КАКВО НИ КАЗВАТ ЗВЕЗДИТЕ ТАЗИ СЕДМИЦА 7

  • 65 455
  • 973
  •   1
Отговори
# 870
  • SF
  • Мнения: 21 564
Аз вчера добре похарчих.
Вижте, волю-неволю, налага се. Аз точно по време на ретроградна Венера ще сключвам договори с мобилен оператор, ще купувам телефон. За харченето трябва да внимавам, а не за телефона като уред. В момента телефонът е намален, но ми се бави договора, донякъде и заради моята несериозност. Може и да се размина с по-добрата цена.

# 871
  • Мнения: 24 816
С кой оператор ще подписваш, че и на мен ми предстои, а после е ретро Меркурий

# 872
  • Мнения: 5 940
А възможно ли е заради ретроградие във Венера да се дължат изведнъж влошени отношения с майката?
Възможно е , ако Вашата натална Венера е управител на ИС или на Луната, както и транзитната ретро Венера сега да прави негативни /45, 90, 135, 180гр./ или кармични аспекти /20 , 40, 52, 80 или 100 гр./ с рождената Ви Луна или ИС.
Ако е от това ще се върне ли както преди след ретро Венера, защото тя даже не го осъзнава..  и няма смисъл да споря и да се опитвам да обясня нещо става по-зле.

# 873
  • Мнения: 1 579
Венера няма отношение към качеството на машините точно сега,има отношение към цената им. ТОЧНО СЕГА СА СЪС ЗАВИШЕНИ ЦЕНИ.  Меркурий и Марс са основните планети, отговарящи за качеството на машините. Може и Плутон, ако са огромни.
Благодаря! Просто инвестицията не е малка като пари, а пък машината понеже е специфична е втора употреба, притесненията са ми да не даде дефект след купуване, но ретро Мерк е далече все още.

# 874
  • Мнения: 1 579
Малко помощ моля
При какви транзити се получават алергични пристъпи ? Трябва да имаме напрегнат аспект към Нептун навярно?
Меркурий опозе Нептун ?

# 875
  • Мнения: 39
Здравейте!При влизането/транзит за бъдещите 20години напред на Плутон в 6 дом при очакваното му преминаване в знак Водолей (по натална карта Водолей в 6 дом),това означава ли непременно сериозни здравословни перипетии?

# 876
  • Мнения: 1 539
Не е задължително, може и с работата и ежедневието да е свързано.

# 877
  • Мнения: 39
Не е задължително, може и с работата и ежедневието да е свързано.
Благодаря за мнението!Тоест проблеми или промени в работата и ежедневието?Не знам защо ,но просто присъствието на този "субект" Плутон  ,го  приемам като повод за безкрайно притеснение...Има ли нещо положително при негов транзит изобщо???Има ли други които като мен се притесняват за дома през който ще им транзитира Плутон през следващите 20години?Греша ли също така като смятам ,че реално всички хора с асцендент Дева им се пада Водолей в 6 дом т.е всички с асцендент Дева да очакват промени,трусове,проблеми в работа,здраве ,ежедневие при това седене на Плутон в този дом ?Така по асцендент ли може да се смятат еднакви транзити ?Интересувам се толкова много ,защото от около два месеца двама човека от моето близко обкръжение са със асцендент Дева и съответно с абсолютно сходни здравословни проблеми (хемороиди и черва )които и при двамата ги тормозят вече цяло лято ,дори и лечението им е сходно ...Знам ,че в момента Плутон е ретрограден и се върна в Кози рог ,но всъщност е на границата с Водолей и затова си задавам просто някои въпроси тук ,дано има добра душа да внесе малко свои разяснения за което ще благодаря предварително!!Хубав ден на всички!!

Последна редакция: сб, 12 авг 2023, 08:55 от Birata

# 878
  • Мнения: 1 579
Не е задължително, може и с работата и ежедневието да е свързано.
Благодаря за мнението!Тоест проблеми или промени в работата и ежедневието?Не знам защо ,но просто присъствието на този "субект" Плутон  ,го  приемам като повод за безкрайно притеснение...Има ли нещо положително при негов транзит изобщо???Има ли други които като мен се притесняват за дома през който ще им транзитира Плутон през следващите 20години?Греша ли също така като смятам ,че реално всички хора с асцендент Дева им се пада Водолей в 6 дом т.е всички с асцендент Дева да очакват промени,трусове,проблеми в работа,здраве ,ежедневие при това седене на Плутон в този дом ?Така по асцендент ли може да се смятат еднакви транзити ?
Плутон е изключително бавна планета, неговите промени не се усещат на ежедневна база.
При мен от 4 ще премине в 5ти, искам да кажа, че успя из основи да промени някои неща по оста 4-10 и то с положителен край, но трансформацията си беше из основи. Та каквото и да става по картата то то е винаги за добро, просто не го разбираш винаги на момента.
Аз съм Плутонианка и съм му свикнала, трансформацията при мен е постоянно явление.
Та не се страхувайте той така или иначе няма да Ви пита.

