Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през март

  • 90 949
  • 2 979
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 1 634

 Миналата събота в Кауфланд, завъртях се покрай халвата, чудех се каква да взема, посягам към един вид , възрастна жена зад мен "Не го купувайте, много е скъпо", а тъпата халва беше 3 лева Sad



Много обичам някой друг да ми прави сметка на разходите, аха Imp
Ако аз искам да я взема тази халва, то коя се пада тази госпожа, че да ме контролира???
Да не взима тя!
Малеййййй!
Разбирам ти позицията - на нея ѝ е скъпо, ама да ми дава уклон??? Щях да я смета, честно!

# 946
  • Мнения: 10 887
Това с културата е много преувеличено, според мен. Аз конкретно четох за Нетребко и Гергиев. А тия двамата заслужават да понесат отговорност за подкрепата си към путин.
За спорта не е от вчера, освен това в тениса например не санкционират отделните играчи.

Бърди, кое стихотворение, давай заедно да го търсим.

# 947
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 018
Тука все заможни бре. Едни ядат краставици, други имат от течното злато Grinning
Шегувам се, да е ясно.

Викам край на работния ден. Отивам да си взема по - рано детето, да напазарувам и евентуално, да подкарам малко ОИ.
Краставици събота и неделя, само толкова мога да си позволя Grinning

# 948
  • Мнения: 5 707
Разказах на ММ за случката тази сутрин и ме насмете ,че не съм си гледала детето! Ще взема да си вдигна чукалата и да се затрия някъде,значи....

# 949
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 018
Разказах на ММ за случката тази сутрин и ме насмете ,че не съм си гледала детето! Ще взема да си вдигна чукалата и да се затрия някъде,значи....
Дишай дълбоко, тоя филм съм го гледала много пъти! Gift Heart
И почни да гледаш себе си и детето следващите дни. Той да чисти, готви и пазарува Wink

# 950
  • Мнения: 10 887
Насмети го ти, Сиси. Нищо не е станало, а ти си отнесла голямото чистене.

Нашият бръкна с отвертка в контакта докато и двамата бяхме на метър от него...

# 951
  • Мнения: 6 299
Ули:
Скрит текст:
https://bg-mam.ma/p/822303/32229250/v
https://bg-mam.ma/p/822303/35795634/v
Предимно по първата съм ги правила,но обърни внимание на грамажа на брашното-500МЛ,че някои бяхме недогледали 😂.Вече действам на око-2 яйца,малко разтопено масло, бакпулвер,чл захар, прясно мляко 150-200 мл и брашно(гъсто,като за кекс да речем,не палачинки)

# 952
  • Мнения: 18 472
Bird, от вчера се хиля на Йода Laughing
Скрит текст:

Чувствам се бедна - ни краставици купувам, ни олио. Даже и цистерна с бензин нямам.

# 953
  • Мнения: 5 707
Ули,не му се развиках само защото вече бях на работа,но вежливо му обясних,че ако иска утре да яде ще трябва да си сготви сам, защото ще съм много заета да си гледам детето...

# 954
  • Мнения: 10 887
Мерси, Ренко, запазвам. Вторите малко играчка изглеждат, ама поне веднъж бих пробвала Simple Smile

Попи, бре Joy.

Точно така, Сиси, и да се изпере сам също най-добре.

# 955
  • Мнения: 7 243
Хехе, Попи, и това е готино Joy
Ули, благодаря за предложението, много мило, но няма да ви занимавам с моите стихотворни драми.
Тъй, тъй, Сис.

# 956
  • София
  • Мнения: 2 410
Като четох за гофрети, аз имам гофретник, но досега не съм правила, че само сложни рецепти в нета, а иначе мн обичам Grinning
Сисун, от наборната на Киселяка имаше една девойка, беше докопала бутилка олио и върху килим, канапе и себе си, пак на тази възраст, докато майка ѝ в тоалетната/банята.
Познай как се чисти олио Grinning

# 957
  • Мнения: 6 299
Ули, забравих:
Скрит текст:
Наскоро гледах рецепта за картофени гофрети.Има разни вариации,ако злоядко обича картофи,може да разгледаш.Във фб в страничката на "За Петя и Нийка, всеки ден вкусотийка",има доста предложения за употреба на гофретника по предназначение.

# 958
  • София
  • Мнения: 9 551
С този йод  ме хвърлихте в размисли. Изпуснала съм нещо. Защо и той е дефицитна стока?

Ерине, н нета рецепти за гофрети не съм гледала. Но ако ме подсетиш тези дни ( днес и утре не мога, защото лея пот на тръстиката),  ще снимам рецептите от книжката към моя гофретник. Много лесни има. Самото чакане да се изпекат гофретите е по-дълго от приготвянето на рецептата, която си уважаваме вкъщи.

# 959
  • Мнения: 5 707
Това със олиото,че и поръсено отгоре с веро и брашно го е правила сестра ми като малка 😂

Последна редакция: пт, 11 мар 2022, 17:13 от Sissy

Общи условия

Активация на акаунт