Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през март

  • 90 954
  • 2 979
  •   1
Отговори
# 1 395
  • Мнения: 1 898
Кло, вкъщи разбичках блиндирана врата с лостове, влизащи в рамките /не знам как се нарича/... ММ ръчка, рови, чопли и го заряза... Ако я оправиш, плащам във вино Stuck Out Tongue Smiley

# 1 396
  • София
  • Мнения: 10 330
Добър ви вечер.

Честит рожден ден на малък Ренчо! Жив, здрав, късметлия! И мама му да му мисли.

Ама казвайте като ще има снимки. Внимание, внимание, в 18.46 ще се публикува снимка на ... за срок от пет минути. Така само се дразним закъснелите.

За днес сготвих. Т.е. поръчах на домашните да поръчат пица, китайско или каквото им душа сака. Много ме бива.

# 1 397
  • Мнения: 12 129
Аз моята си я оправих, но на чужда не се наемам. Особено, ако вече друг се е пробвал. От 15 години Метал Варна нямат подръжка на тез прекрасни техни врати. А ключарите вземат майка си и баща си, само за да дойдат до адреса.

# 1 398
  • Мнения: 276
Само по описание се стреснАх😆, ама ако се заинатя,  ще я направя. Просто не ми се струва редно да го правя. Този мъж с мускули и его до небесата за к'во е. Ще си го обработя скоро, сиреч, трябва повече да мрънкам, жално и напоително...и леко на скандал😀. Лошото е, че ще плати на някой, вместо да ми купи паЛто.

# 1 399
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Абе кви сте талвиз майсторици? Simple Smile тва не го мога аз. Имам си МУ за тая работа.

Ренко, нищо не видЕх. ЧРД на малкото щураче! Да е здрав!

Ходих на танци и съм гроги! Даже за вино нямам сила Blush

# 1 400
  • Мнения: 1 898
Аз мога... да развалям Stuck Out Tongue

# 1 401
  • Мнения: 12 129
Едно време имаше един виц, за един монтьор, който все затапвал жена си с думите: Жено, ти от карбуратори не разбираш. Нищичко. Ядосал я той нещо, точно деня преди да тръгнат за почивка на море. Та булята излязла и след два часа се върнала, цялата омазана в масло и му тупнала една купчина железа на масата с думите: Ти нали много разбираш, иди сега и сглоби карбуратора, защото утре, с теб или без теб, аз тръгвам за морето. Wink

# 1 402
  • Мнения: 18 473
И аз като Мързелче. Ей тая вечер например развалих предна дясна гума след среща с бордюр. Joy

# 1 403
  • Мнения: 12 129
Специалитет на дъщерята. Само, че задна лява. На два пъти за три месеца.

# 1 404
  • Мнения: 14 790
Аз направих уникални пълнени картофи! 😍 Изядох един,но сега ще си сипя един бейлис и ще си сложа още един поне. 🤭😁
Миналата седмица се развали и нашия патрон. Не знам дали ви се оплаках. Заключвах нощес преди да легна,превъртя нещо,щракна,но не можах да извадя ключа. ММ беше нощна и в 6 трябва да си отключи от вън и да влезе,та или трябваше да спим отключени с дребното,или да стана в 6 да отварям. Станах. 🥺 Сега ще го сменяме,но тук няма,та трябва първо да намерим,че има и втора ключалка... 😅

# 1 405
  • Мнения: 18 473
Clo, и на мен ми е за втори път, но през няколко години. И вече си знам. Лекичко и без излишно мотаене се насочвам към най-близката гумаджийница, по възможност в някой мол. Че 40-ина минути чакане за гума идеално се комбинират с блеене по магазините.

# 1 406
  • Мнения: 7 243
Ени, кажи за пълнения картоф, моля.

# 1 407
  • Мнения: 1 446
Честит рожден ден на малкото Шефче!Да расте здрав и щастлив! Hug

И Карамелената мама да е здрава! Balloon

А моят юнак днес стана на 11 месеца! Heart

Последна редакция: вт, 15 мар 2022, 21:42 от Layla•°

# 1 408
  • Мнения: 12 129
Много бавни тез гумаджии, ама ако е трябвало и джанта да изправят, толкоз. Не мисля, че в Пловдив имаме такава екстра в МОЛ, автомивка преди имаше, ама гумаджийница ...

# 1 409
  • Мнения: 14 790
Казвам,Бърдче: сварих 5 едри картофа. Обелих ги и разрязах на две. Издълбах вътрешното,наредих ги в тава. В издълбаното от картофите добавих каквото намерих в хладилника. Сирене,кашкавал настърган,яйце,топено сирене,зелен лук,прошуто,една лъжица майонеза и сол. Май това беше. Разбърках и напълних картофите,отгоре сложих по едно кубче масло и запекох. Преди да извадя поръсих пак кашкавал. 😊 Снимка няма да ви пускам. Врътня е,но си струва.

Общи условия

Активация на акаунт