Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през март

  • 90 966
  • 2 979
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 191
Скай, момчето ти е с голямо сърце! Бързо и пълно възстановяване му желая, а ти не се съди строго за прошката, може един ден и тя да дойде.
За първи път имаме сняг тази година, малко е, но беше хубаво снощи, запалихме камината, гледахме как вали навън, много ми беше уютно и топло на душичката.
От пет дни, всеки ден правя един кекс, супер сочен и вкусен, направо се пристрастихме Simple Smile 3 яйца, 9 с.л захар, 9 с.л олио, 9 с.л брашно, 1 бакпулвер, 3 ябълки (или 3 круши, може и микс) нарязани на парчета. От горе се поръсва с филирани бадеми или начукани орехи и 1 с.л захар. Пече се 35 минути на 200 градуса.
Хубав ден ви желая!
Аз захващам тръстиката Sad

# 586
  • Мнения: 3 795
Какви отчаяни мерки Уми...? Я недей пак и черния цвят Wink /каза песимистът козирог/. Няма да сме с лоши и черни мисли, нали? Ето, идат слънчеви дни Simple Smile
Тъй тъй,и аз съм козирог ,но понякога съм реалист и невъзможното е невъзможно...Слънце,слънце,колко да е слънце...освен да думна някоя банка и да си купя панел в Тракия ...

# 587
  • София
  • Мнения: 9 551
Здравейте!

Мъдър и добър младеж е синът ти, Скай! Ще се оправи!

При мен служебно положението е напрегнато. Стиснете палци за благоприятен развой, моля! Не съм аз на прицел, но ще се отрази и на мен каквото и решение да вземе ръководството.

# 588
  • Мнения: 6 299
От любопитство хвърлих едно око на цените на панелките в Тракия.Тоя хора са луди,средно по 1000 евро квадрата,и то за апартаменти, нуждаещи се от ремонт 😱.Кво стана с имотния пазар 🙄

# 589
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 018
От любопитство хвърлих едно око на цените на панелките в Тракия.Тоя хора са луди,средно по 1000 евро квадрата,и то за апартаменти, нуждаещи се от ремонт 😱.Кво стана с имотния пазар 🙄
Полудял е.

# 590
  • Мнения: 3 795
От любопитство хвърлих едно око на цените на панелките в Тракия.Тоя хора са луди,средно по 1000 евро квадрата,и то за апартаменти, нуждаещи се от ремонт 😱.Кво стана с имотния пазар 🙄
Търсенето определя предлагането.Има десетки обяви "Търся тристаен, панел до 100-110000евро"
Откъде ги взимат тия пари....не знам.Това са 200000лв.бе.Аз толкова много пари не съм виждала на куп..И заем да е.Кога ще ги изплатиш?! Децата ми ли ще ги изплащат?! Просто разсъждавам на глас,но се чувствам като пълен оръфляк...

# 591
  • Мнения: 6 299
Уми,само идея давам.Защо не погледнеш из Асеновград как вървят?В кварталите Горно и Долно воден са къщи само.До табелата на Пловдив са 10 км точно, влакове,автобуси,градски транспорт има, таксита за междуградския транспорт преди бяха на добра цена.Други квартали пък са в началото на горите,опасващи града,като същевременно са на минути от центъра.

# 592
  • France
  • Мнения: 12 575
А продават ли се въобще?

# 593
  • Мнения: 3 795
Уми,само идея давам.Защо не погледнеш из Асеновград как вървят?В кварталите Горно и Долно воден са къщи само.До табелата на Пловдив са 10 км точно, влакове,автобуси,градски транспорт има, таксита за междуградския транспорт преди бяха на добра цена.Други квартали пък са в началото на горите,опасващи града,като същевременно са на минути от центъра.
Хвърлям по едно око и там,но няма голямо предлагане.

# 594
  • Мнения: 6 299
Строи се доста.Но и аз като разглеждам,предлагането в сайтовете за продажба е слабо.Преди гледах в страниците на строителните фирми,там предлагат имотите,не чрез посредници.Мога да ти пратя на лично да видиш един, цената обаче много му се вдигна,и почти стигна 100к Е.Но пък е един от скъпите за града.

# 595
  • Пловдив
  • Мнения: 40 780
Купуват се предимно ново строителство, дават лесно заеми сега и лихвата е 3%. Народа се Фърля, па ...За панелките незнам...луда работа! Там искат много, щото квадратите са реални.

Ули, да със самолет...що? Препоръка ли имаш? Simple Smile

# 596
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Лека седмица на всички!

# 597
  • София
  • Мнения: 9 551
Уми, то и аз такъв заем не знам бих ли могла някога да изплатя. Но някои хора имат тази възможност, а други не се замислят ще могат ли и кога ще могат. БНД например вечно връща някакви заеми за щяло и нещяло. Не си гледа положението какво е. Щом му се прииска нещо, за което не може да извади пари, търчи за заем.

Относно тези квартали, за които казваш, че не забелязваш предлагане. Ако не бързате с покупката, може просто да изчакате и да наблюдавате обявите докато се появи обява за там.

# 598
  • Мнения: 7 243
И аз се чудя хората как успяват да извадят такива суми. Как се справят след това с изплащането на заеми? Ето, ние  работим, доходите ни са средно ниво, не си позволяваме кой знае какви "глезотии", внимаваме с разходите и пак не сме сигурни, че бихме могли спокойно да плащаме голям заем. Може би просто ние сме по-страхливи, хората не мислят като нас, окумуш са, както казваше баба ми. Ние, и най-вече аз, все мислим и премисляме.

Аз не успявам да прогоня черните мисли и апокалиптичните картини. Тъкмо се надигна някаква надежда за нормализиране, макар и плаха, и сега пак притеснения. Гледам да не мисля, да се разсейвам, но не мога да се отърся от притесненията. Обзела ме е някаква безпомощност и яд.

Мисте, завиждам за Загреб. Отдавна го заглеждам. Но скоро време не виждам възможност за пътуване извън страната.

# 599
  • Мнения: 18 473
И ние планирахме пътуване другата седмица, подарък, но в това смутно време не ми се лети. Билетите от последната промоция на нискотарифните ще ги преживея.

Общи условия

Активация на акаунт