Триизмерен видеозон

  • 5 506
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 356
АГ център "Димитров" - д-р Димитър Марков. Часове за прегледи се записват на тел. 02/954 73 40 и 953 41 36. Докторът приема и във "Фемина".

# 16
  • Мнения: 55
Аз ходих ж клиника,,Св.Лазар,,-цената е 120 лв.Но си струва!Така си 100% сигурна 4е вси4ко с бебо е ок  PartyИ диск със снимки на беба Joy Joy Joy
Не е 120лв. Точно преди месец ходих в частната клиника на Д-р Мазнейкова - Св.София. 3Д + Доплер + запис на CD = 70лв. Незнам дали защото бебето беше малко, но не се видя кой знае какво на 3Д-то, Мазнейкова огледа всичко през другият видеозон и после пусна малко 3Д-то

# 17
  • по света
  • Мнения: 1 587
Има доста писано по темата, но все пак Д-р Виолета Димитрова е наистина  най-добрата!
А по темата тя работи в Център Фемина, записването е поне месец предварително.Има 3Д

# 18
  • Мнения: 139
и аз бях при Томова, но в "Св. Лазар", съответно прегледа ми струваше 80лв,
но наистина не претупва и прегледа мина много спокойно и подробно,
даже и мъжа ми се изкефи, че вижда за сефте щерка си Simple Smile.

мога да дам и телефон, ако те интересува, пиши ми на лично.

# 19
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Аз ходих при д-р Врагалева, МЦ Фемина!
Много съм доволна и позна - 100%!

# 20
  • в центъра
  • Мнения: 445
Има доста писано по темата, но все пак Д-р Виолета Димитрова е наистина  най-добрата!
А по темата тя работи в Център Фемина, записването е поне месец предварително.Има 3Д
newsm10
Вярно е най-добрата! Първия път, когато ме гледа на 3D се вредих с връзки в Майчин дом при нея, след тва разбрах, че преглежда и във Фемина и ходих още веднъж в по-напреднала фаза.
Освен тва си занесох флаш-памет и не платих нищо допълнително за записа - плаща се ако си купиш носителя от тях!

# 21
  • София
  • Мнения: 4 966
В Ст.град-медицински център "Медрал"-с мн добри специалисти

# 22
  • Мнения: 350
Здравейте мамчета,
Пиша в този форум само, за да актуализирам инфо-то. В събота 25.11.2006 г бях на преглед при д-р Николов в св. Лазар на 3D-ултразвук. Бебка се беше извъртяла с абсолютен гръб към "камерата" както казва тати, но д-ра видя че е ТЯ и че всичко е ОК за момента. Беше по-скъпо от колкото очаквах.  200 лв. , което включва 2D ултразвук(чернобял)+доплел+ 3D ултразвук(цветен, тоест жълт  Simple Smile и запис на снимки и малко филм чета на СD.  Вярно е че ги гони инфлацията, изчетох много ваши мнения за сви. Лазар и се оказахте прави за цените. Но зависи от това какво искаш, понякога си заслужава. Док. е бърз , компетентен, мил и отговори на всичките ми въпроси във В. Търново моите 2-ма гинеколози никак ги няма с приказките.

# 23
  • Мнения: 1 455
Здравейте мамчета,
Пиша в този форум само, за да актуализирам инфо-то. В събота 25.11.2006 г бях на преглед при д-р Николов в св. Лазар на 3D-ултразвук. Бебка се беше извъртяла с абсолютен гръб към "камерата" както казва тати, но д-ра видя че е ТЯ и че всичко е ОК за момента. Беше по-скъпо от колкото очаквах.  200 лв. , което включва 2D ултразвук(чернобял)+доплел+ 3D ултразвук(цветен, тоест жълт  Simple Smile и запис на снимки и малко филм чета на СD.  Вярно е че ги гони инфлацията, изчетох много ваши мнения за сви. Лазар и се оказахте прави за цените. Но зависи от това какво искаш, понякога си заслужава. Док. е бърз , компетентен, мил и отговори на всичките ми въпроси във В. Търново моите 2-ма гинеколози никак ги няма с приказките.
   Леле толкова ли струва там #Crazy Тези  хора не са в час.Като бях при Томова,също отговори на всичките ми въпроси,прегледа ми беше около 40 мин. и ти гарантирам,че е един от най-добрите специалисти в София.А за Св.Лазар не чух да имат такива специалисти.Прегледа при Томова е 50 лева.Само не разбрах кое си заслужава?

# 24
  • Мнения: 4 621
Аз си проследявах бременността в Св. Лазар и всеки преглед беше с 3Д ехограф. Не знам колко е цената за един преглед, но 3Д има също и в МЦ Фемина и Света София доколкотп знам.

# 25
Здравейте мамчета,
Пиша в този форум само, за да актуализирам инфо-то. В събота 25.11.2006 г бях на преглед при д-р Николов в св. Лазар на 3D-ултразвук. Бебка се беше извъртяла с абсолютен гръб към "камерата" както казва тати, но д-ра видя че е ТЯ и че всичко е ОК за момента. Беше по-скъпо от колкото очаквах.  200 лв. , което включва 2D ултразвук(чернобял)+доплел+ 3D ултразвук(цветен, тоест жълт  Simple Smile и запис на снимки и малко филм чета на СD.  Вярно е че ги гони инфлацията, изчетох много ваши мнения за сви. Лазар и се оказахте прави за цените. Но зависи от това какво искаш, понякога си заслужава. Док. е бърз , компетентен, мил и отговори на всичките ми въпроси във В. Търново моите 2-ма гинеколози никак ги няма с приказките.
   
Малееееееее, 200лв!? Каква ти инфлация!? На мен ми взеха 60 през май в Майчин дом......и пак около час ми приказваха и ме успокояваха.....че даже трима д-ри ме гледаха и всеки си каза мнението.....

# 26
  • Мнения: 3 500
В Св.София - много хубав.Платения преглед е 20 лв, може и с направление.

Последна редакция: пт, 01 дек 2006, 09:34 от Selia

# 27
  • Мнения: 7 418
Доколкото знам от самата доц.Томова фетална морфология се прави с 2Д ехограф ,а не с 3Д!
  С първия--2Д--оглеждат се в разрез всичките вътрешни органи не бебето.В това отношение Томова наистина е перфектен специалист.Между другото,тя по начало е педиатър(а не гинеколог,както повечето други,които правят фетална морфология),затова и РАЗБИРА толкова добре от бебетата.
   3Д по нейните думи е глезотия.С него се вижда само външния облик на бебето в момента.Казват че на по-ранен стадий на бременноста гледката е малко...........притеснителна.
    Томова прави и двете.Ти трябва да прецениш от какво имаш нужда повече.Но по-добре и се обади да чуеш нейното мнение по въпроса.

# 28
  • Мнения: 295
Ходих на 3D при Доцент Томова в "Свети Лазар", но доколкото знам приема и в друга болница.Много добър специалист е и е много мила.

# 29
  • Мнения: 1 273
Аз ходих при д-рМазнейкова и напук на всички лоши отзиви за нея аз съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт