Ноември да се стоплим ТУК ни кани 13-19.11

  • 9 447
  • 210
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 567
от къде мога да намеря такава книжка

http://btsbg.org/modules/xdirectory/
Това са обектите, а книжка можеш да вземеш от всеки от тях...доколкото знам.

Успешна седмица на всички!

Много ти благодаря!

# 16
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141

dorothy, моля ти кажи от къде мога да намеря такава книжка, защото и аз имам нужда от подсещане  Simple Smile


Поначало ги продават там, където слагат печатите - в София търсих миналага година за приятелско дете, но не бяха заредили, никъде. Обикновено като изляза извън София ги намирам. Предполагам, че си в Търново за там пише - Царевец, Регионален ист музей, и Арбанаси

http://www.dechica.com/sto/  

# 17
  • Мнения: 2 567

dorothy, моля ти кажи от къде мога да намеря такава книжка, защото и аз имам нужда от подсещане  Simple Smile


Поначало ги продават там, където слагат печатите - в София търсих миналага година за приятелско дете, но не бяха заредили, никъде. Обикновено като изляза извън София ги намирам. Предполагам, че си в Търново за там пише - Царевец, Регионален ист музей, и Арбанаси

http://www.dechica.com/sto/   

Мерси! Ще проверя пред входа на Царевец, където продават билетите.

# 18
  • Мнения: 4 585
   Любознателна, разгледай с гугълката пещерата Орлова чука в резервата Черни лом. Това е в ареала ми. Laughing

# 19
  • Мнения: 1 001
Много щастливи мигове през тази седмица и от мен  smile3525

А вие как мислите, че навъртаме по 2-3'000 км през лятото  bowuu? С книжката 100-те обекта, естествено  hahaha

# 20
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
kuneto, в предната темичка си написала много дълъг постинг. Погледнах и този в темата за ДЦП. Много си мисля за вас и ми е много мъчно за проблемите и на Радост Sad Бях останала с впечатление, че тя е с понижен мускулен тонус, може би защото ти спомена, че е "мекичка", а и защото предпочита повече да си лежи Thinking Стори ми се познато Sad
Наталия някак изведнъж стана по-подвижна - като почна да се обръща, започна да се мъчи да се изтегля от положение по корем до седеж, а после и много скоро пропълзя. Но това стана на 12м. Точно в този период не й правех гимнастика, нямах средства за такава. Много силен стимул се оказаха едни слушалки с лампички, с които баща й слушаше телевизията, за да не пречи. Заради тях се обърна, заради тях и пропълзя Simple Smile
Дано посещението ви при Чавдаров има положителен резултат и поне разсее страховете ти. Радост ще се оправи, силно се надявам скоро да те зарадва и успокои.
Много жалко  за баткото, че не се отнасят с него с нужното търпение и разбиране. Разбира се , че усещат децата, нали не могат да говорят, разчитат на други сетива.
Плочките и да са криви, добрият майстор ще намери начин да ги нареди. И първо качество плочки не са идеални, за да се получи добре, се преценя каква да е фугата.

# 21
  • Мнения: 3 743
Привет и от нас,
преди малко се върнахме от лекарката и честно казано не знам защо ходих Confused Това, което ми каза ми беше ясно и на мен...леко червено гърло, нещо като налепи на сливиците Thinking, някакъв вирус, нещо като грип Tired....е, в крайна сметка нищо не разбрах какво точно му е Rolling Eyes Изписа му АБ (за всеки случай), ако утре все още има Т.
А по въпроса за снега и дъжда....искам сняяяг, знаете ли в какъв вид прибирам кучето от разходка в този дъжд Mr. Green....като мине през всички локви, изтъркаля се в калта и тревата и става Sick

# 22
  • Мнения: 882
Ние се завърнахме от странство и ето ни пак на линия.
Радинка, милата си стои в България де, но като порасне още малко и ще я помъкнем с нас.

