Плевен - 160

  • 51 767
  • 702
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 711
Аз съм раждала в Авис медика два пъти, единия бяха близнаци. Ако трябва да избирам пак там бих отишла. За съжаление масово лекарите там не работят вече по ЗК, което е проблем и за мен, защото и след бременностите продължавах да ходя на профилактични при д-р Петрова.

# 586
  • у нас
  • Мнения: 1 872
Масово АГ вече са само на платени. Рядкост е дя работи по каса , но и работещ в болница

# 587
  • Мнения: 241
Здравейте!
Търся мнения за Музикалното училище. Ще се радвам, ако има родители с дечица там да споделят за училището - преподаватели начален курс, база, обстановка. Много често попадам на мнения, че някои записвали децата си там, за да не учат много.. В това дали има нещо вярно? Благодаря!

# 588
  • Мнения: 252
Ние сме доволни. Това не е вярно, че не учат. Много добре си вървят децата, даже се оплакваха, че в Иван Вазов били по назад. Там имайте впредвид, че разхвърлят програмата и понякога имат дупки, много часове. Общо взето са по ангажирани от другите училища. Строят им нова сграда и се очаква тези неща да се оправят. Оплаквания нямаме, то си зависи и кои учители ще се паднат. Мнение за тях обаче не мога да дам.

# 589
  • Мнения: 241
Много Ви благодаря за отговора!
Предполагам ги ангажират с нещо в тези дупки, или сами си преценяват какво да правят? За по-малките конкретно питам.
А, знаете ли как се казват госпожите, които в момента са на 4-ти клас?
Благодаря!

# 590
  • Мнения: 252
Имат много специалности и трудно съчетават нещата. Но това ще се регулира както ви споменах, когато сградата е готова и най-вероятно ще бъдат една смяна. Не мога да ви кажа кои са госпожите. Ние сме големи. След 4клас сме там и за малките не знам как стоят нещата.

# 591
  • Мнения: 1 711
Имайте в предвид, че в музикалното учениците са по-натоварени от другите училища, защото имат и специални предмети.  Колкото до подготовката, вижте резултатите от ДЗИ за 4 клас.

# 592
  • Мнения: 6 639
Имайте в предвид, че в музикалното учениците са по-натоварени от другите училища, защото имат и специални предмети.  Колкото до подготовката, вижте резултатите от ДЗИ за 4 клас.

Така е. И родителите също са много ангажирани с училищните ангажименти, защото се налага понякога да стоят в часа по инструмент, да водят децата по участия, продукции и т.н.  И всичко това е разпокъсано времево.

# 593
  • Мнения: 17
здравейте, в сайта на Икеа пише, че доставят безплатно до Плевен: бус/камион (не знам точно) на паркинга на Кауфланд (този на Гренадерска) всеки понеделник. Някой взимал ли си е от този бус поръчка? Вчера бях до Кауфланд, но не се сетих да се огледам. Къде стои този бус?

# 594
  • Мнения: 1 711
Да, аз съм вземала. Поръчах и ми казаха в какъв часови диапазон ще с Ана паркинга. Спират в дъното, като застанете срещу входа на магазина в дясно в дъното. Вижда се буса. Много е удобно, даже скоро пак ще поръчвам разни неща.

# 595
  • Мнения: 252
Моля кажете фризьор в Плевен, които маха връхчета качествено не само да скъси с две пръста и ефекта да е никакъв. Не мога да открия такъв от години.

# 596
  • Мнения: 508
Старата главна, салон Магнолия. Ти пък обаче си обратно на всички жени, всички искат минимално подкъсяване 😃

# 597
  • Мнения: 252
О аз искам минимално. Ама не като се прибера и то отзад ужас. Цъфналото си стои. Преди години в друг град имах фризьорка, която ме подстригваше минимално и си играеше да ми обира връхчетата. С ножицата по дължината подстригваше тези които стърчат, там не знам какво друго правеше, но косата имаше коренно различен вид. Сега за да ги оберат подстригват много или малко и цъфтежа остава. Може би има, но аз не съм попадала тук на такъв фризьор.

# 598
  • Мнения: 2 074
И аз имам същия проблем. Режат два-три сантиметра и косата ми изобщо не може да порасне, а в същото време пластовете, които не са добре, си остават не добре. Не знам вече.

# 599
  • Мнения: 47
Здравейте! Препоръчайте ми добър гинеколог в Плевен за проследяване на бременност, който работи със здравната каса. Ако има мами раждали в Света Марина конкретно, нека споделят.
Препоръчвам д-р Полина Василева с две ръце!

Общи условия

Активация на акаунт