Тест за овулация - въпроси /тема 14/

  • 30 317
  • 734
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 405

Момичета ден 15 от 30 дневен цикъл, днешния ( най долу) е положителен нали?

# 661
# 662
  • Мнения: 39
Момичета, направих тест за бременност. По-точно 3 теста, 2 дни преди цикъл. Прилагам снимка. Не знам къде се намирам.
Буца имам в гърлото, треса се цялата, казвам ви......

# 663
  • Мнения: 4 856
Ами, честито!

# 664
  • Мнения: 39

Имам още 40 теста, чак не ми се вярва,че е наистина. Имам и друг, по-хубав и скъп, мисля да го направя утре сутринта, в случай че тези са невалидни, не знам 😂

# 665
  • Мнения: 4 856
Да, бе, три теста с Розова черта, колко да са невалидни. Направете си колкото искате, де, но бременност със сигурност има.

# 666
  • Мнения: 127

Имам още 40 теста, чак не ми се вярва,че е наистина. Имам и друг, по-хубав и скъп, мисля да го направя утре сутринта, в случай че тези са невалидни, не знам 😂
Може ли да ми дадеш линк за тези тестове

# 667
  • Мнения: 39

Имам още 40 теста, чак не ми се вярва,че е наистина. Имам и друг, по-хубав и скъп, мисля да го направя утре сутринта, в случай че тези са невалидни, не знам 😂
Може ли да ми дадеш линк за тези тестове

На драго сърце, но са от амазон, понеже не живея в България. 50 теста за овулация бяха и 20 за бременност, нещо такова за 15 евро. Грешна информация съм написала в предния коментар.
https://www.amazon.de/dp/B00349WJ44?ref=ppx_pop_mob_ap_share

# 668
  • Мнения: 127

Имам още 40 теста, чак не ми се вярва,че е наистина. Имам и друг, по-хубав и скъп, мисля да го направя утре сутринта, в случай че тези са невалидни, не знам 😂
Може ли да ми дадеш линк за тези тестове

На драго сърце, но са от амазон, понеже не живея в България. 50 теста за овулация бяха и 20 за бременност, нещо такова за 15 евро. Грешна информация съм написала в предния коментар.
https://www.amazon.de/dp/B00349WJ44?ref=ppx_pop_mob_ap_share
Да, благодаря.

Ужасно скъпи са тези тестове във България.

# 669
  • Мнения: 4 856
От Амазон доставят и до България, потърсете 🙂

# 670
  • INFJ
  • Мнения: 9 729
Може и с доставка до превозвач в Англия или Германия, ако няма доставка до тук, или е прекалено скъпа.

# 671
  • Мнения: 405
Ако някой се навие да поръчаме повече бройки,и аз бих взела.

# 672
  • Варна
  • Мнения: 436
Аз поръчвам от eBay, само че се чака 2-3 месеца, докато дойдат от Китай. 100 теста са 37-38 лв. За съжаление пак ще трябва да се запасявам. Безкрайното тестване продължава Confused

Последна редакция: ср, 17 авг 2022, 00:02 от loter

# 673
  • Мнения: 241
Аз поръчах от Алиеспрес 😁, дори акаунт си направих именно , заради тях .
Какво съм натискала не знам , но дойдоха 80 теста за овулация 😁😁😁, та сега пишкане  без лентичка нямам.

За протокола ,имала съм три забременявания , но толкова наситена тестова( като някои момичета , които качват , никога не съм хващала. )

# 674
  • Мнения: 39
Ами благодаря ви момичета за търпението и съветите. Не съм вярвала, че ще стане от днес за утре. Стискам палци и за вас! ❤️❤️❤️
Пс Приключвам вече с тестването,следващото е лекар.

Общи условия

Активация на акаунт