Магазин Sinsay - тема 3

  • 43 118
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
# 736
  • Мнения: 1 898
Долницата от 10,90 изобщо не ги харесах. Тези за 12,90 са супер, само че са пътнички за сезона. Имам и Л и Хл, но не виждам много голяма разлика в размерите.

# 737
  • Мнения: 10 816
Да. Тази я върнах аз. Супер умалена. Размер ХЛ е като С. Копчетата ѝ не бяха добре закрепени, също.

Понеже ми трябваше подобна наметка за върху рокличка с тънки презрамки, реших да поръчам от жилетчиците на промо, да видим пак ли ще са някакви умалени...

Последна редакция: нд, 08 май 2022, 10:51 от amy_nka

# 738
  • Мнения: 2 789
Детските чорапи,по специално за момче на 5 години,читави ли са?
Вземете от Waikiki, с доста памук са, много комфортни , вчера имаше безплатна доставка.

# 739
  • Сливен
  • Мнения: 4 087
Точно от Уайкики не съм доволна.Чисто нови,изпрани,изсушени на първото обуване се заваляха целите.

# 740
  • Мнения: 1 585
Аз съм доволна от чорапите на Reserved.
Имат БД в момента. Или поне рано сутринта имаха.
https://www.reserved.com/bg/bg/boy/junior/underwear/sb/0

# 741
  • Мнения: 2 789
Завалват се , защото има памук.
Синтетиката става на топчета.
Моите крака се чувстват супер комфортно в техни чорапи, някак дишат и са меки.
А не е като да нямам чорапи бол отвсякъде.

Последна редакция: нд, 08 май 2022, 13:06 от Mateah

# 742
  • Мнения: 1 114
Момичета за първи път ще връщам!
Направих заявка за връщане, принтирах ел. касова бележка и утре ще занеса в Спиди дрехите и вътре ще пъхна касовата бележка. Нещо да пропускам?
Благодаря на отзовалите се!

# 743
  • Мнения: 1 898
Не знам дали е коментирано, но скоро ще отварят магазин до Джъмбо на ботевградско

# 744
  • Мнения: 9 023
Не е ли отворен вече? На Великден беше почти готов.

# 745
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 898
Минах през магазина във Враца и много ми хареса, че е супер голям и зареден. Едни червени кецки взех, ма да кажа, че тез роклета са много хубава стегната материя и супер цветове. Който има тяло за тях обаче Grinning

https://www.sinsay.com/bg/bg/5736j-70x/sukienka-k-si

# 746
  • Мнения: 706
Здравейте този модел блейзери хубави ли са, отговаря ли размера, ръкава така ли е или са го загънали за снимката?
Някой може ли да покаже реална снимка как стои благодаря

# 747
  • София
  • Мнения: 3 221
Черния такъв гледах,така са защити ръкавите. Не го купих и нямам снимки обаче, не ми хареса особено.

# 748
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 898
Здравейте този модел блейзери хубави ли са, отговаря ли размера, ръкава така ли е или са го загънали за снимката?
Някой може ли да покаже реална снимка как стои благодаря

Така стоят ръкавите. На мен ми харесва без да е уау. Свободна кройка, мачка се.Честно казано го взех в пристъп на "искам нещо да си купя" и беше намалено в магазина Grinning

# 749
  • Мнения: 706
Благодаря, много добре ви стои, размера отговаря ли?
Здравейте този модел блейзери хубави ли са, отговаря ли размера, ръкава така ли е или са го загънали за снимката?
Някой може ли да покаже реална снимка как стои благодаря

Така стоят ръкавите. На мен ми харесва без да е уау. Свободна кройка, мачка се.Честно казано го взех в пристъп на "искам нещо да си купя" и беше намалено в магазина Grinning


Общи условия

Активация на акаунт