Спам тема (Женско царство Спам!) - от 01.03. до 31.03.22г.

  • 17 468
  • 973
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 382
Buenos dias!
Вчера слънце, днес дъждовно.
Приспах бабиното злато, та сега седнах с кафето.
Норче, вече не ме скубе. Ама като беше малък... ха, си оставила косата пусната, моментално е сграбчена.
Обаче нали вече е голям, почти на 10 месеца... Разбира, като му кажеш "пусни". Simple Smile.
Взел е страха на кучето - хем кучето го обикаля и го пази, хем и то самото  се пази от дечко. Че още не може да си контролира радостта, като го докопа.
Верно, че много стискат. Много здраво. Grinning
И наистина разбират. Почти всичко си разбират още от преди годинката. Помня си го това и как предупреждавах всички. Така де, да си знаят. Joy И да внимават какво говорят. Wink

Норче, ти къде? Joy

Последна редакция: ср, 02 мар 2022, 12:34 от ina.ina

# 31
  • Мнения: 9 812
Инче, Велинград. Ще лежа и гледам анимета 4 дена по план, нямам търпение демек Grinning

# 32
  • Мнения: 11 334
И аз пътувам... Отивам на сняг.

Последна редакция: нд, 06 мар 2022, 21:25 от Реа

# 33
  • София
  • Мнения: 10 578
Отвратително временце. И не е студено само в душата ми Joy .

# 34
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
А тук махнаха всички мерки, само едно изключение има - на спортни събития публиката да е с маски. Маските на закрито остават. Но разрешиха фиестите в обичайния формат. Вчера приключи карнавалната седмица.

# 35
  • Мнения: 4 498
Хилоу. Къде сте? Всички ли отпътувахте на някъде? Grinning
Мен много ме мързи, ама мноооого. И си лежа, по пижама Grinning

# 36
  • Мнения: 11 505
Кика тук

# 37
  • Мнения: 11 334
Аз съм тук
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 03 мар 2022, 12:32 от Реа

# 38
  • Мнения: 9 812
И аз тук. Един приятел ме нави да ходим на ледена пързалка, ама пропуснал да види, че тя вече е затворена Joy не може да се има доверие на ни-ко-го (зодия скорпион)

# 39
  • Мнения: 11 505
Как ми се карат кънки, едно време на славия съм карала по цяла зима, имах и ено гадже фигурист Joy

Миналата зима на Банско се качих, баси колко са гадни новите кънки, искам си коженки, черни имах аз, немски, голяма гъзарка бях

# 40
  • Мнения: 9 812
Аз - бивш хокеист Joy много зле карам, но ми е страшно удоволствие и се бях навила, а то дръжки.. ще мия чинии сега вместо това

# 41
  • Мнения: 4 498
И аз тук. Един приятел ме нави да ходим на ледена пързалка, ама пропуснал да види, че тя вече е затворена Joy не може да се има доверие на ни-ко-го (зодия скорпион)
За малко да харесам този пост, обаче на скорпиона се обидих и се отказах Grinning
Рейче, много красиво Heart
Кънки веднъж ходих да карам, с едно бивше гадже във Варна. Мрънкало съм. Стана ми студено, щях да падна няколко пъти, паникьосах се, разпищях се и приключих с кънките Joy
Допълвам. Норче, като измиеш твоите, ела до нас да измиеш и моите. Така и така ще си загряла Joy

# 42
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Нямам време да прегледам и да подбера снимките, тези мога да покажа засега








# 43
  • Мнения: 9 812
Аааа, чужди чинии не мия. Кълна се, едно гадже нямам, дето да съм му измила чиниите, ней тва за мене Grinning

# 44
  • Мнения: 17 616
мики маус скорпьон ли си срамота

Общи условия

Активация на акаунт