Отговори
# 15
  • Мнения: 728

И за мен това беше най-полезния подарък. Иначе детето много си хареса една музикална играчка-кола.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 679
Камионче, на което се сяда и се бута сам с крачета, за да се вози - до момента много си го обича и си играе с него  Peace
Ние дори получихме две!!!-едното е по-мъничко и му беше точно по мярка тогава,другото е по-голямо и ще го ползва доста време.Също така много дрешки, които ми дойдоха много добре за сезона....

# 17
  • Мнения: 3 334
количка с кукла,с която не се разделя и до сега...много си я обича.Албум за снимки...голям 500 снимки,не беше ни излишен,все още имаме място,но имаме и даста поводи за да го пълним. Wink

Последна редакция: пн, 13 ное 2006, 11:49 от Anni

# 18
  • Мнения: 773
Столче за кола. Този подарък ще ни остане в полза още много време и много се радвам,че го получихме.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 884
Скоро бяхме на рождан ден на детето на братовчедка ми.

От два плика с играчки, се оказа, че е най-доволна от:
Тези къщичките от материя за палатки/ако се сещаш/-същото, но под формата на кола. Peace
От долу е с дъно и тя изсипваше всички играчки там, а малчо много се кефеше и си играеше там и си излизаше и влизаше, когато поиска-през"вратата" Laughing

# 20
  • Мнения: 6 461
Всички подаръци  влязоха в полза .
Останах много доволна ....от дрешките.. Wink ,от паричките.... Mr. Green,играчките... Wink

Общи условия

Активация на акаунт