Аз и обществените тоалетни

  • 4 437
  • 91
  •   1
Отговори
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Момичета, темата е провокирана от зачестилите ми напоследък посещения на различни питейни заведения с моята добра приятелка Цомба Гърдева Heart Eyes и споделените с нея мигове пред различните тоалетни в тях...

Та питам аз, как ползвате въпросните заведения по предназначение- и пускам веднага анкета!

Предварително се извинявам на господата Hug, за това че са изключени от темата, но скромният ми опит показва, че те май предпочитат на излизане да маркират територия до близкото дърво или стена.... инстинкти, какво да ги правиш?! Mr. Green

# 1
  • София
  • Мнения: 2 623
Само в краен случай ползвам /учудваща е мизерията на БГ тоалетните дори в добри заведения/, винаги от растояние в поза "Пикаеща крава "  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 3 423
Ползвам ги безплатно.
Не си мокря крачолите,
щото съм женствена и
ходя, облечена с пола
или рокля. Ползвам ги
тоалетните и за да си
дооправя червилото.
Никога не ям пица в
тоалетна, както и не
ми се е случвало да се
сексувам на подобно
място. Да плача обаче - да.
Дамски превръзки или
тампони хвърлям в
предназначените за
това места. Обичам да
има тоалетна хартия
и сапун. А, и музика.
Пропуснах ли нещо?

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ароматизатора...

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Доволна съм, че все повече заведения се грижат за чистотата на тоалетните си.
И все пак - забърсвам с мокра кърпичка и подлагам хартия.

# 5
  • Мнения: 4 371
Или стискам до нас, или правя като Джулиана Laughing

# 6
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Бърша и застилам с хартия. Това в случай, че няма как да се метна на колата и си ида у нас. На децата не им позволявам да сядат - държа ги над тоалетната чиния.
Удивително е, че заведения с претенциии, нямат тоалетна хартия или сапунът е свършил...На икономии ли се дължи или на немърливост?

# 7
  • Мнения: 3 423
Като отговарях, нямаше анкета.
Сега кликнах. Видях, че анкетата
предлага непълния списък на
активитети, виж, аз, отличничката,
съм си признала за всичко. Без бой.

# 8
  • Мнения: 10 758
Обикновено като я ползвам вече ми е все едно Mr. Green, щот съм се нашмулила яко Crazy

# 9
  • Мнения: 619
ползвам,ползвам..
ако няма специална хартия да сложа на дъската,прикляквам(в поза пикаеща крава)и се облекчавам.Немога да стискам Laughing

# 10
  • Мнения: 11 607
Срещала съм добре поддържани тоалетни както в заведения, така и в бензиностанции! Там проблем няма! Ако има проблем - салфетките са за това. Дори и когато ходя с децата, първо преценявам и тогава ги пускам в тоалетната. Виж за тоалетните в БДЖ - дипломна работа мога да напиша....

# 11
  • Мнения: 7 723
В обществена тоалетна, без значение как изглежда и дали мирише на нещо екзотично, или -не- се старая  да не се допирам освен до тоалетната чиния, а   и до стените. Колкото и чисти да изглеждат днешните WC-та, винаги правя асоциация с едновремешните, в които навсякъде имаше "запетайки" по стените.
 

# 12
  • Мнения: 569
Никога не сядам, повечето пъти т.чиния е мокра, но дори и да не е пак няма да седна. Ако наистина се налага да седна ще си постеля с няколко пласта тоалетна хартия.

# 13
  • Мнения: 3 042
В обществените тоалетни гледам да не се допирам никъде, ползвам от разстояние и дори не ползвам тяхната тоалетна хартия. Mr. Green

# 14
  • Мнения: 5 539
В обществените тоалетни гледам да не се допирам никъде, ползвам от разстояние и дори не ползвам тяхната тоалетна хартия. Mr. Green
Това е и моят отговор.

# 15
  • Мнения: 1 517
Избърсвам и застилам с хартия.

# 16
  • Къде ли не...
  • Мнения: 114
Или стискам до нас, или правя като Джулиана Laughing
И аз така Peace

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 969
В обществените тоалетни гледам да не се допирам никъде, ползвам от разстояние и дори не ползвам тяхната тоалетна хартия. Mr. Green
Peace

# 18
  • Мнения: 4 390
По принцип избягвам ползването на обществена тоалетна, но ако толкова ми се налага -
не се допирам никъде и ползвам от разстояние. Колкото и да е чиста, все пак е обществена, и ме е гнус. Sick

# 19
  • Мнения: 1 793
Ползвам от разстояние и никога не сядам. Колкото и чисто да изглежда ме е гнус.

# 20
  • Мнения: 6 417
Аууууууу, сакън! Ходя из храстите. Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 2 591
аз пък съм невероятна пикла и се разписвам в повечето тоалетни по пътя си, така че наистина мога да напиша дипломна работа на тая тема.... но винаги ги ползвам от разстояние и по възможност без да докосвам нищо....

