Магазин Sinsay - тема 3

  • 43 119
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 585
Струва ми се, че вода и сапун/изкривен продукт не са достатъчни да почистят мръсотията която се натрупва по четката. Това не значи, че съм права, така си мисля просто.

# 721
  • Мнения: 28 000
Не се натрупва мръсотия по четката. 🙂 Нали и лицето се мие със същия измивен продукт- то нехигиенично ли е след миенето и дали след всяко миене трябва да минаваме и със спирт?! 🙂 Това не е пореста повърхност в която влизат мъртви кожни клетки и т.н. Не е като гъба за баня...

# 722
  • Мнения: 2 291
Аз си спомням миналата година есента как поръчвах неща за по 4-5 лева и доставката беше безплатна с месеци Grinning

# 723
  • Мнения: 1 115
Може ли в една пратка да върна дрехи от различни поръчки?

Последна редакция: пт, 06 май 2022, 20:47 от pepina709

# 724
  • Мнения: 10 816
Може ли в една пратка са върна дрехи от различни поръчки?
Не може. За съжаление.

# 725
  • София
  • Мнения: 8 131
Oesi, отпускат се дънките още след час носене.

# 726
  • Мнения: 10 816
Някой да си е купил вече от Flare панталоните? Да даде отзив?

# 727
  • Мнения: 28 000
Ужас...и малката (10 г) вече започна да се заглежда по сайта на Синсей! 🤣 Видяла какво пише на етикета на долнищата, които бях поръчала, отворила си сайта на компютъра...и ме викна да видя коя блуза си е харесала...😆 ☺ 😄

# 728
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 163
Аз все се оплаквам от тях,ама от последния път съм доволна.Напазарих тениски,чорапи и къси панталони за големия,два летни ромпъра и яке намалено за зимата на малкия и да не остана назад едно долнище на анцунг за мен за тренировките(ако се откажа да тренирам ще го ползвам за спане)-всичко си го взех от физическия магазин в Севлиево,обслужи ме едно много любезно момче и най-хубавото е,че им работеха тоя път пос терминалите

# 729
  • Русе
  • Мнения: 499
Детските тениски разширяват ли ви се след пране. Имам лош опит с 1 със син динозавър за момче, ами тя стана квадрат и му е къса вече на младежа, а толкова хареса щампата детето. Иначе взех 1 с котенца за дъщеря ми тя не мръдна. Как отсявате по-качествените? Сега поръчах тези
https://www.sinsay.com/bg/bg/1909m-03x/koszulka-dz-3p-si
https://www.sinsay.com/bg/bg/3130m-05x/koszulka-ch-3p-si

# 730
  • Мнения: 3 295
G3r, имаме такива с фламинги, много ярки и наситени цветове. Обаче съм взела размер 3-4 и още не сме ги прали, за носене.

# 731
  • Мнения: 28 000
Някой купувал ли е такава рокля-суитшърт?🤔

# 732
  • Мнения: 256
Здравейте. Бихте ли ми казали, относно мъжките неща в Sinsay, дали си отговарят на стандартите европейски размери, или има разминаване?

Последна редакция: сб, 07 май 2022, 21:15 от jomi

# 733
  • Сливен
  • Мнения: 4 087
Детските чорапи,по специално за момче на 5 години,читави ли са?

# 734
  • Мнения: 1 833
Според  мен ,при дамските има малко разминаване с някои европейски размери , например 38 номер ,в Синсей мисля отговаряше на  М , 40- L,а  42 - XL ..сигурно и за мъжките е така .Най-добре се ориентирайте по таблицата с размерите , като имате в предвид,че нещата с памук ,обикновено се свиват с един номер.
Чорапи съм купувала за момиче на 5 год( 30-32 номер ,или нещо такова ) - не съм доволна , свиха се наполовина и едвам се обуват, имат и много голяма част полиестер-40% и не топлят ( според мен) .Ако ще взимате , според мен гледайте да са над 70% памук ,че и повече ,ако има.

Последна редакция: сб, 07 май 2022, 23:46 от paulieM

Общи условия

Активация на акаунт