Какво направих днес за себе си? (тема 13)

  • 51 214
  • 754
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 594
Днес станах мнооого рано и реших, че е днес е момента да се гримирам и да си направя прическа и рязко след това реших, че трябва да изчистя, а за капак грундирах и едната стая и вече в 10:30 се опъвах на дивана с чаша чай😀

# 46
  • Мнения: X
Направих двучасова разходка в парка на слънце. Около десетина километра, но се чувствам много заредена с енергия. Реших да ограничавам следенето на новини, защото напряга.

# 47
  • Мнения: 7 923
Рано сутринта се видях с приятни хора на хубаво място. Цял следобед лежа и чета книга, мъжът ми направи от любимите ми сандвичи и готви вечерята.

# 48
  • Мнения: 7 278
Предобедно кафе с приятели, което премина в обилен обяд, последван от дълга разходка.

# 49
  • Мнения: X
Ох че хубава тема, запис Simple Smile Какво направих: спрях новините последните дни, отидох на дълго отлаган масаж, и си пуснах приятен филм, понеже отдавна не съм сядала да изгледсм цял филм, а все нещо да ми звучи за фон докато готвя или хапвам. 😊

# 50
  • Мнения: 24 349
Игнорирах един дразнител, който се опита да ми скапе почивния ден.
Толкова е хубаво да си егоист

# 51
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Купих си поредните найкчета (маратонки) - два чифта .....Blush

# 52
  • Мнения: 568
Направих двучасова разходка в парка на слънце. Около десетина километра, но се чувствам много заредена с енергия. Реших да ограничавам следенето на новини, защото напряга.
Ооо, Анади, от около година бягам от дневната като започнат новините, че иначе е .. проста да падлудееш...

# 53
  • България, Русе
  • Мнения: 128
Подредих и изхвърлях всички боклуци от нас. Накарах сестра ми да ме закара до Техмарт и си купих 42 инча нов смарт телевизор. Много съм доволна и понеже бях в настроение... разместих всички мебели и китайската роза от коридора. Провлачих сама новото дървено легло от хола, през кородора до спалнята. Добре, че беше 12-годишният ми син да бута 😃. И тази вечер бебенцето ми спи на новото ли легълце.
Утре е ден за релакс.

# 54
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Направих двучасова разходка в парка на слънце. Около десетина километра, но се чувствам много заредена с енергия. Реших да ограничавам следенето на новини, защото напряга.
Ооо, Анади, от около година бягам от дневната като започнат новините, че иначе е .. проста да падлудееш...
Изхвърлих телевизора аз,преродих се.Вчера до 12 на обед в леглото и до 12 в полунощ на вън шопинг,разходка,гостуване на приятел.Днес все още в леглото до момента с масичка за кафе плюс кроасани.Предстои и друго,уикендно.

# 55
  • Мнения: 24 349
Гледам Алф и се смея с глас

# 56
  • Мнения: 7 278
Резервирах си един уикенд в Милано. Любим град.

# 57
  • Мнения: X
Най-накрая вчера предприех пролетно разчистване на вехториите и изхвърляне на излишни неща, които съм складирала в спалнята. Стаята сега диша. Накрая доволно дълъг душ и маска за лице.

# 58
  • София
  • Мнения: 326
Започнах да пия хранителни добавки за стрес и спокоен сън. Усещам подобрение през последните 2-3 дни.

# 59
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
Правих една манипулация, която се очакваше, че ще е болезнена и изискваше предварителна подготовка. Взех си 3 седмици отпуск от работа в този период и с всеки изминал ден се убеждавам, че това беше правилното решение за мен. Другият филм вече съм го играла и не беше гот, затова сега реших да си почивам.

Общи условия

Активация на акаунт