# 879
  • Мнения: 39
Не е задължително, може и с работата и ежедневието да е свързано.
Благодаря за мнението!Тоест проблеми или промени в работата и ежедневието?Не знам защо ,но просто присъствието на този "субект" Плутон  ,го  приемам като повод за безкрайно притеснение...Има ли нещо положително при негов транзит изобщо???Има ли други които като мен се притесняват за дома през който ще им транзитира Плутон през следващите 20години?Греша ли също така като смятам ,че реално всички хора с асцендент Дева им се пада Водолей в 6 дом т.е всички с асцендент Дева да очакват промени,трусове,проблеми в работа,здраве ,ежедневие при това седене на Плутон в този дом ?Така по асцендент ли може да се смятат еднакви транзити ?
Плутон е изключително бавна планета, неговите промени не се усещат на ежедневна база.
При мен от 4 ще премине в 5ти, искам да кажа, че успя из основи да промени някои неща по оста 4-10 и то с положителен край, но трансформацията си беше из основи. Та каквото и да става по картата то то е винаги за добро, просто не го разбираш винаги на момента.
Аз съм Плутонианка и съм му свикнала, трансформацията при мен е постоянно явление.
Та не се страхувайте той така или иначе няма да Ви пита.
Да и аз четох ,че Плутон не пита,той реже на" голо " и буквално и преносно маха ненужните,гнилото Simple Smile,но дори и да е за добро ,май май винаги боли доста....Четох и аз ,че действа бавно ,бавно с годините,не знам притеснено ми е ..както казах имам двама много близки човека на които им предстои този транзит в 6 дом ,дано е за добра трансформация защото и двамата са много млади..

# 880
  • Мнения: 1 579
Не е задължително, може и с работата и ежедневието да е свързано.
Благодаря за мнението!Тоест проблеми или промени в работата и ежедневието?Не знам защо ,но просто присъствието на този "субект" Плутон  ,го  приемам като повод за безкрайно притеснение...Има ли нещо положително при негов транзит изобщо???Има ли други които като мен се притесняват за дома през който ще им транзитира Плутон през следващите 20години?Греша ли също така като смятам ,че реално всички хора с асцендент Дева им се пада Водолей в 6 дом т.е всички с асцендент Дева да очакват промени,трусове,проблеми в работа,здраве ,ежедневие при това седене на Плутон в този дом ?Така по асцендент ли може да се смятат еднакви транзити ?
Плутон е изключително бавна планета, неговите промени не се усещат на ежедневна база.
При мен от 4 ще премине в 5ти, искам да кажа, че успя из основи да промени някои неща по оста 4-10 и то с положителен край, но трансформацията си беше из основи. Та каквото и да става по картата то то е винаги за добро, просто не го разбираш винаги на момента.
Аз съм Плутонианка и съм му свикнала, трансформацията при мен е постоянно явление.
Та не се страхувайте той така или иначе няма да Ви пита.
Да и аз четох ,че Плутон не пита,той реже на" голо " и буквално и преносно маха ненужните,гнилото Simple Smile,но дори и да е за добро ,май май винаги боли доста....Четох и аз ,че действа бавно ,бавно с годините,не знам притеснено ми е ..както казах имам двама много близки човека на които им предстои този транзит в 6 дом ,дано е за добра трансформация защото и двамата са много млади..
Плутон е поколенческа планета, и стоенете му в един дом само по себе си нищо не вещае , трябва да се види какви транзити прави, какво друго се случва, карта с карта не си прилича.

# 881
  • Мнения: 5 940
Четох, че на РВ не бива да се започва връзка, а това важи ли същото и за срещите? Ако си се запознал с някого по време на ретроградна Венера и излезете на среща, но оставите решението за връзка за по-натам... пак ли е обречено?

# 882
  • Мнения: 24 816
Новолунието ще е на Луна без курс. Кога смятате да пишете желанията? На следващия ден?

# 883
  • Мнения: 1 750
Четох, че на РВ не бива да се започва връзка, а това важи ли същото и за срещите? Ако си се запознал с някого по време на ретроградна Венера и излезете на среща, но оставите решението за връзка за по-натам... пак ли е обречено?
Това може да означава, че този човек сте срещали и някой минал живот. Ако го чувствате като познат и срещата е като "де жа вю", то вероятно това е ЧОВЕКЪТ за Вас. Но всичко зависи от наталните карти и на двамата, особено от Вашата.

Новолунието ще е на Луна без курс. Кога смятате да пишете желанията? На следващия ден?
Преди около 5 години изобщо не се съобразявах с Луната дали е "без курс". Сега ще направя същото. Според мен е по-важно да е в същия знак, като Новолунието. В случая - да  е все още в Лъв.

# 884
  • Мнения: 477
Четох, че на РВ не бива да се започва връзка, а това важи ли същото и за срещите? Ако си се запознал с някого по време на ретроградна Венера и излезете на среща, но оставите решението за връзка за по-натам... пак ли е обречено?

Не е обречено . Може да се срещате и опознавате. Важните решения обаче и по-сериозните стъпки оставете за след ретроградния период.

Общи условия

Активация на акаунт