Махнах се от Щерев, не заради репродуктивния ми специалист- казвала съм го и ще го повтарям none stop- Савова е №1, ноооо......
Всичко там стана на конвейер, ембриолозите им са гола-вода, отношението през годините се промени, цените стигнаха тавана, а успеваемостта рязко намаля  ...  Само че, мили момичета  , ако мислите че само там е така, жестоко се лъжете! Това е жалката картинка във всички Инвитро- клиники в БГ. Ако сега ме върнете във 2020г., с 200 км/ч щях да забегна към Турция. Тези пари, които тук пропилях за безсмислени опити, там щяха да са ми достатъчни за резултат +++. Мои приятелки, със стабилни финансови възможности, избраха южната ни съседка и забременяха от 1-ви опит! Аз във Щерев си пропилях всички опити по Фонда, после се преместих в друга "известна" клиника и резултатът е абсолютна нула Cry
Не е лично към теб, Патенце. Само използвам поста ти. Според мен, когато пациент се почувства неглижиран по някакъв начин, трябва да го каже в клиниката. Най-добре писмено, за да го има черно на бяло. За съжаление оплакванията, които са между близки, познати и анонимни по форуми нямат същия ефект. Човек трябва да направи всичко възможно, за да си търси правата. Миналата седмица, в разговор по телефона, смятам бях пренебрегната, писах на Щерев и проблема ми беше решен.