Великобритания - тема [91] Пролетно - Пролетно Лятна Нековидна

  • 26 764
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • London
  • Мнения: 6 732
Не правим мартеници и не носим. Свеки праща понякога, но винаги остават неизползвани и ги хвърлям после.

Следващо видео. Музиката е божествена. Покрай видеата станах фен на чешкия музикант Хаваси чиято музика ползвам в клиповете. Просто е велик.

На вашето внимание Вей....този път не Русия, ми Китай. Много дълбоко ме жегва тя, много....необяснимо е, но усещам душата й като е на подиума.


Само на 17..... А взе злато на първото си Световно изобщо на успоредка. Звезден дебютант с една дума.

# 31
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 478
За плетене на мартенички с деца е много приятно по този начин - Кумихимо.
http://krokotak.com/2013/02/martenitsa-grivna-s-yaponska-tehnika-kumihimo/

Правя и още един вид гривни, които са даже и по-бързи. От 4 конеца (аз използвам памучни прежди, че вълнените ми дразнят кожата) , на принципа на плетенето на плитка. Става като на сърчица. Ще се опитам да потърся как точно се плете.
П. П. Намерих https://juliapulia.wordpress.com/2012/02/29/%d0%bc%d0%b0%d1%80%d … 1%87%d0%ba%d0%b8/

Последна редакция: сб, 19 фев 2022, 23:34 от Ujasia

# 32
  • Мнения: 2 199
Ако ползваш кука аз плета този вид мартеница на една кука 😆
https://youtu.be/gTX_r7pQdOo

# 33
  • Мнения: 1 478
Ние тази седмица писахме и правихме постери за Васил Левски, ще питам утре дали ще правят мартеници в училище, че да ме отърват от тая мъка тая година 😂

И нашите правиха днес едни картички. Имахме родителска среща вчера, но нали аз до късно на работа, ММ забравил и аз не му напомних и я изпусна ( бях и казала че няма да ни има, защото ходи на плуване по това време така или иначе). И там казали за някакви материали да принтираме за днес. Обаче аз незнам и падна едно рисуване с мойте не леви ръце, а леви крака 😂😂, девойката реве, че няма материали. Е, изтипосах нещо там, колкото да оцвети.

# 34
  • Мнения: 3 222
Даже бях забравила за мартеници😂 То нито знам къде са, нито имам време да се подготвя за новото училище/градина да им обяснявам...

Големият прави и той презентация за Левски. Днес ще са на посещение в музея му.

# 35
  • Мнения: 1 478
Даже бях забравила за мартеници😂 То нито знам къде са, нито имам време да се подготвя за новото училище/градина да им обяснявам...

Големият прави и той презентация за Левски. Днес ще са на посещение в музея му.

Аз съвсем забравих, сега св включваме и ние. Мерси за подсещането

# 36
  • Мнения: 1 478
Даже бях забравила за мартеници😂 То нито знам къде са, нито имам време да се подготвя за новото училище/градина да им обяснявам...

Големият прави и той презентация за Левски. Днес ще са на посещение в музея му.

# 37
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Не правим мартеници и не носим. Свеки праща понякога, но винаги остават неизползвани и ги хвърлям после.

Следващо видео. Музиката е божествена. Покрай видеата станах фен на чешкия музикант Хаваси чиято музика ползвам в клиповете. Просто е велик.

На вашето внимание Вей....този път не Русия, ми Китай. Много дълбоко ме жегва тя, много....необяснимо е, но усещам душата й като е на подиума.


Само на 17..... А взе злато на първото си Световно изобщо на успоредка. Звезден дебютант с една дума.

Изгледах няколко части от негов концерт (на Хаваси), направо го изкърти това пиано, много ми хареса.

Да попитам онези от вас, които сушат дрехи на закрито, моля препоръчайте ми подвижен сушилник, от който сте доволни. Видях това в Амазин, но не знам до колко е прaктично:

https://www.amazon.co.uk/AMOS-Eezy-Dry-Electric-Capacity-Energy- … 9294868&psc=1

# 38
  • Мнения: 1 478
Времето как е при вас? Ние още не може да излезем, навън духа яко и си имаме Буратино Франклин 😂 и пак жълт код.

# 39
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
И при нас пак духа. А в петъка издуха покрива на гаража на едни съседи, върху колата на други! Покрива им е правен от същата фирма, която прави и нашия и много ги харесахме как работят и резултата, та съседите решиха да ги ползват и те. Нашият покрив е все още на мястото си 🤔
Аз го ударих на гледане на филми този уикенд. Прехвърлям се от Netflix на BBC, My5, All4 🤪 само Prime не съм нагледала, но има време до вечерта.

# 40
  • Мнения: 8 891
При нас духа, но нищо общо с духането в петък. А вчера в клоните на едно безлистно дърво видях гнездо, устояло на Юнис. И дървото беше на доста открито място. А от покрива на нашия гараж, уж по на завет, има отчупено парче керемида.

# 41
  • Мнения: 3 222
Ту вяли, ту пече. Много шантаво време.

Официално вече сме с нов адрес. 😁
 
Имаме картичка от съседите отсреща,но не мога да разчета едното име. Запознахме се и със съседите от двете ни страни. По-възрастните имали чисто ново легло, стояло в стаята за гости, неползвано. Искаме ли го? Отказахме и казаха, че ще викнат общината да го извози. Ма викам, как ще давате пари?! Ей сега го пускаме в маркетплейса. И за час намерихме нов собственик на леглото 😂 Утре ще го вземе. Другите имат момиче на възрастта на синковеца. Казаха, че имало още деца в съседните къщи. Ако не друго, то поне от двете ни страни са сладури. 😁
Лошата новина е, че или печката не работи, или ние не знаем как да я подкраме. Изцяло на газ е🤔 Май и тя ще лъсне в маркетолейса и ще тървим на ток.

# 42
  • UK
  • Мнения: 4 308
Честито Памперс, много да сте щастливи на новото място, звучи супер на пръв поглед и изглежда съседите са читави. Супер за училището, имали сте късмет, че веднага сте успели да го преместите баткото. Да е много щастлив в новото училище.

# 43
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
еха , хубава новина
само хубави неща да ви се случват в новата къща
изглежда сте случили на добри съседи , много е важно поне според мен да се разбираме със съседите , дет се вика врата до врата сме

# 44
  • London
  • Мнения: 6 732
Със здраве в новата къща Памперс.Hug

Общи условия

Активация на акаунт