Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през март

  • 90 962
  • 2 979
  •   1
Отговори
# 1 215
  • Мнения: 7 243
Добре, че не обичам банани в сладкиши Joy
Щото Уиш така цветно описва, че почваш да слюноотделяш.

Пижами, ластици, гащи - всичко ми стяга. От понеделник почвам диета. Ама не съм решила от кой понеделник точно.

# 1 216
  • Мнения: 2 784
Запрете се!!! Покапах се! Ей сега ще дойде и Мързелчето да опише кутиите от свеки и ще иде коня У рЯката!!!
Силно съм възмутена, че утре е понеделник. Немисеработи, немисеставарано, айййй....

# 1 217
  • София
  • Мнения: 2 410
Уиш, трябва да те вземат да пишеш менюта в заведения Grinning или рекламни материали за храна, то направо ти потичат лигите, а тъкмо вечерях… Grinning

# 1 218
  • Мнения: 12 013
Чакайте, да се посмеете.
Дават в новините ББ, говори за предсрочни избори. Като скочи туй моето дете, като взе да му ръкапляска Scream Grin и вика - Мамооо, аз гласува Joy

# 1 219
  • София
  • Мнения: 2 410
Инак се сетих за спането. Киселяка и в 9:30 да легне, и в 10:30 и в 8:30, най-късно 7 е станал, а не спи следобед… на 4 е. Таа сега ни предстои баня и в леглото и до 8:30-40 да е заспал, че утре отива на тръстиката (ДГ).
Днес ме побърка и следващия уикенд единия следобед баща му ще го забавлява, че му е много удобно, той си спи следобед, вечер аз го “приспивам”, сутрин пак аз… и ще го гръмна, ако само се скатава…

# 1 220
  • Мнения: X
Уиш, трябва да те вземат да пишеш менюта в заведения Grinning или рекламни материали за храна, то направо ти потичат лигите, а тъкмо вечерях… Grinning
Като забогатея, сигурно ще ми искаш процент от печалбата, заради идеята.

# 1 221
  • Мнения: 89
Идеални рецепти, момичета! Ще се пробват също.
Да похваля рецептата на Ваичка за шоколадовия сладкиш. Наистина много лесен и сочен.

В кюпа с оплакванията и аз за ластиците и стискането....

# 1 222
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
ааааа, хич не се оплаквам вече.
и аз забърках оня бърз кекс с обърканото количество какао.
има малко и за закуска.
и пропуснах голямото готвене за вечеря.

# 1 223
  • Мнения: 2 259
И аз направих кекс за вечеря. ММ ако иска нещо друго, да си намери в хладилника.
Да не казвам голяма дума, но съм готова с проекта. Клиентката уж е доволна. Само утре трябва да натисна едно бутонче в уреченият час.
Ред, радвам се, че ти е харесал.

# 1 224
  • Мнения: 6 299
Браво,Ваичка!Сега отдъхни малко.

# 1 225
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Хубав уикенд беше...жалко, че утре иде най-гадния ден Confused
Едва гледам...лека на всички!

Бързо да оздравяват болничките!

# 1 226
  • София
  • Мнения: 9 551
Всичка, браво! Ето, че успя!

Аз днес водих Пантата на комбиниран тест за Ковид и грип. Излезе грип тип А. Утре сме на лекар, макар че днес вече е добре, само кашля.
За три дни е отслабнала с 3 кг. Като скелет е.

Днес готвих зелен фасул. Като го изядем се колебая между мусака и нещо с пиле.

Кулинарен въпрос. Може ли (с цел да излъжа злоядка) да сваря картофите и други зеленчуци за крем супа в силен костен бульон. После да ги пасирам с този бульон и да добавя готварска сметана. Дали ще става за ядене? Чудя се как да й пробутвам силна храна , а сега след боледуването е задължително да успея. Крем супа обича, но все във вода досега съм варяла зеленчуците и ги пасирах в прясно мляко, което по новата диета избягваме.

# 1 227
  • Мнения: 10 887
Ама, разбира се, Панди. Дори е силно препоръчително. Всичко варя в бульон аз - ориз, картофи, зеленчуци. Навсякъдето, където в яденето се слага вода, аз слагам бульон. Не само е по-полезно, много по-вкусно е.

Ако яде кюфтета, можеш да пробуташ черен дроб, смлян в каймата също

Последна редакция: нд, 13 мар 2022, 22:02 от Ули

# 1 228
  • Мнения: 7 749
Панде, не само ще става за ядене, а и ще е много по- вкусно! Гаранция.

Ама, разбира се, Панди. Дори е силно препоръчително. Всичко варя в бульон аз - ориз, картофи, зеленчуци. Навсякъдето, където в яденето се слага вода, аз слагам бульон. Не само е по-полезно, много по-вкусно е.

Ако яде кюфтета, можеш да пробуташ черен дроб, смлян в каймата също

Същата съм и аз! Имам си готови пилешки, телешки и зеленчукови бульони във фризерите и следя дя не оставам без наличности. Само трябва да се сетя да ги извадя предварително. Съвсем различен е вкусът!

# 1 229
  • Мнения: 12 013
Панди, можеш. И вероятно острата фаза на грипа е минала вече или най - много до утре. Кошмарен ми е грипът, кошмар. Дано ви е спокойна нощта.

Ваичка, утре си чакам почерпката. Браво, момиче!

Главобол ме започна...

Общи условия

Активация на акаунт