Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през март

  • 90 956
  • 2 979
  •   1
Отговори
# 2 130
  • Мнения: 7 243
Нимой с лошото, Сиросче.
За утеха си помисли, че само аз ще съм дебела.

# 2 131
  • София
  • Мнения: 10 330
Божке, Киликндзера е хубавец. И то с характер.

Асан ял за вечеря бяло вино, пресен хляб и сланина с праз. Асан доволен и щастлив. Асан дебел и красив. Асан аз.

# 2 132
  • Мнения: X
А аз ядох торта и пица. Значи съм първа хубавица.
Скрит текст:
Направо на хайку го докарах.

# 2 133
  • Мнения: 12 129
Моят приятел и враг на Сирос, Кили Heart

Уми, време е да заведеш детето на детски пулмолог. Д-р Пердикацева е много добра. Приема с направления както за педиатър, така и за детски пулмолог (ЛЛ няма да ти откаже, няма лимит за тях). Погледни в Супердок.

# 2 134
  • София
  • Мнения: 9 551
Готвих комбинация от телешко варено и супа-топчета. На злоядата примадона сипах само топчета, картофи, моркови, бульон. Бульонът го прецедих, защото бил много вкусен, но малките парченца мръвка , които са се отделили в него били гадни, същото важи за целината. Прецеден го излочи за нула време. Доволна съм!

Купих този Еър фрайър на Тефал, който е на промоция в Кауфланд. Ваичка май ми подшушна за него. Ако пак оплитам конците и друг е казал за фрайъра, простете моля! Трудно помня - страничен ефект на годините . 🙃

Кой каза за група във Фейсбук, в която се споделя опит с Еър фрайъри? Може ли името на групата, моля?

И на детето Киндъл втора ръка купих, че трудно поделяме моя.

# 2 135
  • Мнения: 6 299
Панде,честити ви придобивки!Дано и ти останеш доволна от фрайера!По-активната група е "Готвене и рецепти за еър фрайър/airfryer".

# 2 136
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Уишче, да ти е здрава Нахалницата! Дважди повече да те ядосва и трижди повече да те радва!
Лейла, вървим, вървим. Вече просрочихме планираното откриване, но от повече от седмица синьо небе не сме видели, а го дават до първи април само дъждове, мухлясахме. За 7 години такава пролет не съм виждала тук. Та не си даваме зор, има още неща да довършваме, да купуваме и да зареждаме. Ще бия тъпана аз като отворим.

# 2 137
  • Мнения: 12 129
Добро утро в сряда. Днес пак всичко ще ми бъде на тъгадък. Едно кафе в изящна чашка сервирам и ще бягам.

Последна редакция: чт, 24 мар 2022, 05:54 от 💖 Clo 💖

# 2 138
  • Мнения: X
Благодаря за хубавите пожелания за Нахалницата, момичета! Да знаете, че освен шоколадови, на този свят имало и други торти (каза шокохоликът). Бисквитена торта с ябълки, задушени в масло и кафява захар, карамелено кондензирано мляко и заквасена сметана, поръсена с много печени лешници, е много мнямм!

# 2 139
  • Наблизо
  • Мнения: 6 090
Честит рожден ден на Нахалницата! Да е много щастлива,обичана,здрава инуспешна!

Аз си взех еър фрайър за да готвя бързо неща на детето и съм много доволна.При мен се закача за друг уред ,който имам и така пестя място.Почнах да пускам фурната доста рядко и в тиганя правя само месо..

Детето стана в 5.Тази събота ли сменяхме времето?Тогава ще стане в 4,а аз изобщо няма да лягам.Май няма смисъл.

# 2 140
  • София
  • Мнения: 18 703
Да, сега ще се смени времето.

# 2 141
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Скрит текст:
ПанТичка и караМела  - 3 март слънчеви, по Египетски Wink

Кло и бобчита - 4 март
ВНЛ писа "студеничко и дъждовно"
Кло - Студено, но се очертава слънчево.
тарти - проливен дъжд
при мен - сенсенжмо Wink слънце. Simple Smile
значи и вие имате избор Simple Smile

кротик и сирос - 7 март
прогнозата е за слънце Simple Smile хубав ден ще е.

