Пазаруване от AboutYou.bg – Тема 6

  • 57 578
  • 787
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 940
Hrisip15 не работи .Знаете ли някое друго кодче .Поръчах едни неща с код , дойдоха днес харесаха ми много но не съм уцелила размера си и искам да ги поръчам отново но пак с някакъв код ,ще съм благодарна, ако някой знае кодче ❤ 🐱

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 102
Hrisip15 не работи .Знаете ли някое друго кодче .Поръчах едни неща с код , дойдоха днес харесаха ми много но не съм уцелила размера си и искам да ги поръчам отново но пак с някакъв код ,ще съм благодарна, ако някой знае кодче ❤ 🐱

Код MIAR15 за 15% отстъпка за поръчки над 100 лв.

# 737
  • Варна
  • Мнения: 10 666
Какво е ЗР?
Май само аз не сгрявам.

# 738
  • София
  • Мнения: 428
И аз още вчера не го разбрах, но си мисля... сигурно другите знаят, а то Simple Smile

# 739
  • София
  • Мнения: 14 878
Сайта Златна рибка. 😃

# 740
  • София
  • Мнения: 19 449
И аз дълго и упорито рових за официална рокля за майката на абитуриентката 😂 и нищо прилично не открих на поносими цени. Все развлечени, пеньоарести рокли.
В раздел Коктейлни рокли нищо ли не си хареса? Там не са пеньоарести.

Малко офтопик, но днес НМ имат -20% за лоялни клиенти, на ненамалените неща.

Последна редакция: чт, 05 май 2022, 15:36 от Cuckoo

# 741
  • Мнения: 1 940
Освен този код ,една жена беше писала и за код при нова регистрация.Какъв беше той ? 🤔🤔

# 742
  • София
  • Мнения: 9 606
И аз дълго и упорито рових за официална рокля за майката на абитуриентката 😂 и нищо прилично не открих на поносими цени. Все развлечени, пеньоарести рокли.
Малко офтопик, но днес НМ имат -20% за лоялни клиенти, на ненамалените неща.
Валидно е за покупки над 50лв. Да доуточня. С включена безплатна доставка.

# 743
  • Мнения: 846
Hrisip15 не работи .Знаете ли някое друго кодче .Поръчах едни неща с код , дойдоха днес харесаха ми много но не съм уцелила размера си и искам да ги поръчам отново но пак с някакъв код ,ще съм благодарна, ако някой знае кодче ❤ 🐱
Вчера поръчах с код: RADOST15, работеше.

# 744
  • София
  • Мнения: 19 449
Тези инфлуенсърски кодове над 100 лв. ли действат? Че моите поръчки обикновено са импулсивни и по едно нещо, докато не е свършило.

Последна редакция: чт, 05 май 2022, 18:32 от Cuckoo

# 745
  • Мнения: 4 337
Dreamer, аз имам за Златна рибка пресен, пресен, днес получен код. Ако не са ти пратили ще ти го дам.

# 746
  • Мнения: 1 940
Защо не може да се вкарват по 2 кода?😒

# 747
  • Сливен
  • Мнения: 4 084
Тези три тениски са умалени с 1 номер,иначе памука е приятен,не са плътни.

# 748
  • Мнения: 15 356
В момента мъжът ми е с Джак и Джоунс,ххл е,той ххл носи.Не съм попадала на умалени дрехи от тази марка .Иначе са много устойчиви,от години я мъкне тая фанела.

# 749
  • София
  • Мнения: 13 282
В момента мъжът ми е с Джак и Джоунс,ххл е,той ххл носи.Не съм попадала на умалени дрехи от тази марка .Иначе са много устойчиви,от години я мъкне тая фанела.
Aз също имам поръчани много тениски и суитчъри размер Л на марката. Всички бяха точни, докато не купих този https://www.aboutyou.bg/p/jack-jones/suichar-kimbel-6985677 Беше умален и се наложи да поръчам ХЛ.

Общи условия

Активация на акаунт