Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 418

  • 25 989
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 20 905


Енгин като Йомер Heart.От любимите ми снимки.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 34 109


Дубльорът на Енгин - наше ляво.

# 47
# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 34 109


Добро утро момичета от Енгин и мен.
Нека денят ни е изпълнен с усмивки и да има слънце в темата и живота ни.
Успешен четвъртък на всички.

# 49
  • Мнения: 2 216
Добро утро!Четвъртък е за Даахан!
Красива и почти невъзможна любов,но прошката им даде ново начало!

# 50
  • Мнения: 20 905
Добро утро,



С Дахан.Heart

Момичета, Hug

Здрав и спокоен ден.

# 51
  • Мнения: 23 263


Добро утро момичета Two Hearts
Ден четвъртък - ето, че и последната седмица на февруари се е запътила към отиване. Днес - утре, почивни дни и остана един самичък понеделник. При мен Малък Сечко се отчита със слаб снежец, който тук-там се е захванал  по колите, клоните на дърветата и на някои места по земята. Студеничко си е.
Затова предлагам кафе и стоене в къщи. Имам излизане, ама ще е по към следобяд.

Нашите хора напредват със снимките на сериала, щом вече са на финалната права с 8 серия. Бежанският проблем ще продължи да е щекотлив и занапред в световен мащаб. Хората биват принудени да търсят по-добър живот за децата, семействата и за себе си. Виждаме и сами - колко мигранти има и колко дори губят живота си в стремеж  да намерят едно по-добро място за живот. Тежка тема с много въпроси и за съжаление твърде малко отговори и решения.
Мисля, че този сериал "Бягство"  колкото и да се числи към художествената сфера, ще има много документален характер, което ще го направи исторически значим, макар и доста тежък за гледане. Това ще е сериал за размисъл, иницииращ /дай Боже, както се казва/ правилни решения у властимащите и отговорните за това масово хората да напускат родината и да търсят нов живот в непознати земи, където ще са винаги едни дървета без корени.

Може би, това ще е сериал който няма да е угоден, но е ще е абсолютно истински. Ще представи живота такъв - какъвто е. Без маска, без грим...

Стига толкова тежки сутрешни размисли и предположения - да се взимаме в ръце и да захващаме задачите за днес.
Какво по-добро начало от едно хубаво кафе в приятна компания /виртуална и реална/,  позитивни пожелания и надежда да не станем участници в поредното безумие на шепа хора движещи световния мир.
Да вярваме в добрия разум и правилните решения, защото една погрешна стъпка и ще се озовем в крайно лоша ситуация. То не ни стига  Ковид-пандемията и произтичащите от нея поредна година срив в живота, ами и сега да мислим за това какво ще се случи с У - Р. Да се молим за мирно разрешаване на конфликти и хората да живеят спокойно, а не в страх.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 34 109


Поздрав от Енгин.

Всички следим събитията, вече се съобщава и за жертви...

# 53
  • Мнения: 20 905


Жалко.Sad От "дрънкане", става жестока действителност.

# 54
  • Мнения: 23 263


Не ми се коментират филми или сериали. На фона на случващото се, единственото което е важно - това са здравето и мирния, спокоен живот.
Всичко останало е на заден план.

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 34 109




Актуални снимки с Енгин.



https://vk.com/club144707938?w=wall-144707938_193417

Днес бяха заснети и няколко плаката за "Бягство" с Енгин, скоро ще има реклама

Последна редакция: чт, 24 фев 2022, 14:13 от mariana51

# 56
  • Мнения: 3 243
Здравейте момичета!

Днес е четвъртък денят на ,,До живот'', деня на Даахан и Селви.Прекрасен сериал, но той не се понрави на съседите ни и поради нисък рейтинг бе финализиран на 13 епизода.




Да се молим войната която  е започнала Русия срещу Украйна да приключи по бързо и с по малко жертви.

Пътуването на #KaraParaAşk около света продължава с пълна скорост.

Докато известният готвач Арда Тюркмен, собственик на програмата Arda's Kitchen, пътуваше от Сибир до Монголия, той попита индийските си приятели кои турски сериали познават и обичат, на което те отговориха, че любимият им сериал е Мръсни пари и любов" ("Кара Para Aşk"), с участието на Енгин Акюрек и Туба Буюкустун



Лек ден ви пожелавам.

Последна редакция: чт, 24 фев 2022, 15:37 от mari52

# 57
  • Мнения: 2 216




Актуални снимки с Енгин.



https://vk.com/club144707938?w=wall-144707938_193417

Днес бяха заснети и няколко плаката за "Бягство" с Енгин, скоро ще има реклама



Привет!
Марианка, има още новини от преди малко  за "Бягство",на vc.com,но не мога да се справя да ги кача!Индиянеца си е индиятец!(Това се отнася за мен,момичета.Моите деца така ми казват:grinning:)

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 34 109


Damata, ето.
Горе в наше дясно е Ирем.

mari52, ако позволиш да поясня за "До живот".
Енгин не подписа анекс за продължаване на историята - отклониха се много от първоначалния сценарий - убийства, мафиотски глупости. Договорът бе за 13 епизода и после се продължава с анекси към него. А съпругата на продуцента бе написала, че си го харесват и ще продължи... Но за това трябва подпис и от ответната страна, в случая Енгин. Както и да е - минало вече.

# 59
  • Мнения: 2 216
Марианка,пак ще те занимавам ама ето за тези клипове става въпрос.Не знам как да ги сложа в темата!



Общи условия

Активация на акаунт