не знам на какво се дължи, но тоалетните в България са невероятно мръсни и дори пътувайки по Европа с рейс често се шегуваме, че колкото повече наближаваме родината, толкова по-мръсни стават тоалетните... а то честно казано не е съвсем за шега...  newsm78

другото неприятно нещо за мен в тази връзка е това, че повечето тоалетни се заплащат - дори в повечето т. нар. елитни заведения, където не правиш консумация за два лева...

в платените тоалетни в немскоезичните страни например има жена, която забърсва тоалетната след всяко ползване - е, това не значи, че сядам, но ... Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 6 167
В обществените тоалетни се държа много културно, с изключение на тези тип.. 'клекало'.
Там или не влизам,  или за кратко изпадам в stand by и мозъка ми не регистрира случващото се.

Искам  да споделя, че тоалетните тип 'клекало' са много разпространени в градовете Флоренция и Венеция, така че който идва насам предварително да свърши тая работа някъде на цивилизовано място Peace

# 23
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Ха, ха, интересно върви анкетката, но 30 % от гласувалите остават анонимни... Mr. Green

А колкото до непълнотата на активитетите- готова съм да включа предложения! Hug

# 24
  • Мнения: 2 257
Аз съм тежък случай - гледам да не ползвам, ако ползвам - никога не сядам, нося си собствени кърпички (не пипам тоалетната им хартия), измивам си ръцете и с лакът или пръстче излизам - кат един хирург, въпреки че тукашните тоалетни, особено някои от тях, са като будоари на придворни дами....

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 840
Ба, ще стискам! То е вредно, бе!
От разстояние. И най-чистата на вид тоалетна не може да ме примами да й седна отгоре, ако и да застеля с хартия... и детето държа по-нависочко.

Сега се чудя дали да ви разкажа за една тоалетна на Лукойл, която посетих лятото, или да не ви развалям вкуса сутрИшното кайве? Laughing

# 26
  • Мнения: 3 405
От разстояние. Не мога да седна, в никакъв случай.
Добро впечатление ми направи тоалетната в вдно варненско заведение, където бяха монтирали апаратче за хигиенни ленти, които се поставят върху дъската на тоалетната чиния.
 Simple Smile
Мивките и сешоарите са с фотоклетка, само дръжката на вратата се налага да пипнеш с ръка. Ще съм възхитена, когато не се налага да пипам и дръжката на вратата на тоалетната Wink

# 27
  • Мнения: 15 619
Ползвам ги от разстояние. Ама, обикновено стискам до последния момент.
И винаги, преди да изляза от дома, посещавам 00. Mr. Green

# 28
  • на село
  • Мнения: 1 028
Само от растояние! Да не говоря че преди мнооого години една гинеколожка изрично ми беше забранила да се докосвам до всичко в обществените тоалетни. Не че се бях засилила де... Laughing Даже и апаратче с хигиенни ленти да има пак не сядам.

# 29
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
По принцип гледам да не ползвам. Гласувах постилам с тоалетна хартия , но ползвам и от разстояние, каквото и да значи това Mr. Green

# 30
Ами зависи каква е тоалетната-в БГ повечето са мизерни и нехигиенични SickГледам да ги избягвам и ги използвам само в краен случей! Naughty

# 31
  • Мнения: 1 560
Никога не сядам! Справям се "на мускули" Crazy

# 32
  • Мнения: 3 447
От разстояние. Така тренирам бедрените мускули, докато върша другото  Flutter

# 33
  • Мнения: 811
От разстояние. Не мога да седна, в никакъв случай.

Само вкъщи сядам,не мога на друго място.

# 34
  • Мнения: 2 040
Стискам до нас или се разкрачвам, стоя и въобще не се докосвам до тях .. даже и дъха си задържам  Laughing

# 35
  • Мнения: 27 524
Обикновено като я ползвам вече ми е все едно Mr. Green, щот съм се нашмулила яко Crazy

 Joy Joy Joy

Ами не можах да гласувам, понеже ми трябват два отговора - в Бг ползвам от разстояние, или както Джулс каза - пикаеща крава  Laughing
Тук са много чисти и застилам задоволително дебел и плътен слой кенеф папир и отпускам бедра с блаженство, щото за да стигна до там, бая съм стискала и вече няма накъде  Laughing

# 36
  • Мнения: 2 381
Никога не сядам! Справям се "на мускули" Crazy
smile3521

# 37
  • Мнения: 1 629
Забърсвам, сядам и ползвам. Става дума за задника ми, все пак,  който и без това мия и къпя всеки ден. Не съм от гнусливите, хич.

# 38
  • Мнения: 2 149
Ами 2 отговора ми трябват - бърша и си постилам. Ако я мина и с мокри кърпи най-добре става. Сега, при крайност кравата в нем си казва думата, но като цяло не обичам да си опикавам панталоните, та затова трябва да седна. Joy

# 39
  • Мнения: 46 562
Зависи от тоалетната, ако е горе долу читава, забърсвам, редя хартия и сядам, но има някои, които и за това не стават, тогава прибягвам до стойка "скиор"  Crazy

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Забърсвам, сядам и ползвам. Става дума за задника ми, все пак,  който и без това мия и къпя всеки ден. Не съм от гнусливите, хич.

И аз. Все пак съм живяла в студентско общежитие....

# 41
  • София
  • Мнения: 1 244
От разстояние. Независимо колко чисто изглежда.

# 42
  • Мнения: 920
С най-голямо удоволствие, защото си спомням недалечното минало. Огромна беше радостта ми, когато се появиха първите частни кръчмички с прилични тоалетни.  Имам и незабравим спомен от детството - Гранд хотел ресторант София - ами тоалетните най-много ме впечатлиха.

Не сядам и не ползвам тоал. папира. Вадя си салфетчица. параноя може би.

# 43
  • Мнения: 252
Ползвам от разстояние Rolling Eyes Embarassed

# 44
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Забърсвам, сядам и ползвам. Става дума за задника ми, все пак,  който и без това мия и къпя всеки ден. Не съм от гнусливите, хич.
И аз. Все пак съм живяла в студентско общежитие....

ахъм.
Но предпоследната опция много ме мами  Laughing

# 45
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз имам едно питане към тези, които го правят от разстояние:

Вдигате ли седалката, когато го правите от разстояние????

а по темата:

Забърсвам, сядам и ползвам. Става дума за задника ми, все пак,  който и без това мия и къпя всеки ден. Не съм от гнусливите, хич.

И аз. Все пак съм живяла в студентско общежитие....
бройте ме и мен в тази група

# 46
  • Мнения: 7 640
ей, има и такива, които са си признали, че стъпват отгоре и клякат ooooh!
Как, бе мацки пазите равновесие Crazy
И айде поне като ще се катерите, не стъпвайте върху сезалката, а директно върху чинията #Cussing out

# 47
  • Мнения: 1 318
Стремя се да не се допирам никъде, набирам крачоли, заставам в поза "пикаеща крава" и се опитвам да не се опикая... Laughing

# 48
  • Мнения: 498
Ползвам от разстояние, като цяло обаче предпочитам да ги ползвам само в крайни случаи

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Рядко ползвам, но ако се случи-ползвам от разстояние.

# 50
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Аз имам едно питане към тези, които го правят от разстояние:

Вдигате ли седалката, когато го правите от разстояние????



Тъй като понякога съм от тази група, ВИНАГИ вдигам седалката, не е нужно да опикавам всичко , я!!! #Cussing out

# 51
  • Мнения: 647
Ох ...гледам , мисля, бърша , застилам ...колкото и чиста да е губя доста време докато реша точно как да се справя с положението !

# 52
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Зависи от тоалетната, ако е горе долу читава, забърсвам, редя хартия и сядам, но има някои, които и за това не стават, тогава прибягвам до стойка "скиор"  Crazy


И аз така процедирам.

Има тоалетни, които наистина са доста чисти и редя хартия. Ако тоалетната е мръсна не я ползвам или ако не мога да устискам, ползвам в стойката "скиор"  Joy

# 53
  • Мнения: 5 299
И аз съм от "скиорите"(ако е много мръсно) Mr. Green

# 54
  • София
  • Мнения: 3 176
Скиорстването е в мнооого редки случаи, по-често бърша с мокри кърпички и застилам. ьНо не разбирам защо скачате срещу клекалото - в случаите, когато е трудно да е чисто /например в училище/, то е по-добрия вариант.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Ползвам от разстояние или забърсвам с мокри кърпички, според случая. В този ред на мисли, според мен клекалото е доста по-хигиенично, така или иначе рядко някой сяда на дъската. А и за децата е по-добре, докато са малки може да го вдигнеш и да го държиш а когато станат по-тежички....Така че приветствам клекалото в обществените тоалетни

# 56
  • София
  • Мнения: 723
Мръсно, чисто - винаги от разстояние. Peace
В тоалетна на влак даже не се замислям да влизам - стискам. Sick

# 57
В последния брой на "Максим" имаше много хубава статия за това верни ли са или пълни глупости някои от градските легенди.
И една от пълните глупости е именно, че може да "прихванеш" нещо от ползване на тоалетната. Единствения случай, в който това е възможно - както пишеше в статията - е ако седнеш върху някой, който вече е седнал на тоалетната чиния  Laughing

# 58
  • Мнения: 7 640
В последния брой на "Максим" имаше много хубава статия за това верни ли са или пълни глупости някои от градските легенди.
И една от пълните глупости е именно, че може да "прихванеш" нещо от ползване на тоалетната. Единствения случай, в който това е възможно - както пишеше в статията - е ако седнеш върху някой, който вече е седнал на тоалетната чиния  Laughing

това е пределно ясно, ама би ли седнал на локвичка чужда пикня, макар и стерилна Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 528

В тоалетните, които ми се струват чисти забърсвам с мокри кърпички, постилам хартия и ползвам  Mr. Green

Адски се нервя, ако преди мен не са си пуснали водата #Cussing out какви са тия жени  newsm78
ума ми не го побира
...направо ми иде #2gunfire

# 60
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Аз..ъъъ, такова, не съм чела цялата тема, но гледам резултатите от анкетата и ми се ще да замоля тези с многото гласове да вдигат дъската, докато ползват тоалетната от разстояние  Praynig

Преди време работех на едно доста добро място, където имаше редовно почиствана СЛУЖЕБНА тоалетна.
Всички мацки бяха с костюмчета, но ВСЯКА сутрин една от тоалетните беше оакана...от горе до долу барабар със седалката.

...умът ми не го побира...

# 61
  • София
  • Мнения: 5 289
Когато ми се е налагало да ползвам ВЦ-то обикновенно е по заведения.Останала съм с горе долу добри впечатления от хигиената там,иначе постилам си тойлетна хартия и си сядам smile3550.Като крава рядко се изживявам от страх да не ми се стича по краката,но ако няма начин и тва прая. Laughing

# 62
В последния брой на "Максим" имаше много хубава статия за това верни ли са или пълни глупости някои от градските легенди.
И една от пълните глупости е именно, че може да "прихванеш" нещо от ползване на тоалетната. Единствения случай, в който това е възможно - както пишеше в статията - е ако седнеш върху някой, който вече е седнал на тоалетната чиния  Laughing

това е пределно ясно, ама би ли седнал на локвичка чужда пикня, макар и стерилна Rolling Eyes

На мен не ми се налага да сядам  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 528
В последния брой на "Максим" имаше много хубава статия за това верни ли са или пълни глупости някои от градските легенди.
И една от пълните глупости е именно, че може да "прихванеш" нещо от ползване на тоалетната. Единствения случай, в който това е възможно - както пишеше в статията - е ако седнеш върху някой, който вече е седнал на тоалетната чиния  Laughing

това е пределно ясно, ама би ли седнал на локвичка чужда пикня, макар и стерилна Rolling Eyes

На мен не ми се налага да сядам  Mr. Green

a ako ti se nalaga da svarshish neshto po-seriozno Mr. Green

# 64
  • Мнения: 7 640

 ясно, ама би ли седнал на локвичка чужда пикня, макар и стерилна Rolling Eyes

На мен не ми се налага да сядам  Mr. Green

а в храстите ли клякаш при голяма нужда Laughing

Последна редакция: вт, 14 ное 2006, 14:07 от PolarFox

# 65
  • София
  • Мнения: 6 743
Когато ми се наложи, е било след много стискане и вече ми е все едно  Crazy Mr. Green

# 66
  • Варна
  • Мнения: 1 383
От разстояние. Внимавам да се целя точно.

# 67
Е, когато при форсмажорни обстоятелства трябва да се ходи по голяма нужда (най-много веднъж на две години да ми се случи), ходя - ако е напишкано, забърсвам с тоалетна хартия и сядам  Simple Smile

# 68
  • Мнения: 193
Много яка анкетка Simple Smile
За съжаление избрах най-тривиалният отговор

# 69
  • Sf
  • Мнения: 808
Хващам си такси и си го нося вкъщи  Mr. Green

Нищо не бърша, нито стягам задни мускули и да целя от разстояние.

