Ортопед колянна става София

  • 3 316
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Привет,

Търся препоръка за ортопед в София да погледне 2 МРТ-та на коляно. Предпочитам да НЕ оперира, за да няма мотивация да ме метне под ножа за пореден път. След шит медиален менискус съм и пак има на заден рог проблеми, отделно кисти са цъфнали и ме боли коляното от нищо дето се вика. Надявам се да има консервативно лечение, защото за 5-ти път не ми се ляга на операционната маса.

Може смело да пропуснете Иван Василев (и цялата Евровита), Динко Хубенов, Тони Георгиев и онзи търгаш с мустака, как му беше името...Ивелин Костадинов.

Благодаря предварително.

# 1
  • София
  • Мнения: 35 113
Владимир Стефанов

# 2
  • Мнения: 21
Привет,

Търся препоръка за ортопед в София да погледне 2 МРТ-та на коляно. Предпочитам да НЕ оперира, за да няма мотивация да ме метне под ножа за пореден път. След шит медиален менискус съм и пак има на заден рог проблеми, отделно кисти са цъфнали и ме боли коляното от нищо дето се вика. Надявам се да има консервативно лечение, защото за 5-ти път не ми се ляга на операционната маса.

Може смело да пропуснете Иван Василев (и цялата Евровита), Динко Хубенов, Тони Георгиев и онзи търгаш с мустака, как му беше името...Ивелин Костадинов.

Благодаря предварително.

Защо не Иван Василев?

# 3
  • Мнения: 14

Защото искам да го проверя дали не си е оставил ръцете като ми е шил менискуса. Не съм се отрекъл още от него, но като гледам разчитанията (лезия на задния рог на медиален менискус - и преди, и след операцията, няколко кисти след операцията и т.н.) искам да чуя няколко мнения преди да реша дали да ходя пак при него, ако ще се налага да се минава през поредната касапница.

# 4
  • Мнения: 403

Защото искам да го проверя дали не си е оставил ръцете като ми е шил менискуса. Не съм се отрекъл още от него, но като гледам разчитанията (лезия на задния рог на медиален менискус - и преди, и след операцията, няколко кисти след операцията и т.н.) искам да чуя няколко мнения преди да реша дали да ходя пак при него, ако ще се налага да се минава през поредната касапница.


 Аз минах през 3 операции. Последната, със зашиване на менискус , беше при Стефанов ВМА . Дано да нямам повече проблеми

# 5
  • Мнения: 14
Аз минах през 3 операции. Последната, със зашиване на менискус , беше при Стефанов ВМА . Дано да нямам повече проблеми

Оф, дано, че там какви неща слушам за докторите не е за приказване.

Аз минах през преглед при един вече не-опериращ ортопед и в общи линии каза, че няма как да се заключи категорично от МРТ-то дали са се осрали по време на операцията. Понаболяваха ме 6 месеца колената след около месец интензивно колоездене миналата година. Видях се в чудо и минах на електрически ендуро мотор, не мога повече да ги изнасилвам.

# 6
  • ВАРНА
  • Мнения: 18
Здравейте, дъщеря ми е на 13год-диагноза Скъсани връзки
Във Варна казаха, че никой освен в София няма да се наеме да прави операция. В София след разчитане на ЯМР за пореден път Др.Вулджиев каза,че вижда частици-който ще слепнат.
Някой от вас оперирал ли е детето си на такава възраст?

# 7
  • Мнения: 8 251
Здравейте, дъщеря ми е на 13год-диагноза Скъсани връзки
Във Варна казаха, че никой освен в София няма да се наеме да прави операция. В София след разчитане на ЯМР за пореден път Др.Вулджиев каза,че вижда частици-който ще слепнат.
Някой от вас оперирал ли е детето си на такава възраст?
Няма да се наеме никой да го оперира на тази възраст.
Skiorche е майка на дете което преживя същото миналата година.

# 8
  • ВАРНА
  • Мнения: 18
Здравейте, дъщеря ми е на 13год-диагноза Скъсани връзки
Във Варна казаха, че никой освен в София няма да се наеме да прави операция. В София след разчитане на ЯМР за пореден път Др.Вулджиев каза,че вижда частици-който ще слепнат.
Някой от вас оперирал ли е детето си на такава възраст?
Няма да се наеме никой да го оперира на тази възраст.
Skiorche е майка на дете което преживя същото миналата година.
Др.Вулджиев каза, че най-младия му пациент с такава операция е на 11год.От Турция също ми казаха, че ще направят операция -срещу 8000 eur

# 9
  • Мнения: 8 251
Здравейте, дъщеря ми е на 13год-диагноза Скъсани връзки
Във Варна казаха, че никой освен в София няма да се наеме да прави операция. В София след разчитане на ЯМР за пореден път Др.Вулджиев каза,че вижда частици-който ще слепнат.
Някой от вас оперирал ли е детето си на такава възраст?
Няма да се наеме никой да го оперира на тази възраст.
Skiorche е майка на дете което преживя същото миналата година.
Др.Вулджиев каза, че най-младия му пациент с такава операция е на 11год.От Турция също ми казаха, че ще направят операция -срещу 8000 eur
Страхотно щом сте открили вашият вариант!

# 10
  • Мнения: 7
Не ходете при Тони коляното в Софиямед.Плащате си за него,а ви оперира някой от калфите муПосле разбрах,че този мошеник не оперира от две години.

# 11
  • Мнения: 19 487
Привет,

Търся препоръка за ортопед в София да погледне 2 МРТ-та на коляно. Предпочитам да НЕ оперира, за да няма мотивация да ме метне под ножа за пореден път. След шит медиален менискус съм и пак има на заден рог проблеми, отделно кисти са цъфнали и ме боли коляното от нищо дето се вика. Надявам се да има консервативно лечение, защото за 5-ти път не ми се ляга на операционната маса.

Може смело да пропуснете Иван Василев (и цялата Евровита), Динко Хубенов, Тони Георгиев и онзи търгаш с мустака, как му беше името...Ивелин Костадинов.

Благодаря предварително.
Аз съм се спряла на тези двамата за операция на скъсан менискус и ми е любопитно защо сте недоволен? И знаете ли дали Евровита въобще оперират по здравна каса или там всичко е кеш?

Общи условия

Активация на акаунт