Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през март

  • 91 231
  • 2 979
  •   1
Отговори
# 2 940
# 2 941
  • София
  • Мнения: 9 767
Благодаря, момичета! Ще го имам предвид. Hug

# 2 942
  • Наблизо
  • Мнения: 6 326
И аз съм супер нервна и нещастна.Трябва и аз да минавам изпити,за които успеваемостта е 3-4 процента.Имам чувството,че изобщо няма да се справя,не съм подготвена,скапана съм и не ставам за нищо.


Детето вдигна температура сутринта,отдавам го на зъбите.Казах на забавачницата,не са се обаждали -значи бива.Цял ден стоя на тръни.

# 2 943
  • Мнения: 12 241
Жената, с която съм в една стая се оплаква, че в средата на месеца са ѝ превели от НАП 450 лв. Пенсионер е. Някой си е объркал номера на сметката с нейния. Шах.

Панди, ако мога да помогна, пиши. Прегръдка.

# 2 944
  • София
  • Мнения: 9 767
Кло, успокояващо е да знам, че има  и други като мен с тези пусти декларации. Дано поне не объркам и аз банковата сметка. За сега само съм пропуснала да я напиша. Laughing

# 2 945
  • Мнения: 12 241
Бял кахър е твоето, с коригираща ще се оправи. Горката жена кърши пръсти, да не ѝ поискат лихва от НАП, когато констатират грешката.

# 2 946
  • София
  • Мнения: 9 767
На мен драмата ми сега е с коригиращата. Опитах се да я пусна, но не ми приема човката на квадратчето където пише, че подавам повторна декларация заради грешка в първата. И другата седмица ще звъня в НАП докато съм на компютъра и го попълвам туй чудо. Днес и утре не мога, защото съм на работа и може да ме прекъсне клиент докато говоря с тях, а и, както вече писах, не съм в състояние чисто емоционално да се концентрирам достатъчно. Работата в офиса си я върша машинално, защото вече съм автоматизирала почти всичко. Дано не оплескам нещо!

# 2 947
  • France
  • Мнения: 13 202
Лоли, Панде Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover
Стискам палци, четири броя.

Имам нужда от почивка. Поне един ден да не се занимавам с децата. Чак сега си давам сметка колко помощ сме имали с Монстърчо. А тогава си мислех, че нямаме.

# 2 948
  • Мнения: 7 516
Панде, стискам палчета Flowers Four Leaf Clover Hug
Съншайн, мисля те и теб с добро Heart
Мисте, стегна ли багажа вече?

Лудница беше при мен следобед, избутах не знам колко експресни неща, имам и още няколко за утре сутринта, което означава, че пак ще се работи до късно. Защо всички се сещат, че нещо им трябва в последния възможен момент?

# 2 949
  • София
  • Мнения: 2 427
Пандич, пробвай с друг браузър. Малко им е шантав сайта. Аз един път попълвах коригираща, защото нещо бях писала грешно някое от полетата за доходи. Аз и без това мрънкам за всичко, таа ако някой иска персонално да ми се оплаче съм тук Simple Smile И без това сте с мен от началото на драмата.
В 18гс+4 съм или нещо такова. Следващата седмица ще “свалям” АГто, което ме преглежда по спешност последния път, за да ме доследи и изражда. Пръска от спокойствие, па аз съм мега емоцията, таа добре ще ми дойде. Фетални две ще правя, ама дълга история защо. Grinning таа така.
Ще са към 20ти април, с разлика от 1 седмица.

# 2 950
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 319
Докладвам. Blush

Началотов 8 сутринта





И края - 2 часа следобяд


Раздадох всички подаръци, даже изкуствените рози,а едно дете взе калъфката за очила.

# 2 951
  • Варна
  • Мнения: 10 714
Всичко ще е наред Ерин. Моята пикла избързва с растежа нещо и сега се водя 19-седмица, а термина от 2.09 отиде на 31.08.

# 2 952
  • София
  • Мнения: 9 767
ДобрЕ, браво на теб! Супер е изглеждала масата! А е останала най-вкусната част от питката по моите критерии - хрупкавата украса.

# 2 953
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 319
не за дълго Wink
малко след снимката две момиченца доведоха други четири да си разделят "гроздето" Simple Smile
едното пиле отлетя за руската палата, а второто в Алжир Wink

# 2 954
  • София
  • Мнения: 10 471
Браво, Добре! Не съм се и съмнявала в теб. Чудесно се е получило.

Общи условия

Активация на акаунт