Намерих

  • 63 486
  • 370
  •   1
Отговори
# 300
  • Варна
  • Мнения: 5 592
Благодаря Хипатия.
Ето това е файла с кройките.

# 301
  • Мнения: 2 933
 Despina,
свалих го .Скоростта е чудесна.
Предполагам  бързо се е и качил.
А самата книга е много ценна:)

# 302
  • София
  • Мнения: 1 802
Деспина, долу в дясно, чакаме да се преброи  Mr. Green и тогава клик за сваляне, така ли?

# 303
  • Варна
  • Мнения: 5 592
Ами аз само го качих. Май така, ама Хипатия да каже, че аз съм нещо неграмотна с тия файлове. Embarassed Embarassed Embarassed

# 304
  • Мнения: 3 550
Да, чакаш да се изброи броилото и сваляш.
Явно там, където качва Хипатия има ограничение за сваляне по 2 книжки на денонощия. Лека-полека вървят нещата, след като преодолях първоначалните трудности, но още съм едва на 4-та страница.

# 305
  • Мнения: 2 933
 Steisi,
няма подобно ограничение.
Само не може да се сваля повече от един файл в едно и също време.
Току що свалих за проба 4 файла ,исках да с е убедя ,че наистина няма лимит.
Кой е проблема при теб?

# 306
  • Мнения: 3 550
Нямам представа. Да не би някъде да има нещо, което да трябва да се чекне. Вече съм на 5-та страница.  Grinning

# 307
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Стейси, и аз нямам ораничения за свалянето. Само както е казала Хипатия-едновременно не може повече от един файл. Нищо не съм чеквала

# 308
  • Мнения: 493
И на мен след втората-третата книжка (в зависимост от големината им) ми дава, че съм прехвърлила лимита и продължавам на следващия ден. Не е болка за умиране де!

# 309
  • Мнения: 3 550
Винаги, след като източа нещо ми излиза голям подканящ прозорец да си даунлоудна Мега Мениджър. Да не би това да е някаква нова версия, а аз да се бъхтя със стара и затова да възникват проблеми? Аз изтеглих програмката още навремето, когато я пусна в плетаческата тема май. Да не би сега да трябват някакви ъпдейти?

# 310
  • Мнения: 8 505
И при мен блокира понякога.Т.е. не блокира,но ми изписва,че от моето IP са свалени еди колко си КБ и да опитам пак след определен брой мин.Допреди 10-ина мин свалях разни неща и ми изписа,че са свалени 800 и нещо МБ (но го изписва в КБ) и да пробвам пак след 270мин Shocked Обикновено захапва преди посоченото време обаче.

# 311
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 545
На мен пък не ми показва да има файл за сваляне newsm78
Хипатия, мъжът ми е много доволен от книгите за рибките. Първата я имам,свалях я страница по страница от нета ooooh!

# 312
# 313
Здравейте мами
това са много ценни книги - браво
обаче имам проблем  - моя компютър не ратоби с експлоар  а с мозиба и така нямам възможност да сваля директно книгите
ако можете да ми помогнете да ги сваля не през този тоолбар?!?

# 314
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Без тулбара мисля, че можеше да сваляш по една на ден.

Общи условия

Активация на акаунт