Пазаруване от Aliexpress.com 64

  • 36 318
  • 736
  •   1
Отговори
# 240
  • Варна
  • Мнения: 474
Преди време писах в темата с оплакване, че пратката ми няма никакво раздвижване  близо 2 месеца, но стана чудо и изведнъж много бързо я придвижиха и вече я взех, 3 дена преди да мине 90 дневния период. Много се радвам, въпреки голямото забавяне от 3 месеца.

# 241
  • Razgrad
  • Мнения: 282
Здравейте!Ако телефонния ми номер е объркан ще ми дадат ли пратката от Български пощи?

# 242
  • Бургас
  • Мнения: 1 724
да

# 243
  • Razgrad
  • Мнения: 282
Благодаря!

# 244
  • Мнения: 1 198
Да ви разкажа одисеята си...
Ненадейно в събота по обед получавам позвъняване.Казаха ми,че са от МВМ и имат пратка за мен,на която нямало точен адрес,освен улицата.Щели да ме чакат две преки по-надолу от адреса на който живея.
Хукнах веднага,даже от радост им взех и шоколад Линд,за да ги почерпя и точно пред колата им се пребих и потроших от бързане,за да не ги бавя 😔 Навехнах си крака,потекоха кървища,ръката си изкълчих,три дни е като парализирана и едва си мърдам пръстите,счупих си стъклото на телефона...абе,красота!!!
И какво мислите...и на двата пакета,които ми дадоха си имаше
абсолютно пълен адрес,телефон,имена и всичко,както си трябва!
Просто хората решили да застанат някъде и да раздават пакети,за да не обикалят из квартала по адреси.
А аз бързам ли бързам,за да се потроша и да си взема заветните пратки 🙁 Хубава работа,ама българска,както се казва.
Та така,получих си поръчките.

Последна редакция: ср, 18 май 2022, 00:40 от SunshineMery

# 245
  • Мнения: 21
Здравейте,може ли помощ за пратка 158271900038408485902287 , къде се намира или ще дойде с бг пощи

# 246
  • Мнения: 407
Здравейте,може ли помощ за пратка 158271900038408485902287 , къде се намира или ще дойде с бг пощи

В МБМ се намира!

# 247
  • Мнения: 2 406
Здравейте,може ли помощ за пратка 158271900038408485902287 , къде се намира или ще дойде с бг пощи
В София 90 каквото и да означава това. На дата 12.05 в 12 часа са лепнали уведомление на входа там където живеете.
Скрит текст:

# 248
  • Бургас
  • Мнения: 1 724
нищо не е лепнато куриер 3305 е тази в офиса

# 249
  • Пеликания
  • Мнения: 2 498
Вече и това не правят. Не лепят и не звънят, поне в нащо село Grinning Последния път до офиса им ходих, добре че има къде да се проследява.

# 250
  • Мнения: 21
Благодаря за отговорите.Днес се свърза с мен куриер от МБМ,ще ходя в дома му за пратката Ебати и куриерската служба...

# 251
  • Мнения: 611
Днес се свърза с мен куриер от МБМ,ще ходя в дома му за пратката...
В цял свят куриерите ходят в домовете на клиентите си, само в БГ клиента отива в дома на куриера, е няма такива куриери никъде по света Simple Smile

# 252
  • Мнения: 2 406
Благодаря за отговорите.Днес се свърза с мен куриер от МБМ,ще ходя в дома му за пратката Ебати и куриерската служба...
Куриери от ново поколение. Закривайте скапаната държава ...

# 253
  • Мнения: 407
Благодаря за отговорите.Днес се свърза с мен куриер от МБМ,ще ходя в дома му за пратката Ебати и куриерската служба...

Като чух, че са почнали да носят пратки с МБМ лошо ми стана, тия са най зле от всички, дори са много по зле и от пощите, направо не ги знам как изобщо съществуват, в Ямбол категорично отказват да разнасят китайските пратки по адреси, били до офис.

# 254
  • Бургас
  • Мнения: 2 151
Ауу ужас и аз погледнах дългия номер с н-ти цифри и се оказа, че едната е приета в София Център МБМ на 9.05, а другата на 12.05. Кога ще се дотътрят до Бургас и кога ще ги получа. Поне знам кой ще ми ги донесе 😄

Общи условия

Активация на акаунт