Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през март

  • 91 155
  • 2 979
  •   1
Отговори
# 2 910
  • Мнения: 12 236
Ерин, в коя седмица си вече? Лети времето. Това втората фетална ли ще ти бъде?

# 2 911
  • Мнения: 1 191
Значи, поляла съм изпита, броя го взет, стиснала съм палчета на Кло и Попи, даже за Кло много кафета с цигари изпих. Бързо възстановяване!
Един въпрос към Ени...за колко дни завехнаха пъпките от шарката? На малкия в понеделник избиха първите три, във вторник стана целия в пъпки, от първите нито една не е хванала коричка още, а излизат нови и нови Sad
Добре, питката е супер!
Мисти, приятно изкарване!

# 2 912
  • Мнения: 10 930
Утре неучебен ден ли е?

# 2 913
  • Мнения: 1 952
Утре неучебен ден ли е?

Ми... от утре почва пролетната ваканция, така че... да, неучебен е. И неприсъствен.

# 2 914
  • Мнения: 14 827
Сали,на нея 5-6 дни избиваха,после имаше застой и май чак към 10-ия ден почнаха да хващат корички. Може и по-рано да е било,но си трябва време. Стискай зъби още ден-два и ще мине страшното. 🤗

# 2 915
  • Мнения: 6 326
Абе Ули,утрешния ден повечето го чакаме като манна небесна 😂.До десети включително е ваканцията.После великденската,и той април свърши 😁

# 2 916
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 104
Приеха ме в отделението, кръв, ЕКГ, кръвно мериха, среща с анестезиолог, утре ще ми правят биопсията. Стискайте силно, може и на краката.

# 2 917
  • Мнения: 12 236
И на ръцете и на краката стискам. Ще мине и резултатите ще бъдат добри, имам вяра аз. Flowers Four Leaf Clover

Познайте какво правя в момента, пия кафе и димя в градската градина. Най-сетне, подпирачки също имам. Доктора ще дойде след 15 часа и ще прецени дали ще ме пусне. А дано.

# 2 918
  • Мнения: 15 356
Стискам силно!Всичко ще е наред!
МУ ще влиза на 11.04 ,ще ви напомням да стискате и за него.

# 2 919
  • Мнения: 10 930
Уф, ми аз в бездатие живея Joy
Одеве чух тук в частната занималня учителката, че обясняваше на децата, че утре щели да се наспят и така се зарадвах, викам еха, а аз си мислех, че е четвъртък Joy ама бързо се сетих, че Е четвъртък и, абе обърках се Joy

# 2 920
  • София
  • Мнения: 10 421
Добри пак изби рибата.

Съншайн, стискам четири палеца. Всичко ще бъде наред. Flowers Four Leaf Clover

Кло, радвай се на кафето и въздуха.

# 2 921
  • Мнения: 1 952
мразя ваканциииииии

# 2 922
  • Пловдив
  • Мнения: 40 910
ние да, ама има и радостни Wink

Мерси момичета...ще разказвам.

# 2 923
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 901
И снимки, моля! Simple Smile

# 2 924
  • Пловдив
  • Мнения: 40 910
Лалета няма да видим...сега чета, че заради студа тая година още не са цъфнали, та ще минем без тая красота Confused

п.п. кои бяха вълшебните им прахчета за главобол?

Общи условия

Активация на акаунт