Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през март

  • 90 949
  • 2 979
  •   1
Отговори
# 2 175
  • Мнения: 10 887
Шоколад пропусна,Ули, шоколад 😋.Този е любимият ми тортен крем 🤤
Хах, Ренко, ти направо я изстреля в космоса с това подобрение Joy

# 2 176
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Най-бързата и лесна торта е с бисквити Закуска, сладкарска сметана и банани. Ред бисквити, пласт сметана, пласт банани. След около половин час е готова за ядене. Украсата е по желание.
Хубав ден, общество!
Слънчево и топло е при нас и това ме хвърля в дилема - да чистя или да скитам Wink.

# 2 177
  • Мнения: 15 356
Панде,поема и изобщо не е суха.Поемат си от ябълките ,колкото повече стои,толкова по-вкусна става .Ако я изтраеш до другия ден още по-добре.

# 2 178
  • Мнения: 3 847
Панде, така е, трудничко е, а мойта е и доста ревлива и има дни, в които откачам, буквално. Почвам сама да си говоря. Оставам без кръст, ръце. Но се надявам да премине скоро.

# 2 179
  • София
  • Мнения: 9 551
Ще премине, Адри! Все по-лесно става с времето. Целувки на малката ревличка от мен!

# 2 180
  • Мнения: 15 356
Първите месеци не са меродавни.И аз мислих,че е ревлива Звери.Обаче в началото колики,адаптация,аз да свикна,тя да свикне,да се опознаем,да разбера кога за какво плаче.Наистина става лесно с времето .

# 2 181
  • Бургас
  • Мнения: 16 156
Прияде ми се торта,заради вас....лоши сте!
Каква сметана използвате за тортите?
Иска ми се да направя бисквитена или с блат,но със сметана,а до сега не съм правила?
Ако може снимка на сметаната,че да знам какво да търся.

# 2 182
  • Мнения: 7 243
Много нервен ден, а е едва обяд.
Струпват ми камари задачи, всичко за вчера. Тъкмо се успокоя, че някак ще се справя и ми тупнат нещо ново. Телефонът не спира да звъни, за капак и МУ ми се обажда през час, щото отивал някъде си и да не скучаел по пътя. Накрая го помолих да не ми звъни за глупости и той се разсърди. Иде ми да си спра телефона и да изчезна. Здраво съм яхнала метлата и усещам как ще дам на късо.

# 2 183
  • Мнения: 3 847
Бобчи, не знам ама аз оставам без кръст. Тя не иска да спи в коша и трябва да е само на ръце. Пробвах се даже да я оставя в кошчето, да свиква, да пореве 1-2 минути, еййй не ще, и не ще. Съдра се. Като писне и сигурно в другия квартал ни чуват 🤦♀

# 2 184
  • Мнения: 15 356
Това е абсолютно нормално в четвъртия триместър!Не се притеснявай изобщо,до вчера е била в теб,чувала е сърцето ти,усещала ти е .Ти видяла ли си някой бозайник да не гушка бебетата си и да не спи с тях на кравай?Така е и с бебетата .Гушкането им помага да развиват доверие към света,че това е добро място .Ще свикне ,но не сега.Понякога с плача ти казва "не съм готова за това,нека изчакаме".Знам колко е трудно в началото.Води се по нея,има време да свиква с много неща и ще свикне.Звери първите месеци живя върху нас,беше постоянно в ръцете ни,върху нас спеше и си седеше будна.Но това е нужда,не каприз.На четири месеца един ден я приспивах на ръце и почна да се фъчка в мен,оставих я в кошарата и заспа .И изобщо не мога да кажа,че е свикнала на ръце.От пет месечна почна да пълзи и изобщо не е искала да седи в ръцете ни .Както казва Кобилкина-отпусни се и Вселената ще ти помогне .

# 2 185
  • Мнения: 3 847
Аз нямам против да ми е в ръцете, но проблема е, че започва да ме боли кръста от носене постоянно. Тя даже и като заспи е върху мен, ние така спим, макар че не е правилно, тука предупреждават много за това ама какво да я правя като не спи по друг начин? Оставя ли я и мрай, след 5 минути се е събудила.

# 2 186
  • Мнения: 12 015
Кафе пауза обявявам.
Така рязко ми се доспа пред монитора.

# 2 187
  • София
  • Мнения: 2 410
Адри, виж слинг си вземи, ще се родиш.

# 2 188
  • София
  • Мнения: 9 551
Кафе пауза обявявам.
Така рязко ми се доспа пред монитора.

Сиросче, и на мен така. Щях да си взимам кафе след като приключа с обяда, но забравих. Сега или ще търпя до следващата почивка към 16.45 ч, или ще си купя гадно кафе от машината пред сградата. Confounded

Адри, към съвета на Ери за слинг бих добавила да видиш някъде дали може да пробваш различни модели. Аз си купих един от интернет без да съм пробвала никакви модели, само клипчета в интернет гледах за всеки възможен модел. Оказа се, че не е нашия модел този, нито на мен им беше удобен, нито на Пантата. Помъчихме се 2-3 пъти и до там . За сравнение майка от отчетната ми група си нацели точния модел слинг и се прероди буквално. Но тя май беше пробвала различни модели преди да купи.

# 2 189
  • Мнения: 3 847
Момичета, аз имам раничка, такава за новородени ама не винаги иска да стои в нея. Слагах я 3-4 пъти, понякога е ок, понякога плаче и я махам, че личи че не й е удобно.
Слинг не взех, защото не знам как да го слагам, а и ми се струва по-неудобен.

Общи условия

Активация на акаунт