бъръльо - 9 март
вяра, надежда, любов писа, че чува птички и това е знак за хубав ден.
Simple Smile а и винаги има опцията "Египетско време"


мистик, близалчицата и Нейо Донсин - 10 март
цитирам, но забравих автора Simple Smile Мисти, Лоли и Нейо днес явно се бориха с некви зли сили избрали също този ден от месеца. Вали на парцали, грее слънце, вали на парцали, грее, духа, студ ..... в тоя порядък цял ден.


бадулбадура - 12 март
слънчево чух че е при вас.


аз, 13 и вятър и мъгла - 13 март
при мен е вятър без мъгла.
слъце без топло
и кOла без лед.  Simple Smile
при вас?

адриана, ред стар и еринне - 17 март

бях ви забравила Simple Smile Simple Smile добре, че еринне ме подсети.
честит да ви е деня, хубав е тук Wink
а при вас "ем шашав ден, сняг, дъжд, сняг... Поне ще ми върви като по вода."
и "тука едно слънце пекнало. Вчера валя цял ден, но днеска е хубаво още от сутринта"
"Във Варна си имаме от всичко - и дъжд сутринта, и ветрец, и слънце от време на време. Годината ще е интересна, дано да ни върви по вода и дано да е успешна - да се чете дано да се постигне мир."
"За статистиката сутринта имаше мъгла, после валя дъжд, обърна на сняг, пак на дъжд и накрая се кротна и остана само облачно и сиво."


сиси, веси и бабри- 18 март
"Напекло е слънчице - не че топли, но поне не е мрачно."
"Днес едно слънце е огряло, но вятърът е леден."
"Наистина е друго като пече слънце! Дори и студено,пак е хубаво. "
Слънчево и студено ,викате! При мен е мрачно и студено,та избирам вашето време 😁! Че ще е студено,ясно,но поне да е слънчево!


зууми и галена - 19 март
вчерашният ден е бил променлив и разнообразен. за днешния вие ще си кажете, но подозирам, че ще е като прогноза на оня смешния синоптик: "времето ще е преобладаващо, а в някои райони - предимно."
"Времето е слънчево и приятно за момента - това за избралите си днешния ден"


огица и тарти - 20 март


уиш мастерицата - 22 март
слънчев да е денят ви, момичета!
тук светна и съвсем различно изглежда. Simple Smile


Донси - 23 март

донси само пУаши Wink иначе е душица. слънчево го дават Simple Smile

Скрит текст:
ренко, естелла и прити мама - 24 март
вяра,надежда л'бов- 25 март
Герата - 26 март
BeautifulM, birdflower и среднощната звездичка  - 28 март

мързелче - 31 март (хитрее Wink )

# 2 142
  • Мнения: 2 259
Панде, моята група само за фраери е ЕЪР ФРАЙЪР ФЕН.
Добро утро, пак кукнах в 6, днес чакам Аля да дойде и да оправяме документи, трябва и до районното да отидем до петък.

# 2 143
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Добро!
Уиш, тая торта звучи топ! и искам рецептата Simple Smile

Уми, как е детето?

# 2 144
  • Мнения: X
Мисти, рецептите при мен са все на око, ама ето:
Пакет бисквити от тип Петит Бьор или Закуска.
Половин малко пакетче масло, в което задушаваш 3-4 средни обелени и нарязани на кубчета ябълки заедно с 3-4 лъжици кафява захар, ванилия и канела.
Една кутия карамелено кондензирано мляко и една кофичка хубаво гъсто кисело мляко.
Всичко това редиш - ред бисквити, ред ябълкова смес, малко кондензирано мляко, малко кисело мляко и пак отначало докато свършат.
Поръсваш щедро с едро начупени печени лешници. Чакаш няколко часа да стегне в хладилника. Ядеш.
П.П. Карамеленото кондензирано мляко може да се пропусне. Тогава захарта се удвоява и ябълките се задушават до хубаво карамелизиране.
П.П.П. Вместо лешници, е ок кокос.
П.П.П.П. Ябълките могат да се заменят с ананас от компот.

Общи условия

Активация на акаунт