Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през март

  • 91 138
  • 2 979
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 6 322
Бррр,студено ми е,а трябва да излезна по работа.Отлагам от няколко дни,но вече е належащо.
Он шоколад на Хармоника не ща да го погледна повече.Само малко парченце хапнах, другото ми артиса.В някой десерт ще го сложа,иначе не мога да го преглътна 🤢
На Шефа му избиват кучешки зъби,и дъвчи всичко що види,то дивани,блузите ми, ръцете му...

# 901
  • France
  • Мнения: 13 051
Я, Лаватера ме е снимала. Аз се събудих и още не пила кафе, трябваше да сменям прелял памперс. С ако! Бррррр! И ме боли гърба. Въобще ако чакате мотивиращи припеви от рода на "ранно пиле рано пее", не съм вашия човек.

# 902
  • София
  • Мнения: 9 706
Здравейте, дружина вещерска! Yellow Heart

Борбаланка, добре дошла сред нас. Flowers Tulip Възрастта е без никакво значение. Тук има и млади, и не толкова млади другарки всяка с различна съдба и характер. Забавляваме се и се подкрепяме без оглед на възраст!

Сиросче, и аз се ядосвам като те чета за това лекарство, представям си на теб какво ти е. Радвам се, че си го открила.
Киликандзеров го изпущих, но си го представих както го описваш в кутията и му пратих един палец по теб.

Ние с Пантата вчера бяхме на контролен преглед при нефролога с резултатите от последното изследване. Каза, че няма промяна и ни смени лекарството. Досега приемаше хранителна добавка на билкова основа. Сега си минава на лекарствен препарат, който ще пие по схема. Тя е щастлива, защото е  сироп ( не обича да гълта хапчета, със зор се научи да ги гълта). Обаче ми вади душата да пита гаден ли е на вкус сиропа ( още не  го е почнала). И се сърди като й отговоря, че ще се наложи тя на мен да сподели тази информация когато започне да го пие. Ама аз кристална топка нямам все още, така че тъй ще е.

Ерин, браво на бебчо! Нека все така добре се развиват и той, и Бориса, и на Адри бебчето! Чакаме ги когато дойде определената дата цал рояк орисници да ги даруваме с хубави пожелания!

Нямаме други бременелки, нали? Да не пропуснах някого, че ме боли зъб и куцам.

Фил, още кафе ти трябва, вЕрно е, защото тази от снимката съм аз, не си ти. Stuck Out Tongue

Хубав ден да имате, прекрасни! Flowers Four Leaf Clover

# 903
  • Мнения: X
Офф, чакам смяната на времето, че вместо Киселяка да става в 6:20, да става в 7:20 Sad Няма наспиване тия дни.
Не искам да съм носителят на гадната вест, но със смяната на времето Киселячев ще става в 5:20 вместо в 6:20. Точно си мислех, че както обикновно ставам в 5, ще се наложи да ставам с 4. Пффффгррррррррррр!!!

# 904
  • Мнения: 2 830
Зли вещици такива! Шоколади,сирена, палачинки, мъфини, сладко!!!! Милост нямате - огладнях, а е едва 10. Добре, че е петък, грее слънце, нищо, че е студ. Оплаквам се, че изтървах Кили.
Привет на Борбаланка, довечера ще и кажа наспорт, че сега е неприлично рано.

# 905
  • София
  • Мнения: 2 422
Уиииш, не така Grinning в 5 ще взема нещо тежко да го приспя, ужас.

# 906
  • Мнения: 6 496
Искам да уверя нащо общество другарки.
Другарки, снощи отмъстих за всички жени по света на сантасе 🤣🤣🤣 Такъв бой..миУтуще го помни дълго. Оставих му две,три раздавания да спечели..по милоС 🤣😁 Дчитайте се запотмъстени за години напред 👊
Тъй.
Студ, -5 с усещане за минус 15. То зимата беше по- топло,ве.
Никво намерение нямам да си показвам носа навън. Ще си се пошматквам из колибата. Бутиково ОИ...ще се чуя с тези, за които все няям време..и тъй.

# 907
  • Мнения: 1 647
Да речем, 25 литра седмично, 100 литра на месец... Ай, че свят ми се зави.



А там нейде няма ли от къде да си напазарувате "на едро"? Склад, борса нещо...?
То ще ви е по-изгодно да направите един ВОП/внос, от пазаруване в магазина с цени на дребно!

