А има ли такива, които спят на различни легла?

  • 8 565
  • 119
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 951
Спим на обща голяма спалня.Много е удобна.Преди ходеше в командировки и ми беше много самотно.Вече е на нова работа и почти не пътува,извън града.Преди няколко дни се обади ,че ще пътува за малко в провинцията.Но се прибра в малките часове на денонощието.А аз стоях и го чаках.Много съм свикнала с него.

# 76
  • Мнения: 9 990
Уф, понякога 3та на спалнята, но по-често аз и малката на спалнята а той в другата стая  Rolling Eyes
А като се роди и другото, ще сме разделени с по 1 дете в стая - поне докато почне и малкото да спи цяла нощ Rolling Eyes

Ние на този етап също сме така...Но нека малко предистория...
Връзката ни е доста дълга, но не това е причината сега за това "разделение" да го нарека.Аз съм от хората, които искат да са гушнати от всякъде ако може, все да ми се допира тялото до някой...С времето и напредването на годинките мъж ми започна да хърка.Имала съм нощи-не мога да мигна, заспивам на сутринта, когато всъщност трябва да стана за работа.После дойде пак благодат-спря цигарите човека, спря хъркането.После се появи бебето-спяхме като къпани заедно и с него.После дойде напредъкът в работата, което пък изискваше чести отсъствия и мааалко по мааалко започнах да свиквам да не сме гъз до гъз.После/ сега вече/ така се случва, че по-често е той да се върне късно, когато сме заспали с детето, светва лампи, слага си да хапне, доработва нещо, ей такива.../ а апартамента е малък-детето е в спалнята, ние уж спим на дивана в хола, който е и кухня- в едо помещение е/Така че, ако аз съм останала на дивана-отива ми съня на кино.И все пак-явно личните ни взаимоотношения не страдат ни най-малко от това, защото чакаме и второ бебе WinkТогава вече не знам как ще сме-зависи от бебето дали ще е ревливо и гладно по нощите.Ще поживеем, ще видим...Не спирам да вярвам, че един ден ще имаме собствен апартамент с наша спалня и детска стая и отделно кухнята, че и работен кабинет-за да не си пречим и пак да сме в едно легло. Hug

# 77
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Za sajalenie poradi rabotata na maja mi,koqto e na smeni se naloji sledrajdandto na bebeto da spim otdelno. Slu4va se po nqkoga da zaspim na divana zaedno i togava mi e edno topli4ko i spokoino...no za sega ote sme otdelno Cry

# 78
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Заедно спим. Ама ми пречи- хърка, върти се, става Tired

# 79
  • Мнения: 658
Не само на отделни легла, с отделни завивки, ми и в отделни стаи. Много романтично - ходим си на гости - всеки гледа да изненада другия с нещо -свещи,розов листопад, лека музика и т.н luvbed

# 80
  • Мнения: 1 893
Ей това със спането на отделни легла не го проумявам  newsm78
И защо? Коя екстра би ми липсвала-хъркането ли, да ми диша в лицето ли, или да се събуждам при всяко негово движение или когато се излюпи сутрин в 6? Освен всичко друго мразя и разни цуни-гуни чудесии. Сексът е супер, но като свършим-в банята и кой откъдето е.
Сега използвам да спя в детската, а малката при баща си, че да я завива,щото е все отвита, а аз не я усещам  Embarassed

# 81
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Заедно спим на спалнята! Wink Аз се страхувах, че като родя може да забегне в някоя друга стая, но засега не го е направил! Peace Най-много аз да го изритам ritnik, защото взе много да хърка  Sleeping

# 82
  • Мнения: 6 390
две завивки
две възглавници
два матрака
една спалня
 Peace

# 83
  • Мнения: 621
Аз предпочитам да съм в отделно легло SunglassesОмръзнало ми е да спя накриво -почти с надолу главата,щото той си е заврял ръката
под мойта възглавница Twisted Evil....да не говорим за случайте,в които направо ми взима самата възглавница
изпод тиквата точно,когато ми е най-сладък съня Close До миналата година бяхме и с една завивка.......значи-
аз отвита Twisted Evil,щото той си я застъпваше и се омотаваше с нея на принципа на рулото с тоалетната хартия....
Така,че отделно си ми е екстра...... Laughing

# 84
Ние спим на общо легло, но с два отделни матрака и отделни завивки.
Аз много страдам защото поне докато заспя имам нужда да се гушна в него.
Някак успявам да събера завивките и да се набутам върху него, но е за кратко, защото
той обича да спи необезпокояван. В началото спяхме с една завивка, но аз бях постоянно гола, а той добре опакован Simple Smile, така, че се наложи да минем  на две.
Ще трябва да купя една голяма завивка и да опитам отново...

# 85
  • София
  • Мнения: 3 688
на една спалня,но тя е толкова голяма,че спокойно мога да казвам че спим на отделни легла:)

# 86
  • Мнения: 252
И ние спим отделно .Малкия ми син ве4ер много реве от като се е родил мъжътми се премести в хола за6тото става в 6 4есът трябва да се наспива всепак  Naughty

Последна редакция: сб, 02 дек 2006, 12:12 от Tanq Stoqnova-tadela

# 87
  • Мнения: 730
Не мога да си представя да спим отделно.А мъжо е на мнение,че спи ли се отделно значи нещо куца.. Wink

И аз не можех да си представя,но се случи Wink
Нищо не куца при нас  Naughty,просто откакто се е родила малката е така Peace,поради простата причина,че още се кърмим и на нощ по 5-6 пъти се въртя да дам пълна цица Crazy и просто ако мъжа ми е при нас и той трябва да се върти Mr. Green Laughing,което е Ъпсурдно StopГолям сън ще е ooooh!

Като я отбия разбира се,че ще спим заедно,ако ще и 3-мата Peace

Просто това по никакъв начин не се отразява на хармонията в семейството,живеем си чудесно Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 5 140
Спим в различни стаи - аз с детето в детската, той в спалнята.
В една стая, но на различни легла, не ни се е случвало да спим.



Това все едно аз съм го написала.
И при нас е така.

# 89
  • Мнения: 2 015
Ние спим на ъглови легла, но сме заедно вече близо 6 години.Понеже живеем със свекървата, а тя спи на спалнята ние спим на ъгловите легла.Въпроса беше да не ставали много стаи спални, а и сега ще трябва да правим и детска.Абе ще си намерим мястото ние!
Имах една приятелка, която също не ме разбираше как така спим на отделни легла, но тя въпреки, че спи с нейния на спалня не живяха дълго заедно.Това се отнася и за брака според мен!С брак, без брак все тая!

Общи условия

Активация на акаунт