На море в Турция - тема 73

  • 67 572
  • 755
  •   2
Отговори
# 570
  • Мнения: 34
Някой почивал ли е в Pemar Beach Resort Side? Изглежда много добре и на добра цена, но не откривам отзиви от българи.

# 571
  • София
  • Мнения: 1 855
Някой почивал ли е в Pemar Beach Resort Side? Изглежда много добре и на добра цена, но не откривам отзиви от българи.
Аз съм почивал в Пемар Сиде в далечната.... 2011 год.
Не зная дали може да ти е полезен отзива ми, при положение, че в Трипадвайзър и руските сайтове има нови отзиви. Това с което свързвам Пемар са три неща.
Първото е, че летяхме с чартър вечерта на 27 май, денят на финалната среща от Шампионската лига между Манчестър Юнайтед и Барселона. Като кацнахме на летището вечерта в 23ч. първото нещо, което разбрах бе, че Митко Бербатов не играе, теглих една майна на сър Алекс за голямата му глупост и насочих вниманието си към второто нещо, което няма да забравя.
Имаше страшна буря. Все още се чудя как успя пилотът да приземи самолета.
Никога дотогова не бях виждал толкова много гръмотевици високо в небето.
Разбира се на другата сутрин нямаше и помен от лошото време и грееше топло слънце.
И третото нещо бе наистина уникално, което никъде другаде и досега не съм виждал.
Всяка сутрин в 10 часа пускаха песента на хотела и на огромната площадка пред басейните и сцената за музиканти излизаше абсолютно целия персонал на хотела- готвачи, камериерки, сервитьори, спасители и каквито още се сетите и танцуваха хотелския танц. Страхотна гледка и настроение.
Иначе нямам кой знае какви запазени други спомени освен голямата територия, прекрасно озеленена и количките за голф, които ти помагаха да мързелуваш и да не се преуморяваш от ходене.
Ако ще ти бъде полезно ти давам и линк към албума от хотела във ФБ профила ми
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1837534016004&type=3

# 572
  • Мнения: 34
Много благодаря. Снимките са чудесни. Simple Smile В tripadvisor не са много добри отзивите, но не са и зле. Цената му е добра, в сравнение с други хотели и затова ми допада. Simple Smile

# 573
  • София
  • Мнения: 11 781
Здравейте,

Ние вече сме резервирали, но за шефката ми събирам отзиви за хубав хотел около Лара, ( Adalya вече и препоръчах, нещо в същия клас) със доста добър аква парк да е и към по-високия клас хотели. Благодаря!

# 574
  • София
  • Мнения: 1 036
Здравейте, изчетох темата, благодаря на всички.
Търся мнения за конкретни хотели в Анталия между които се колебаем: Belconti, Litore, Pemar beach, Starlight resort.

# 575
  • Мнения: 1 523
Здравейте, в Кушадъсъ кой хотел ще ми препоръчате с пясъчен плаж и прилична база?Мнения за Батихан и Палм Уингс Резорт?

# 576
  • Мнения: 3 282
Здравейте, в Кушадъсъ кой хотел ще ми препоръчате с пясъчен плаж и прилична база?Мнения за Батихан и Палм Уингс Резорт?
Палм Уингс

# 577
  • София
  • Мнения: 1 428
Здравейте, в Кушадъсъ кой хотел ще ми препоръчате с пясъчен плаж и прилична база?Мнения за Батихан и Палм Уингс Резорт?
Палм Уингс
Батихан! Палм Уингс не знам сега като няма корона дали няма да е по-добър от Батихан но 2021 не беше на ниво. Анимация символична, храна вместо 100 яденета имаше 50. И мноооого българска сган.

# 578
  • Мнения: 82
Здравейте, търся информация за маршрута на Ориент 99 до Анталия. По независещо от нас стечение на обстоятелствата този петък ще пътуваме с тяхната агенция. Доста ме притесни  коментар във фейсбук , в който беше споделено , че автобуса на Ориент 99 минавал през всички курорти по егейското крайбрежие, а не през Истанбул.Моля, ако някой има актуална информация да сподели.

