Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през март

  • 90 947
  • 2 979
  •   1
Отговори
# 2 160
  • Мнения: 15 356
Мистик,сланина с бъркани яйца .За вечеря ще им правя броколи със сметана ,чесън и гауда.От това ще ми остане за утре.Сланина и яйца много наяждат ,а и баща ми ми донесе домашна и домашна животинска сметана.Много са хубави.

# 2 161
  • Мнения: 2 784
За протокола слънце яко грее, малко студено, но до обяд ще е ток и жица!
Сега може ли да сте толкоз проклети!!! Торти, сланинки, ай зли жени! Аз сега как ще работя?!

# 2 162
  • Мнения: 3 847
Тук е лято направо. Вчера беше 21 градуса, цялата седмица го дават много слънчево и топло. Като изключим няколко дена, март доста добре се представя от гледна точка на времето, топло, слънчево. Нищо общо с митовете за мрачна Англия 😀

# 2 163
  • Мнения: 15 356
Грабвай детето и обикаляйте с количката .Хем ти ще си проветриш главата.

# 2 164
  • София
  • Мнения: 10 329

Бъръльо, течно или варено ти е кондензираното мляко?
И аз имам едно, ама си е дулсе де лече, щях торта да правя за рд на ММ, ама така и не направих и си седи.... Да ти го дам поне при теб да седи Simple Smile
Давай, то на склад съм го обърнала в последно време. Грах в буркани искаш ли в замяна? Не го знам какво е, ще го видя довечера. Не съм ползвала никога, какво трябва да е?

# 2 165
  • Мнения: 3 847
Грабвай детето и обикаляйте с количката .Хем ти ще си проветриш главата.

Ами да, после мисля да излезем ако всичко е ок. Имам консултация с Ася Демирева набързо и после ще се опитам да я изкарам, дано поспи, че вчера беше страшно пак.

# 2 166
  • София
  • Мнения: 9 551
Бобчи, а тази бисквитена торта на Тереза Маринова  може ли да разкажеш как точно се прави? Заквасената сметана с какво се обърква? И директно я мажеш върху бисквитите ли? Ябълките сурови ли ги оставяш? Абе изобщо разкажи как си требе, не пускай само мухата да ми бръмчи.

Ади, съчувствам ти, защото си спомням колко трудно ми беше и на мен първите 2-3 месеца с бебе. Но и едно носталгично ми става. Дано поспите и двете тази нощ! Приятна и спокойна разходка желая!

# 2 167
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 106
Ех, дете което яде варени моркови хич не е злоядо, по-скоро е гурме Satisfied Аз досега не ги понасям и в супи ги слагам най-накрая да си останат хрупкави.

Бисквитена торта с ябълки, задушени в масло и кафява захар, карамелено кондензирано мляко и заквасена сметана, поръсена с много печени лешници
Поздрави, балони и наздраве с портокалов сок! За тортата си записвам под заглавие "Ефибуш баялдъ"


Но няма да е днес, следващия път като взема "карамелено кондензирано", пък и от няколко дни ме сърбят пръстите да врътна козунак.

Много валя тази година и при нас, направо морето ни се изля на главите, май поизгниха луковици в градината, но пък ако сме късметлии са се отмили и мравките Rolling Eyes

# 2 168
  • София
  • Мнения: 9 551
Ех, дете което яде варени моркови хич не е злоядо, по-скоро е гурме Satisfied Аз досега не ги понасям и в супи ги слагам най-накрая да си останат хрупкави.



Шшшш, тихо ся! Точно започва малко по малко да приема готвено. Аз тук много тихо се похвалих, страх ме е да се радвам още. Hands Pray

# 2 169
  • Мнения: 15 356
https://www.supichka.com/%D1%80%D0%B5%D1%86%D0%B5%D0%BF%D1%82%D0 … D0%BB%D0%BA%D0%B8
Панде,ето я рецептата.Правила съм я и с кремообразната извара от лидъл,дето е в кофа.И задължително сладки ябълки,че една приятелка с кисели я направила и едва я изяли.

# 2 170
  • Мнения: X
Ефибуш, моля ти се, кажи ми, че в този портокалов сок има поне 100 грама водка!

# 2 171
  • София
  • Мнения: 9 551
Бобчи, благодаря! А не остават ли сухи бисквитите като не се топят в течност? Достатъчно влага ли поемат от сметаната и ябълките?

# 2 172
  • Мнения: 10 887
На Тереза Маринова не я знам тортата, но аз правя съвсем лесна с бишкотите от лидл, някакви берита, замразени също стават и крем с маскарпоне и сметана.
Редиш ред бишкоти, отгоре крем и после плодове и така докато имаш продукти или ти свърши мястото в тавата. Най-отгоре гледам да е крем или плодове.
С всякакви плодове може да се направи. А кремът е според вкуса повече маскарпоне, повече сметана, цедено мляко вместо сметана, скир и т.н.

# 2 173
  • Мнения: 6 299
Шоколад пропусна,Ули, шоколад 😋.Този е любимият ми тортен крем 🤤

# 2 174
  • София
  • Мнения: 10 329
Отвратителни сте с тези торти. Гладна съм. На работа съм, в изчаквателен режим. Ни мога да работя нещо, ни да изляза да ям. И парно нямаме, седя с палтото и са ми ледени ръцете.

Общи условия

Активация на акаунт