Намерих

  • 63 491
  • 370
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 933
това е първата книга от серията Нов импулс на немската психоложка и психотерапевтка Gertraud Schottenloher.
Предназначена е за детските психолози, социолози ,учители и т.н.
Абе интересна ми се струва:)

файла е zip


# 76
наистина има лимит на свалянето на файлове от албума ми,който ве че съвсем не  е малък. Мисля да се преориентирам към мегаъплоад.Там мога да закачам и архивирани файлове.
Обаче ,за да се сваля от там се изисква да се инсталира едно толбарче. Нищо трудно . Ако някой не знае как да с е справи ще обясня.
Изтеглих тоолбара, а после какво да правя? Виждам файла най-отдолу, но незнам как да го изтегля?

# 77
  • Мнения: 3 042
Трябва да се въведат 3 букви в празното поле горе в дясно и се натиска даунлоуд. После изчакваш да излезе пак надписа даунлоуд и посочваш къде в твоя компютър да сложи файла. Това е.

# 78
  • Мнения: 1 263
Много хубава тема! Благодаря!   bouquet

# 79
  • Мнения: 2 933
Много хубава тема! Благодаря!   bouquet
моля:)
заповядай пак

# 80
  • Мнения: 1 072
Ако някой е изтеглил книжките, нека ми ги прати моля. Даунлоуда ми спира и успях да видя тук там само нещичко от архивите.

# 81
  • Мнения: 2 933
Ако някой е изтеглил книжките, нека ми ги прати моля. Даунлоуда ми спира и успях да видя тук там само нещичко от архивите.
как спира?Я кажи ,ако има проблем да ги качвам някъде другаде?

# 82
  • Мнения: 1 072
Проблема е в това, че не искам да си инсталирам тоолбара на мегаъплоуда. Не знам какво друго ще ми се лепне освен шпионския софтуер, а РС-то е служебно. Ти Data.bg виждаш ли я?

# 83
  • Мнения: 2 933
не,за съжаление.
 Кофти ,наистина.Ползвам мега,  защото дават най-  много място и доколкото ми е известно няма ограничение за сваляне както в esnips.com.
Кой файл искаш- ще ти го закача там и ще ти дам линк

# 84
  • Мнения: 3 042
Летяща, аз вече ти пратих на мейла файла за плетените чанти, знам че от това се интересуваш. Получи ли го?

# 85
  • Мнения: 1 072
Ма к`ви сте готинииииии..........
Хипатия, от esnips.com ми заглъхва трансфера, т.е. започне нормално и после скоростта спада до 0. Не се коси ще причакам някой, който ги е свалил и ще го изсмуча.

Памполина, такава целувка ще ти залепя, ако те набарам някъде......  Heart Eyes

# 86
  • Мнения: 3 042
 Flutter  bowuu
кажи какво друго те вълнува, ще проверя дали съм го изтеглила и ще ти го пратя.
Хипатия, благодаря за чудесните неща!  bouquet

# 87
  • Мнения: 2 933
а,хубаво тогава, да не се кося:))

# 88
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Летяща, аз почти всичко свалям, ако искаш нещо конкретно, пиши на лични как да ти го пратя. По мейл ще стане ли newsm78Ил по кю newsm78

# 89
  • Мнения: 2 933
хайде пак нещо от папката на дъщеря ми:)



Общи условия

Активация на акаунт