Какво направих днес за себе си? (тема 13)

  • 52 844
  • 754
  •   1
Отговори
# 195
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 564
Дани, чета те с телефон в дясната, докато с лявата си хапвам индийското с особено количество кашу, както го обичам. А в хладилника се охлажда тирамисуто.

Аз обаче никак не съм отслабнала. Каква изненада 😆

Страхотна лакомия ме е налегнала, вчера изкарах на палачинки. И бях в супер настроение. 😁

Да ти е сладко.

# 196
  • Мнения: 752
Кафе с приятелка.Поръчка на книга.

# 197
  • София
  • Мнения: 332
Видях се с хора!

# 198
  • Благоевград
  • Мнения: 2 878
Намалих рафинираната захар. Позволявам си само по 1 малък бонбон с 80 % какао. Достатъчно сладък е. Друго сладко не ми се яде, хапвам боровинки.
Купихме си органайзери за гардероба, много съм доволна, сега само трябва да подредя.
Мм направи скара на терасата, хапнах си кюфтета и гриловани зеленчуци.
И да се похваля - от сряда до сега заради намалената захар- 1.5 кг надолу 😎

# 199
  • Мнения: 8 002
Пекох се на слънце половин час. Посадих 10 теменужки, шетах из двора и слушах птичките.

# 200
  • Мнения: 24 770
Избрахме цветове за стените, купихме гардероб за детската и хапнахме на заведение. Чудесна събота

# 201
  • София
  • Мнения: 3 611
Купих си нов бански за плуване и смятам да посещавам честичко басейна.

# 202
  • Мнения: 113
Разходих се с моето дете, до любимо място. Отдъхнах си от напрежение и скандали, които се случват почти непрекъснато. Природата или просто зеленината наоколо, ми вдъхнаха кураж и нови сили, за това което ми предстои. Надявам се да е хубаво.

# 203
  • Мнения: 1 671
Вярвай, че ще бъде хубаво !

Да бъде! ЩЕ бъде 🍀🍀🍀🙏

# 204
  • София
  • Мнения: 5 247
Пих обезболяващи, може би понеже ми е 1 ден съм с болки в корема и кръста.

# 205
  • Мнения: 24 770
Четох книга. Сега ще си отворя и една бира и смятам да си легна рано

# 206
  • Мнения: X
Наспах се Relaxed

# 207
  • Мнения: 8 002
Пуканките и в леглото. Имам интересна книга. Всъщност не е много интересна, но ми дава теми за размисъл и чета с удоволствие. Разказва се за някакви "дефектни" хора, които стареят много бавно, живеят по няколкостотин години и трябва да се местят постоянно, за да не бъдат разкрити, защото не им се появяват бръчки и така нататък. Нали се сещате как от време на време в разни статии публикуват снимки или портрети на хора, живели преди много време и техни съвременни двойници - вероятно това е дало идеята на автора. Не бих искала да съм такава, щом това означава да надживея любимите си хора, при това със столетия. Звучи ми като проклятие.

# 208
  • Мнения: X
Нещо като филма The Age of Adaline ли? Ако е интересна препоръчай Simple Smile

# 209
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 564
И аз съм с пуканките на дивана. Днес отказах всички кафета, разходки и неща за вършене и цял ден нищо не правих. Дори заспах по едно време - не помня кога последно съм заспивала през деня, явно ми се е натрупала умора. Но имам неедин важни проекти наведнъж и съм доста отдадена.

Общи условия

Активация на акаунт