Какво направих днес за себе си? (тема 13)

  • 51 211
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 568
Спах до към 12ч на обяд, /мъжо на работа днес, за съжаление../, после се почудих кафе ли да пия или да заложа на шкембе .. като надделя второто и после си върнах "Шрек", от вчера по Нова .. Simple Smile
Адски мързелив ден...

# 16
  • Мнения: 594
Днес реших да се отдам на пълен релакс. Имах готвено от вчера и днес си го спестих. Станах само да отида на църква и цял ден си мързелуваме вкъщи всички.

# 17
  • Мнения: 72
Много ми хареса тази тема и нейния замисъл.
Мисля, че напоследък не правя много за себе си, а трябва. Покрай войната в Украйна нещо се депресирах, спрях да тренирам и само гледам новините по 100 пъти на ден. Усещам, че това не ми действа никак добре и реших малко да си  дам почивка на мозъка.
С тази тема ще гледам и всеки ден да правя нещо положително за себе си.
След работа ще изляза на разходка например. Усилено търся и някакво хоби или спорт, който да ме заплени, което при мен е трудна работа.

# 18
  • Мнения: 594
Ако излизаш сама на разходка може да четеш книга, било то и в електронен вариант. Върши идеална работа! 🙃
Много ми хареса тази тема и нейния замисъл.
Мисля, че напоследък не правя много за себе си, а трябва. Покрай войната в Украйна нещо се депресирах, спрях да тренирам и само гледам новините по 100 пъти на ден. Усещам, че това не ми действа никак добре и реших малко да си  дам почивка на мозъка.
С тази тема ще гледам и всеки ден да правя нещо положително за себе си.
След работа ще изляза на разходка например. Усилено търся и някакво хоби или спорт, който да ме заплени, което при мен е трудна работа.

# 19
  • Мнения: 4 408
Днес почивах и денят беше ползотворен и приятен:
- правих си маска на лицето
- киснах се в банята, докато свърши всичката топла вода, вместо обичайното бързане
- поръчах си двата любими вида суши и си ги хапнах сама

А освен това:
- карах колата си на сервиз, а после я измих и изпрах стелките
- ходих и на зъболекар
- минах 6000 крачки,  поне 1 ден  Joy

# 20
  • Мнения: 72
Тутти, благодаря за съвета, но няма как да чета докато се разхождам, че ще се блъсна в нещо. Grinning
Обикновено съм с компания на разходките, но понякога и сама излизам. Слушам си музика и съм като в някакъв филм, хахаха.

# 21
  • Мнения: 24 349
Толкова ми е скапано днес, че се взех горещ душ и сложих "веселите" чорапи

# 22
  • Мнения: 72
Много са сладки тези чорапи, Малдини.

И на мен ми е голям сдух, откакто започна войната, набивам сладки работи и ме хвана страх да не надебелея.
Побягах малко на пътечката и си запазих час за козметична процедура чак другия месец...

# 23
  • Мнения: 1 671
Днес отказах примамливо предложение, което Не го усетих за мен... Вярвам, че скоро моето идва 🙏🍀🍀🍀
И аз  хапнах доста сладко и ми е гузно...
Сега мисля да си направя горещ чай и да гледам ТВ...
И Вярвам, че скоро ще има Мир 🍀🙏

# 24
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Бейлис в късния дъждовен следобед.

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Ядох рамен за първи път в живота си.

# 26
  • Мнения: 9 152
Бейлис в късния дъждовен следобед.
Ей сега ще си сипя и аз Бейлис.
Наздраве. Simple Smile
днес започнах лечение, което отлагам няколко месеца, поради Ковид.

# 27
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Бейлис в късния дъждовен следобед.
Ей сега ще си сипя и аз Бейлис.
Наздраве. Simple Smile
днес започнах лечение, което отлагам няколко месеца, поради Ковид.
Наздраве,Катерица.

# 28
  • София
  • Мнения: 5 247
Благодаря за темата. Хапнах пица.

# 29
  • Мнения: 1 652
Обядвахме бургери с приятелка

Общи условия

Активация на акаунт