# 579
  • София
  • Мнения: 1 428
Здравейте, търся информация за маршрута на Ориент 99 до Анталия. По независещо от нас стечение на обстоятелствата този петък ще пътуваме с тяхната агенция. Доста ме притесни  коментар във фейсбук , в който беше споделено , че автобуса на Ориент 99 минавал през всички курорти по егейското крайбрежие, а не през Истанбул.Моля, ако някой има актуална информация да сподели.

Това само ТА може да ти каже. Ако в рейса има 2-ма за Кушадасъ, естествено, че ще мине оттам. Моли се да няма за Айвалък, че тогава е още по-зле работата. Дрънни една жица на Ориент, може би /едва ли/ ще ти кажат откъде ще мине рейса, ако са разпределени местата вече. По време на пътуване съм питал шофьора откъде ще мине, къде ще спре, е не ми казваха, понякога се променя в движение маршрута, някой забравен, някой за взимане, една година специално за сирене минавахме през някакво градче да си купят шофьорите, миналата година нощеска в 1-2 ч минахме през Одрин на пазар, 1 час стояхме, за пръв пръв път имам престой в Одрин.

Последна редакция: ср, 11 май 2022, 08:55 от valerko

# 580
  • Г.Оряховица
  • Мнения: 50
Здравейте, търся информация за маршрута на Ориент 99 до Анталия. По независещо от нас стечение на обстоятелствата този петък ще пътуваме с тяхната агенция. Доста ме притесни  коментар във фейсбук , в който беше споделено , че автобуса на Ориент 99 минавал през всички курорти по егейското крайбрежие, а не през Истанбул.Моля, ако някой има актуална информация да сподели.

Това само ТА може да ти каже. Ако в рейса има 2-ма за Кушадасъ, естествено, че ще мине оттам. Моли се да няма за Айвалък, че тогава е още по-зле работата. Дрънни една жица на Ориент, може би /едва ли/ ще ти кажат откъде ще мине рейса, ако са разпределени местата вече. По време на пътуване съм питал шофьора откъде ще мине, къде ще спре, е не ми казваха, понякога се променя в движение маршрута, някой забравен, някой за взимане, една година специално за сирене минавахме през някакво градче да си купят шофьорите, миналата година нощеска в 1-2 ч минахме през Одрин на пазар, 1 час стояхме, за пръв пръв път имам престой в Одрин.

И ние ще пътуваме с ориент99 за Анталия есента.Попитахме за маршрута служителката в офиса в Пловдив и отговорът и беше,че се минава през Истанбул.

# 581
  • Мнения: 3 554
В друга агенция съм питала и ми казаха, че минават през всички егейски курорти да оставят туристи.

# 582
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 850
Здравейте,
тази година ще почиваме в Дидим/за първи път ще почиваме в Турция/.
На отиване съм резервирала една нощувка в Чанакккале.
Иска ми се и на връщане да нощуваме някъде различно от Чанаккале.Препоръчайте ми къде може да отседнем,да разгледаме и разнообразим?

# 583
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 758
....Препоръчайте ми къде може да отседнем,да разгледаме и разнообразим?

Селчук, къщата на Али Баба - страхотни домакини.
И си правите екскурзия до Шириндже - намира се на 7 км и е уникално. Шириндже е готино вечер да го посетите.
Така ми препоръчаха на мен тук, миналата година, така направихме и сме много доволни от тази препоръка Simple Smile

# 584
  • Мнения: 2 674
Здравейте, изчетох темата, благодаря на всички.
Търся мнения за конкретни хотели в Анталия между които се колебаем: Belconti, Litore, Pemar beach, Starlight resort.

B Belconti 5* бяхме 2020 година и ни хареса . Центъра на Белек с тъ рговските магазини е на 10 -15 минути пеша. Плажа е със ситни камъчета , но не е за аква обувки

Общи условия

Активация на акаунт