Мен ужасно ме е страх от насилници.

# 110
  • Мнения: 18 369
Напълно съм съгласна.

# 111
  • Мнения: 261
При развод обикновено малко дете остава с майка си.Не е нужно да жената да заплашва.
Но бащата също има права .
А има и бащи,които успяват да се преборят в съда и да детето да остане при тях.
Има закони в тази държава.
Ако бащата набие майката,защото го заплашвала,че ще вземе детето,какво ще постигне?
1.Тя ще си изкара медицинско  и ще докаже,че той е насилник.
2.Ако я е пребил-може да докаже,че е опасен за детето.
Тоест Мунчо ще покаже най-лошото от себе си .

Нищо не оправдава физическото насилие.

Бати 13,така е.Ако я изгони,после ще има тема ,,Той ме изгони с детето,,.Но за мен това е цивилизования начин.
И  е много по-приемливо от сегашната тема,,Той ме удари пред детето,,
По-добре да я беше изгонил,отколкото да я блъска и удря и то пред детето.
Представяш ли си какво му е на едно 4 годишно дете да гледа как баща му бие майка му?
Ти твойта жена наби ли я преди да се разведеш?
За да съм искрен не не съм я бил само я ударих 3 шамара (три ) но тя си докара любовника в къщи после аз се изнесох а тя не искаше защото и осигурявах ухолем живот -било сега дали е жива не ме интересува

# 112
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 315
Е,тя много нагла е била .
Ама защо в такива случаи мъжът удря жената,а не любовника?

# 113
  • Мнения: 261
Е,тя много нагла е била .
Ама защо в такива случаи мъжът удря жената,а не любовника?

Ами той си отиде като ме видя и очаквано всичките и любовници я оставиха след като стана "свободна " не зная само тя ли си я плащала било било. Затова казвам че само мъжете са виновно .и виновноста и истината има 2 страни

# 114
  • София
  • Мнения: 12 915
Е,тя много нагла е била .
Ама защо в такива случаи мъжът удря жената,а не любовника?

А, тука не съм съгласна... любовникът какво е виновен, че оназ не може да си държи краката затворени? Не се е той клел във вярност на мъжа й. Няма да казвам, че бати13 не е трябвало да я бие, а на нея бих й казала да си ходи след шамарите, както на всяка жена, която е изяла шамари, независимо от повода. Общо взето, влезе ли насилието в уравнението, нещата са си за край отвсякъде.

# 115
  • Мнения: 3 350
Ама някои, като Авторката не си ходят. Само мрънкат. Аз затова не им вярвам. Читавата жена още на 1-вия шамар му е била шута, щото знае, че всеки друг ще е по-добър и тя заслужава добро отношение. Щом седи, значи е гузна.

# 116
  • Мнения: 261
Лъвичке тя не искаше да се изнася защото требва и да работи драга а като няма друг клон е кофти да знаеш както казват старите хора :" научава де се изхождат гладните " а нема много кандидати когато от тях се иска само да "орат нивата " а  аз не мосля че съм виновен не ми пука

# 117
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 315
Обикновено жените остават при насилника поради няколко причини.
Нямат къде да отидат.
Често не споделят и родителите им не знаят какво се случва или пък не са читави и не ги подкрепят.
Финансова зависимост-нямат работа,нямат никакви доходи.
Нямат смелост да го напуснат особено, като има и дете в картинката.
Наивни са и вярват на клетви и обещания-той ще се промени...и така до следващия бой.

Насилникът започва да манипулира жертвата още в началото на връзката-първо я отделя от всичките и приятели,после от близки и роднини .Забранява и да работи,да излиза сама...
И така тя остава сама и без доходи.
Тогава той показва истинското си лице и започва да я бие..

Авторката не е казала такова нещо.
Но и не споделя всичко.

# 118
  • Мнения: 18 829
На лудите мъже, които си убиват жените, също им се привиждат любовници. Дори в куриера или съседа те виждат любовник на жена си.

Никоя жена не заслужава и 1 шамар, дори да има 5 любовника. Мъжът й да я напусне, а не да се прави на Рамбо и да се пее, че имало защо да я удари...!

# 119
  • София
  • Мнения: 12 915
Лъвичке тя не искаше да се изнася защото требва и да работи драга а като няма друг клон е кофти да знаеш както казват старите хора :" научава де се изхождат гладните " а нема много кандидати когато от тях се иска само да "орат нивата " а  аз не мосля че съм виновен не ми пука

Еми, в такава ситуация, събираш й багажчето, куфарите пред вратата и нова брава. А тя е ясна - за е**** кандидати има, ама за друго нада. То такава и да я биеш, не си заслужава да я търпиш. Ама боят е безсмислено упражнение. Една жена искаш ли да я биеш, по-добре я разкарай. Един мъж бие ли те, по-добре го разкарай. Кой кое е заслужил, в крайна сметка е без значение, отговорът не се променя.

Общи условия

Активация на акаунт