Страшно много се притеснявах за Лъчко, но сега се радвам, че всичко е наред.
Дано бързо се оправят и да се прибират у дома. Гледай го Лъчето, какъв боец е Hug  Peace

Кунето, все ми се струва, че излишно се притесняваш за Радост. Да не би в по-вече да се вглеждаш. Ами тя е госпожичка, а госпожичките са по нежни и мързеливички. Всичко ще бъде наред. Само бъди спокойна.
Аз също се притеснявах, че Ради не говори, а другите деца на 1 година правят изречения.
Ради, обаче от 2 седмици насам, казва по 30,40 нови думи на ден и вече прави изречения. Направо съм се ошашкала, а това е доказателство, че всяко дете е различно и си израства по различен начин.
Габи е написала, че ще нацелува всички болнички по сополивите муцунки. Много ми хареса и аз се присъедяням, за да оздравяват по-бързо.

# 23
  • Мнения: 3 698
Хубава седмица, здраве и усмивки !

# 24
  • Мнения: 1 271
Здравейте в новата седмичка - пожелавам ви да е слънчева, здрава и плодотворна  Hug Hug Hug ако може за сега без сняг  Heart Eyes че съм малко паянтова...  Mr. Green

Любознателна, моите деца много си приличат и Теди беше такъв и беба сега е хем мека, хем с повишен тонус и единственото самостоятелно засега придвижване е да прави мост и да си мести дупето лежейки по гръб (като изключим постоянното дъвчене на ръце, пръсти, ръкави... дрехи... каквото докопа без да го поглежда)
Логопедката й прави един "тест" въртейки я на стол и заключението беше че е хиперактивна - всмисъл поглежда го нещото много бързо и след това друго... без да го огледа без да иска да го изучава ...
Колко много ми се иска да си въобразявам за тези проблеми в нейното развитие  ooooh! истината е че не си ползва ръцете - от сутринта се пробвам да се свържа с д-р Чавдаров за преглед но засега без успех  Cry

Теди си е удома, малко вика но сега съм го сложила да спи и се надявам да дремне - и тази сестра не знаеше че той не е желан в групата следобед  Rolling Eyes

тук е доста студено и май ще трябва да включа и печката за гимнастиката, парното не ми се струва достатъчно
тате отиде да купи зеленце, че още не сме напълнили бидона, а на мама е втасало вече   chef

хайде до скоро   bouquet  bouquet  bouquet

# 25
  • Мнения: 480
Привет и от мен!
Пожелавам здрава и слънчева седмица на всички!
При нас нещата са долу-горе добре.Айда оздравя ,а кака й се сдоби с обеца на носа естествено с разрешение на тати,мен кой ме счита за нещо!По цял ден трамбовам след малката но гледам в движение поне да прочета това което сте писали.
Щастлива съм за Лъчко!
Кунето,и Айда не използваше ръцете си за друго освен за дъвкане преди да открием заболяването й.Невролога ме посъветва да не я оставям с празни ръце,а винаги да й давам да държи играчка и с малко усилия нещата се наредиха.Надявам се проблемите при вас да са минимални.
Чао за сега.

# 26
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
привет на всички, моля дайте ми координати на рехабилитатори за домашно посещение за дете - ако може търси се мъж, ако не може - на жена..

# 27
  • Мнения: 816
Хубава седмица и аз ви желая от сърце.  Дават я по-топличка, така че нека на всички ни освен топлина да ни донесе и повече разходки из паркове и алеи.

Ние малко се позатрихме от нета..... малката прави опити за спазъм, голямата за сополи; аз - за депресия Confused
  bouquet

# 28
  • Мнения: 3 743
Иги, как е Лъчето днес Praynig Hug

# 29
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Здравейте на всички!  Hug Липсвахте ми мнооого!
  Преди малко пристигнахме с малката в София, добре сме! Ще останем поне седмица, така че от тук съм на линия, защото в Пловдив още нямам И-Нет.
  Сега започвам да чета какво сте изписали, дано добрите редове са повече от тъжните  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт