Кралски работи и клюки- март 2022

  • 62 823
  • 1 426
  •   1
Отговори
# 30
  • Някъде там
  • Мнения: 16 026
Гренландското списание Arnanut публикува днес интервю с Нейно Кралско Височество Престолонаследница.  В интервюто принцесата говори, наред с други неща, за първата си среща с Гренландия, за близките отношения на семейството със страната и за това, че е глас за тези, които имат затруднения в обществото - също в Гренландия.

Страхотна снимка.
Прекрасно съчетание на цветовете на облеклото, лака и червилото.

Рания днес


И тя на корица на списание.

# 31
  • София
  • Мнения: 9 947
Украинският президент Зеленский благодари на Техни величества крал Вилем-Александър и кралица Максима за подкрепата

# 32
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 724
Уилям и Кейт са големи сладури. Във фейса срещнах информация, клюкарска предполагам, че Кралицата се е срещнала с тях и децата и се чувствала добре.

# 33
  • Мнения: 4 958
Благодаря за новата тема 🌺
Мнооого ми харесва Мери на тази корица.
Рания от днес, обаче не ми харесва. В повече ми идва палтото

# 34
  • Мнения: 571
Как го прави това Кейт, винаги да изглежда страхотно! Дали ще е във ферма, в кухнята или на червения килим винаги е жестока 😎😍

# 35
  • Мнения: 4 119
Кралицата проведе две виртуални аудиенции чрез видео връзка от замъка Уиндзор. Нейно Величество прие посланиците на Андора и Република Чад.

Засадили са череша за юбилея на кралицата

В младежки център:

# 36
  • София
  • Мнения: 3 028
Направо сияе херцогинята на Кеймбридж!



Много хора са искали да ги видят на живо днес:



# 37
  • Мнения: 39 232
Има ли други снимки на Рания с белия панталон? Искам да видя как седи панталона с ботите.

# 38
  • Мнения: 1 539
Кейт със зеленото палто е трепач, много ми харесва. Уил още повече оплешивява, но оценявам това, че се приема какъвто е


Карол Мидълтън от вчера

# 39
  • Някъде там
  • Мнения: 16 026
Има ли други снимки на Рания с белия панталон? Искам да видя как седи панталона с ботите.
Има. Сега ще си допълня поста за да успееш да ги видиш.

# 40
  • Мнения: X
Много красива Рания тук, но защо се е покрила с това палто, ще ми се да видя тоалета отдолу, има ли снимки без него?

# 41
  • Мнения: 39 232
Благодаря, Давиз. Добре изглежда Рания.

# 42
  • Мнения: 8 578
Кеймбридж и утре ли ще са в Уелс?

# 43
  • Някъде там
  • Мнения: 16 026
Била е в дизайнерско студио.
На мен пък го много ми харесва.
Не знам Ани сигурно защото и е студено. Няма снимки без него. То според мен не е палто а манто, блейзер, тренч или там както се казва на този тип връхна дреха. Не изглежда дебело.


Ботушите също много ми харесват.

Клипче
https://www.instagram.com/tv/Cakdy3Al6Lh/?utm_medium=copy_link

# 44
  • София
  • Мнения: 9 947
Племенницата на Фелипе и тя в гамата на Рания, на ревюто на Диор на Парижката седмица на модата

Общи условия

Активация на акаунт