Искам да кажа...(192) през март 2022

  • 48 641
  • 1 182
  •   1
Отговори
# 15
  • Canada
  • Мнения: 3 457
Ени, бързо и безболезнено да минава 🤗

Днес за 40 минути път между Търново и Севлиево видях толкова военни камиони / платформи колкото за последните 10 години не съм. Надявам се нашите родоотстъпници да се вразумят 😏

# 16
  • Germany
  • Мнения: 7 941
Ени, благодаря за темата! Да й минава бързо на Синеочка!

# 17
  • София
  • Мнения: 3 706
Ени, благодаря за труда! Чудесно оформление!

Бързо да минава шарката!

# 18
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Благодаря за темата, Ени!
И бързичко да минава на малкото Синеоче Hug

Честита Баба Марта! Здрави, румени, засмени Simple Smile
Готини мартенички, Рир Simple Smile

# 19
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема, Ени!
Да минава леко и бързо на Синеочка. Помня, че се притесняваше когато дете е играло с нея и се оказало последствие с шарка. Да минава.

Честита Баба Марта!

# 20
  • Мнения: 14 786
Благодаря ви!
Тя беше в контакт на 09.02 и просто до 25-ти всеки ден я гледах,надничах по 100 пъти под дрешките,като се почеса някъде,веднага почвам да я преглеждам. 😁 Бях психясала,та добре,че вече мина. 🤗 Един кахър по-малко. Обаче не й пречи да бъбри без да спира. 🤭😂

# 21
  • Варна
  • Мнения: 6 315
Честита Баба Марта!
Синеочето да изкара лека шарка!
Бубе, за домашна козметика поръчвам продукти от "Свободен кооператив за домашни козметични и лечебни продукти" и "Сапуни Канатица". Това от фейсбук.
Обожавам маслото за тяло на канатица та-съдържа ший, кокос, сладък бадем, жожоба и какао, мента също.
Моят мъж купи фиданки, от пловдивски разсадник, но времето е толкова лошо и не можем да ги засадим. Та днес омокрихме корените и ги сложихме фиданките в пясък. Слива, нар, черница, хинап, смокиня, череша, малини също.

# 22
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Благодаря, Ени!
Бързо и леко да и минава на Синеочка!
Здрави да са всички и март да е хубав!

# 23
  • Мнения: 218
Честита Баба Марта! Да сте здрави и засмени!
Синеочка бързо да се оправя Hug

Малката Леа е вече тук. Heart Eyes Роди се преди няколко часа и е цели 51 см висока и тежаща 4100 гр. Двете с майка ѝ се чувстват добре. Бебе Тео официално е вече батко Тео, макар че миличкият не осъзнава съвсем какво точно се случва. Мъничък е още. Ще ми е интересна първата им с среща с Леа.

# 24
  • Мнения: X
Честота дъщеря, Eмели! Да ви е здрава и всичко да мине добре с баткото.

Нашата щерка я кара шарката като на шега. Събуди се с три- четири пъпчици по ръката и крачето и помислих, че я е налазило нещо. Но вдигна висока температура и по съвет на здравната линия ни изпратиха с коридор в спешното. Там я погледна само сестрата й отсече, че е шарка.

Температурата й  спадна след още ден, повече пъпчици нямаше и все още се съмнявам дали я изкара или не.

# 25
  • Мнения: 218
Благодаря, Miss Wanderlust, само че Леа ми е племенница. Grin Все още не съм станала майка, ама пък каква готина леля съм, ум да ти зайде. Sunglasses

# 26
  • Мнения: 39 324
Добре дошла на Леа! Да покорява света с лекота!
Шарката е чужда за децата ми и ММ.

# 27
  • Мнения: 15 028
Здрава, щастлива и с късмет да е Леа. С бате Тео много да се обичат.
Синеочка да мине леко през шарката.

# 28
  • Мнения: 5 366
Честита Баба Марта!

Ени, да минава!

# 29
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Ем, здрава да е Леа, а и всички покрай нея! А ти си най-любящата и глезеща леля, сигурна съм Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт