Коя стая...?

  • 3 390
  • 87
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 23 408
Хол,трапезария и кухня при нас са обединени в едно помещение,за това гласувам за хол.Там прекарвам повечето време. Peace




Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 3 271
В хола Hug

# 32
  • Мнения: 5 393
Хола и спалнята Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 1 244
Кухнята предпочитам.
Много си я харесвам - мъничка, сгушенка и уютна. В страни от готвенето - обичам там да си седя и чета.
Заради мъжа ми седим повече в хола... Tired Той понякога уважава предпочитанието ми и когато се съгласи да поседим в кухнята, ми е много хубаво. Пускаме си радио и си бъбрим. И най-важното ДАЛЕЧЕ ОТ ТЕЛЕВИЗОРА  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 4 621
В хола и спалнята Hug

# 35
  • Мнения: 899
Кухнята!
Обичам спретнати, топли, чисти кухни...с жълти пердета, ако може. Хубава маса, удобно диванче и столчета. Много ми липсва кухнята на нашите, за съжаление вече не съществува, след ремонта. Най-обичах да седна вечер там, да пия какоа и да ям сандвичи с кашкавал, когато всички спят. Да чета книга. Без телевизор по възможност.
А как обичам да си излъскам кухнята..да светне!
В сегашната мога да сядам на плота и си люлея краката, пуша и се наслаждавам...

# 36
  • Мнения: 2 125
Обожавам да си стоя в кухнята. За това искам някой ден да си имам кухня "като от списанията" Laughing
Иначе вечерите ни преминават в хола и се прегъваме на вечеря над една малка маса Tired

# 37
# 38
# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Сложи отговор - Стаята с компютъра .  Там съм !  Joy

# 40
# 41
# 42
  • Мнения: 2 047
   Най-си обичам хола. Обзавела съм го точно както ми харесва като всекидневна и приемна.  LaughingЕдинственото неудобство е, че не се пуши вече в него. Mr. Green

# 43
  • Мнения: 2 677
Спалнята.  Peace
Там са бебето и компютъра, а аз основно с тях се занимавам.  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 780
кухнята и всекидневната/там е компютъра/ - те са почти като една стая - преходни са и вратата винаги е отворена

Общи условия

Активация на акаунт