Мачарока-камикадзе и аз не видох...  Cry

Борбаланка, не си мисли, че само крехки девойки списват тъдява. И аз съм зряла леличка, ма хич не се стряскам, щото тук е готино - много бисери се пускат, които ти оправят деня Joy

# 908
  • Мнения: 7 363
Браво, 13, нашата гордост си ти Simple Smile
Къде ме върна с това сантасе, ехеееей, в бурните тийнейджърски години. Играхме на улицата, за ужас на бабите от махалата - ма как така момичета карти ще играят, непристойно е. Сега, убий ме, не помня изобщо как се играеше това чудо.

Бррр, бахър и чудо.
Искам слънце и птички, не студ и заблудени снежинки.

Нищичко не съм измислила за съботно-неделното меню. Какво ще се готви, какво ще се пазарува, идея си нямам. От сутринта се опитвам да се самонавия да отида до Лидл, но засега опитите ми са неуспешни.

# 909
  • Мнения: 1 463
Добър ден!
Радвам се,че всички бебоци са добре! Heart
Тарти,от сърце ви желая успех в новото начинание!

Поканиха ме на осмомартенско женско парти колежки от бившата ми работа.След дълго колебание дали да ида,потвърдих присъствие.
Сериозно съм притеснена ,дали изобщо помня как се общува с хора и какъв е етикета. Grinning
Е,да,вероятно ще трябва да открадна поне един оливерник за да си платя такситата,но ще се жертвам.
Добре,че преди няколко дни си оскубах веждите,поне има надежда да не изплаша народа.Слагам дънките и изчезвам за два часа.Да видим пък какво ще стане..

# 910
  • Мнения: 6 322
Пак заблудени снежинки прехвърчат 🙄
А одеве колата ми не иска да запали 😤.Хем и по-студено е виждала,хем и акумулатора е нов 🤷🏻‍♀️.И антифриза ми чезне някъде,и вратата ми е още раздробена,а майстор за това трудно ще открием с нередовно работно време...
Нещо нямам ищах да дрънкам глупости.Но си е нормално за мен,не е провокирано от тва или онова.

# 911
  • Мнения: 5 769
Ще получа инфаркт някой ден с Беболина,хора! Как успя да измъкне от пералнята контейнера с препарата, докато аз зареждах омекотител,как се измъкна незабелязано идея си нямам 😢. Намерих я да маже играчки и канапето с препарат. Цялата беше се поляла обилно,както и канапето. Но това не е най-страшното! Ами ако е погълнала препарат? Ако се натрови? След колко време ще си проличи, кажете,че ще се побъркам?!!!

# 912
  • Мнения: 10 922
Ренко, как добре те разбирам Hug
Гледах тия дни, че са избили и долните кучешки, обаче мрънкането не е намаляло Grin

Я, тия, дето сте по-окомуш дайте някой практичен съвет, как да си изиска човек полагащата се индексация на заплащането Grinning ама тъй ако може направо един наръчник  с конкретика Simple Smile

Сиси, устата й мирише ли на препарат? Според мен вероятно не се е почерпила, но и да е едва ли било много, то не е вкусно, спокойно.

# 913
  • Мнения: 12 114
Скрит текст:
Браво, 13, нашата гордост си ти Simple Smile
Къде ме върна с това сантасе, ехеееей, в бурните тийнейджърски години. Играхме на улицата, за ужас на бабите от махалата - ма как така момичета карти ще играят, непристойно е. Сега, убий ме, не помня изобщо как се играеше това чудо.

Бррр, бахър и чудо.
Искам слънце и птички, не студ и заблудени снежинки.
Нищичко не съм измислила за съботно-неделното меню. Какво ще се готви, какво ще се пазарува, идея си нямам. От сутринта се опитвам да се самонавия да отида до Лидл, но засега опитите ми са неуспешни.
Тъкмо с тоя въпрос идвам. Никаква идея нямам.

# 914
  • София
  • Мнения: 9 706
Сис, при положение, че е омазано толкова обилно навсякъде, дори да е погълнала, едва ли е голямо количество. И може би щеше да плюе, ако е лапнала, защото едва ли е яко на вкус.

Общи условия

Активация на акаунт