Аз и обществените тоалетни

  • 4 425
  • 91
  •   1
Отговори
# 60
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Аз..ъъъ, такова, не съм чела цялата тема, но гледам резултатите от анкетата и ми се ще да замоля тези с многото гласове да вдигат дъската, докато ползват тоалетната от разстояние  Praynig

Преди време работех на едно доста добро място, където имаше редовно почиствана СЛУЖЕБНА тоалетна.
Всички мацки бяха с костюмчета, но ВСЯКА сутрин една от тоалетните беше оакана...от горе до долу барабар със седалката.

...умът ми не го побира...

# 61
  • София
  • Мнения: 5 289
Когато ми се е налагало да ползвам ВЦ-то обикновенно е по заведения.Останала съм с горе долу добри впечатления от хигиената там,иначе постилам си тойлетна хартия и си сядам smile3550.Като крава рядко се изживявам от страх да не ми се стича по краката,но ако няма начин и тва прая. Laughing

# 62
В последния брой на "Максим" имаше много хубава статия за това верни ли са или пълни глупости някои от градските легенди.
И една от пълните глупости е именно, че може да "прихванеш" нещо от ползване на тоалетната. Единствения случай, в който това е възможно - както пишеше в статията - е ако седнеш върху някой, който вече е седнал на тоалетната чиния  Laughing

това е пределно ясно, ама би ли седнал на локвичка чужда пикня, макар и стерилна Rolling Eyes

На мен не ми се налага да сядам  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 528
В последния брой на "Максим" имаше много хубава статия за това верни ли са или пълни глупости някои от градските легенди.
И една от пълните глупости е именно, че може да "прихванеш" нещо от ползване на тоалетната. Единствения случай, в който това е възможно - както пишеше в статията - е ако седнеш върху някой, който вече е седнал на тоалетната чиния  Laughing

това е пределно ясно, ама би ли седнал на локвичка чужда пикня, макар и стерилна Rolling Eyes

На мен не ми се налага да сядам  Mr. Green

a ako ti se nalaga da svarshish neshto po-seriozno Mr. Green

# 64
  • Мнения: 7 640

 ясно, ама би ли седнал на локвичка чужда пикня, макар и стерилна Rolling Eyes

На мен не ми се налага да сядам  Mr. Green

а в храстите ли клякаш при голяма нужда Laughing

Последна редакция: вт, 14 ное 2006, 14:07 от PolarFox

# 65
  • София
  • Мнения: 6 743
Когато ми се наложи, е било след много стискане и вече ми е все едно  Crazy Mr. Green

# 66
  • Варна
  • Мнения: 1 383
От разстояние. Внимавам да се целя точно.

# 67
Е, когато при форсмажорни обстоятелства трябва да се ходи по голяма нужда (най-много веднъж на две години да ми се случи), ходя - ако е напишкано, забърсвам с тоалетна хартия и сядам  Simple Smile

# 68
  • Мнения: 193
Много яка анкетка Simple Smile
За съжаление избрах най-тривиалният отговор

# 69
  • Sf
  • Мнения: 808
Хващам си такси и си го нося вкъщи  Mr. Green

Нищо не бърша, нито стягам задни мускули и да целя от разстояние.

А ако съм някъде на заведение и не може да се избегне и изтърпи, тогава фитнес ексърсайз с приклякване Simple Smile

# 70
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ползвам от разстояние когато няма с какво да си постеля. Преди време си бях купила специална хартия за тази цел, но ми свърши а не съм виждала пак да си купя. Представлява нещо като кръгъл лист с дупка в средата. Доста е удобно.

# 71
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз (нали съм много атлетична), скачам от вратата, правя циганско колело, минавам над кабинката и в пълен шпагат (между двете стени) върша, каквото има да се върши.

# 72
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Заемам стойка катапулт и така действам.

# 73
  • Мнения: 929
Ползвам от разстояние и никога не сядам. Колкото и чисто да изглежда ме е гнус.
и аз така и ги ползвам само когато е наложително - не се знае каква годост може да прихванеш.

# 74
  • Мнения: 2 309
...в/у обществени тоалетни?
Стъпвате ли?
Или ви "виси" дупарата във въздуха...

Общи условия

Активация на акаунт