А ако съм някъде на заведение и не може да се избегне и изтърпи, тогава фитнес ексърсайз с приклякване Simple Smile

# 70
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ползвам от разстояние когато няма с какво да си постеля. Преди време си бях купила специална хартия за тази цел, но ми свърши а не съм виждала пак да си купя. Представлява нещо като кръгъл лист с дупка в средата. Доста е удобно.

# 71
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз (нали съм много атлетична), скачам от вратата, правя циганско колело, минавам над кабинката и в пълен шпагат (между двете стени) върша, каквото има да се върши.

# 72
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Заемам стойка катапулт и така действам.

# 73
  • Мнения: 929
Ползвам от разстояние и никога не сядам. Колкото и чисто да изглежда ме е гнус.
и аз така и ги ползвам само когато е наложително - не се знае каква годост може да прихванеш.

# 74
  • Мнения: 2 309
...в/у обществени тоалетни?
Стъпвате ли?
Или ви "виси" дупарата във въздуха...

# 75
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Късно е чадО, за песен... Whistling

 Имаше такава Тема преди Wink

# 76
  • Мнения: 5 577
Аз вися.


# 77
  • Мнения: 7 837
Не, естествено  Mr. Green
Но при нас в повечето тоалетни има еднократни хартиети подложки, които се слагат върху седалката.

# 78
# 79
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Готова съм да се обзаложа, че Никол е с връзки - за нея търсачката винаги работи  Crossing Arms

# 80
  • Мнения: 2 309
Явно... Mr. Green

Ама все пак,нови задници се навъртат в този форум Wink

# 81
  • на село
  • Мнения: 3 965
Абе, че има нови задници - има, но тя пък миналата тема не е толкова стара.

# 82
  • Мнения: 2 309
Скуза ми,Търсачката не ми върти...
А аз,по-далеч от първа страница не сколасвам! Mr. Green

# 83
  • Мнения: 5 577
аз не съм чела първата тема, за мен тази е нова

# 84
  • Мнения: 4 406
кое уважаващо себе си нежно женско дупе би положило себе си на смрадлива обществена тоалетна????

# 85
  • Мнения: 5 622
Не, естествено  Mr. Green
Но при нас в повечето тоалетни има еднократни хартиети подложки, които се слагат върху седалката.

И тук има. Друг е въпросът, че при някои опасности да ги нарека, няма да те предпазят много много.... То ако някой е пипнал дръжката на вратата и ти после след него и след това се почешеш случайно в гащите и ето ти лепната гадост.....



Аз стоя в стойка скиор....Така хем се предпазвам от лепване на нещо неприятно, хем си правя тренировка на бедрата. Две в едно. Какво повече можеш да искаш  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 7 723
Аз стоя в стойка скиор....Така хем се предпазвам от лепване на нещо неприятно, хем си правя тренировка на бедрата. Две в едно. Какво повече можеш да искаш  Mr. Green

Тая стойка и аз я практикувам     Hands Clap ........ на рало  Mr. Green
 

# 87
  • Мнения: 4 546
вися, не съм си и помисляла да сядам  #Crazy
много би ми било странно голям човек да се катери върху тоалетната чиния

# 88
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Избягвам да ходя в обществени тоалетни.

# 89
  • Мнения: 3 248
И аз избягвам да ходя в обществени тоалетни, но все пак, ако ми се наложи - в никаквъ случай не сядам! Sick Гнуслива съм до безобразие! Tired

# 90
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
И аз избягвам да ходя в обществени тоалетни, но все пак, ако ми се наложи - в никаквъ случай не сядам! Sick Гнуслива съм до безобразие! Tired
   От време на време се налага Joy Joy Joy

# 91
  • Мнения: 2 386
Аз стоя в стойка скиор....Така хем се предпазвам от лепване на нещо неприятно, хем си правя тренировка на бедрата. Две в едно. Какво повече можеш да искаш  Mr. Green

 

И аз така,много ме болят краката понякога,ама това е положението... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт