Какво направих днес за себе си? (тема 13)

  • 50 300
  • 754
  •   1
Отговори
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 662



старата тема

Последна редакция: нд, 27 фев 2022, 21:52 от bubanka

# 1
  • Мнения: 40 317
Сън до късно, сутрешен секс, кафе с пресни сладкиши с крем брюле от пекарната до нас. И сега гледам ски на дивана и чатя. До тук толкоз Wink Обмислям малко шопинг. То какво друго да прави човек уикенда?

# 2
  • Мнения: 24 121
Разходка с дете.
Много бързо растат тия деца и се наслаждавам на времето, в което все още искат компанията ми

# 3
  • Мнения: 40 317
И да добавя за шопинга - случайно минах край магазина English Home  в мола на Цариградско шосе и гледам - "80% намаление на одеяла". И аз хоп вътре, да видя. А после се оказа, че върху тези 80% има още 20%. И така актуалното намаление е 84%... Накрая  си купих едно яко одеяло намалено от 187,48 лева на 30 лева... Сега, може и да е била надута първата цена, но одеялото си е качествено и съвсем не е като за 30 лева. Та си е далавера, а далаверата подслажда деня Wink

# 4
  • Русе
  • Мнения: 1 502
Ходих да пазарувам с Мама Свеки /свекървата/. Чакахме да паднат ограниченията за сертификатите, за да я заведа да си купи тапети. Времето беше много слънчево, макар и духовито, така че се разходихме добре.

# 5
  • Мнения: 7 172
Кафе и закуска навън, дълга разходка покрай реката, шопинг и сега пълна почивка на дивана.

# 6
  • Мнения: 1 488
Голямото ми дете беше на работилничка за мартеници. С ММ и бебето убихме близо 4 часа в разходка, нищоправене на слънце, обиколки по магазините. Добре ми се отрази!

# 7
  • Мнения: 7 849
Голяма разходка из София, малко покупки и хубава вечер със семейството. Нищо повече не ми трябва.

# 8
  • Great Britain
  • Мнения: 2 207
Слънчеви лъчи нахлуват в спалнята ми и ме озаряват подканяики ме да взема в ръцете си неделния ден.Мързеливо надигане и дългооо кафе в леглото за сега.Къде ли ще ме отведе слънцето което вече успя да вдигне адреналина ми?

# 9
  • Мнения: 752
Дочетох си книгата и ще ходим на кино.

# 10
  • Мнения: 9 152
Разходка в любима дестинация, събиране на първи стръкчета коприва.

# 11
  • Мнения: 5 819
Изядох една хубава вафла Мура Black&Brownie, потопена в Кафе, като десерт на обяд.

# 12
  • Мнения: 738
Поглезих се на фризьор с кератинова терапия и освежих прическата си. Почувствах се подновена и различно.

# 13
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 662
Поръчах си пет блузки с къс ръкав!Ей , така на пук на снега навън!

# 14
  • Мнения: 7 849
Отидохме да търсим легло, а купихме гардероб и нощно шкафче. Доволна съм. Гледах и един невероятен мач Ливърпул - Челси. Толкова голове не бях виждала през живота си Grinning

Общи условия

Активация на акаунт