Сърбеж на главата от шампоан!

  • 10 084
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 546
Имала съм такъв проблем,защото скалпа ми е много чувствителен.Реших проблема с Низорал Peace
низорал не е хубаво да се ползва постоянно
мъжо не може да понася почти никакви шампоани - все го сърби главата. казва, че добре му понасят шаума за боядисана коса и един на дева със смрадлика - от тези с огромните разфасовки.

# 16
  • Мнения: 1 934
Вземи си медецински шампоан за коса. Peace
Peace

# 17
  • Мнения: 1 037
Получи се от Шаума - розовата, Фруктис - за сухи краища и мазни корени, Лореал - със серамиди или нещо подобно!
и на мен от розовата шаума ме сърбя глава и пърхот ми се появи Confused
Peaceтова е единствения шампоан,от който ми се случи да ме сърби главата.Е проблема се реши след като го смених Simple Smile

# 18
  • Мнения: 104
не ми се е случвало, но ако се случи - сменяма марката, не само шампоана

# 19
  • Мнения: 2 609
Получи се от Шаума - розовата, Фруктис - за сухи краища и мазни корени, Лореал - със серамиди или нещо подобно!
и на мен от розовата шаума ме сърбя глава и пърхот ми се появи Confused
Peaceтова е единствения шампоан,от който ми се случи да ме сърби главата.Е проблема се реши след като го смених Simple Smile

Хмм и при мен се появи тоя проблем от Шаума /оранжевата обаче/. Thinking Смених шампоана и се оправих. Peace
Преди бях доволна от тази марка, newsm78 защо ли сега се получава така?

# 20
  • Мнения: 3 050
мии аз преди не бях ползвала шаума, но забелязах точно това-измих се първия път и пърхут следваше. Измих се с друг шампоан-никакъв проблем, веднъж ми се наложи набързо пак с него (Шаумата) да се мия щот под ръка друг нямах и моментално се сдобих отново с гадни снежинки ooooh! та незнам защо, но важното е че си взехме поука Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 5 289
Същата работа,взех си с кеф новият Нивеа с ориз и лотос+маската,резултат сърбеж и суха коса.Отврат,досега не ми се беше случвало,понякога може да се окаже че шампоанът е силен за "твойта " коса и трябва да се разрежда с вода и да се слага по съвсем малко.Така ме посъветва фризьорката ми.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 765
Получи се от Шаума - розовата, Фруктис - за сухи краища и мазни корени, Лореал - със серамиди или нещо подобно!
и на мен от розовата шаума ме сърбя глава и пърхот ми се появи Confused
Peaceтова е единствения шампоан,от който ми се случи да ме сърби главата.Е проблема се реши след като го смених Simple Smile

Хмм и при мен се появи тоя проблем от Шаума /оранжевата обаче/. Thinking Смених шампоана и се оправих. Peace
Преди бях доволна от тази марка, newsm78 защо ли сега се получава така?
И на мен така ми се получи от розовата.
Но пък Пантена ми действа добре въпреки отрицателните отзиви за него тук във форума.

Същата работа,взех си с кеф новият Нивеа с ориз и лотос+маската,резултат сърбеж и суха коса.Отврат,досега не ми се беше случвало,понякога може да се окаже че шампоанът е силен за "твойта " коса и трябва да се разрежда с вода и да се слага по съвсем малко.Така ме посъветва фризьорката ми.

На мен ми се струва, че е някоя от съставките проблема, едва ли разреждането ще помогне.
за себе си установих, че когато е с кератин шампоана ми излиза пърхут.

# 23
  • Мнения: 2 039
Имала съм такъв проблем,защото скалпа ми е много чувствителен.Реших проблема с Низорал Peace
Peace

# 24
  • Мнения: 912
Ох, сега пък на мен напоследък ми се появи такъв проблем-постоянно ме сърби главата и ми се появи пърхот, нещо което не ми се беше случвало през целия живот-досега винаги съм позлвала шампоана и балсама на Сънсилк- орнжевите с липиди, възможно ли е  да не ми понасят вече Confused, смених с друг продукт на същата марка, но проблемът си остава, освен това преди време съм имала локална алопеция, а и косопад ме гони май още от спирането на кърменето досега  ooooh!

# 25
  • Мнения: 17 546
Получи се от Шаума - розовата, Фруктис - за сухи краища и мазни корени, Лореал - със серамиди или нещо подобно!
Ти си n-тата от която чувам за проблеми с Шаума! Направо съм учудена производителите нямат ли някакво проучване за такива неща!? Аз самата също съм получавала сърбеж и пърхут от този шампоан, само не помня кой точно вид беше. Оказа се, че и няколко мои колежки и познати се оплакват от същите неща и също иде реч за Шаума! Просто е боклук и това е! Много съм доволна от Gliss Kur, позвах няколко вида и ми допадат всичките! И съм изключително доволна от Gliss подхранващи масла. Това е една емулсия за пръскане, за суха коса. При мен има невероятен ефект!

Последна редакция: ср, 15 авг 2007, 17:38 от Ramada

# 26
  • Мнения: 393
От повечето шампоани ми се е появявал този проблем сега ползвам само бебешки и съм доволна. Сменям марките, но на Джонсън най ми харесва

# 27
  • Мнения: 2 323
Имате ли такъв проблем и как се борите с него? Cry
Билковите шампоани решение ли са?
Препоръчайте ми някой!

Спред мен трябва да го разреждаш - в друго шишенце слагаш малко шампоан и малко вода и го разтръскваш докато стане на пяна. Така хем ще търкаш по-малко на главата, хем си сигурна, че ще я измиеш добре. Може би ползваш прекалено много количество шампоан... newsm78

# 28
  • София
  • Мнения: 5 729
Аз по принцип не слагам директно шампоана на главата,а го разтварям с малко вода в ръката,но това не ми е помагало да се чеша като крастава от определени марки. #Cussing out
Изхвърля шампоана и купувай друг. Peace

# 29
  • Мнения: 2 255
И аз "полудявам" от ШАУМА и ПАНТЕН  Sick направо ми е идвало да си резна главата от сърбеж  #Cussing out
От Пантен дори ми се е обривала главата, врата и раменете ...докъдето ми стига и опира косата  #2gunfire ужас  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт