За нокътчетата

  • 1 418
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 84
Аз ги режа на малката само докато спи и то много внимателно, иначе няма начин!

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 891
По принцип докато спи,но вече два пъти успявам и докато е будна.Пускам и сешоара и тя не мърда.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 567
Докато аз я кърмя, татко й ги реже. Иначе си е направо невъзможно.

# 18
  • Мнения: 683
Все съм ги рязала будна /лкато спи не смея, събужда се/. Занимаваме се с нещо - разказваме нещо, броим ръце, пръсти, телевизора помага. Но си има моменти когато режа по накът на час... ooooh!

# 19
  • Мнения: 2 047
   Докато пие млякото е най-лесно.

# 20
  • Мнения: 1 701
Докато спи, но вече взе да се буди и ще пробвам по време на ядене...  Thinking Веднъж опитахме в будно състояние и резултата беше щипнато пръстче и мнооого рев!  Sad А ноктите са нечовешки!  #Cussing out

# 21
  • Мнения: 2 242
Мно-о-о-ого трудно.Даже в момента сме с няколко изрязани,но само на едната ръка.Преди се лъжеше с разни работи,а аз ги режех.Но вече нищо не признава.Тя реве,аз режа-просто друг начин няма.
Надявам се да отмине по-бързо този период.
Mr. Green същата работа - редовно на едната ръка са изрязани и на другата с маникюр  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 3 334
Все съм ги рязала будна /лкато спи не смея, събужда се/. Занимаваме се с нещо - разказваме нещо, броим ръце, пръсти, телевизора помага. Но си има моменти когато режа по накът на час... ooooh!

същата история и при нас Peace

# 23
  • Мнения: 324
На ръцете - докато спи, но на краката е почти невъзможно.

# 24
  • Мнения: 6 461
С големия ми син правим  хиляди уговорки...... Crazy
С мъничкия все още всичко е игра.............. Laughing

# 25
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
До като спи!
Преди момент, подходящ за ставане, например ядене, така и да се събуди няма проблем! Peace

# 26
  • Мнения: 300
Аз ги режа докато малката спи, но изчаквам да заспи дълбоко, за да не се събуди.

# 27
  • Мнения: 245
а от кога започнахте да ги режете? ние още сме с ръкавички Laughing

# 28
  • Мнения: 8 917
Таткото се справя някак си Wink

# 29
  • Мнения: 372
С малко повече търпение, успявам. Процедурата я правя като е буден с малка нокторезачка, само за него  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт