Иска ми се да ви препоръчам нещо, което става за подарък от дядо Коледа :-)

  • 2 152
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Не схващам...как така ще се научи да пази равновесие, като на практика то не "кара" колелото, а крачетата му са постоянно на земята? Обясни, плс Praynig
Иначе е готино и подзирам, че Ники ще му се изкефи яко Grinning

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Шани, добрия стар кон не мож го извади на улицата...  Peace

а на бас?!  Sunglasses
Малкия е изминал "стотици хиляди км." с коня по улици и паркове.

Бу ме съсипа от хилеж  Joy... нефелни модели  hahaha

Белиндичка, аз лично точно така се научих да карам колело. Имах "Пеперудка" (модел руско колело) като малка и само с отбутване с краката я карах... Бутам, бутам и като съм набрала инерция си вдигам краката (ей, внимавайте с помислите  Flutter) и така.
Тук принципът е същия.

# 17
  • Мнения: 3 927
Ох, не знам как да обясня Sad, просто го установих и това е...
На практика краката на детето са по-скоро във въздуха, отколкото на земята - когато "кара" колелото, разбира се, а не когато се е облегнало на него например Wink. С двете крачета детето се отблъсква от земята правейки крачки. Така се развива завидна скорост, при коята именно детето се научава да пази равновесие. Е, не че не сме падали по нанадолнище де.......
Както писах по-горе, дъщеря ми схвана управлението още на втория ден......
Може би, ако го видите в действие няма да му се чудите толкова на това колело Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 639
Ми може и много удобно да се окаже, ама и на мен малко странно ми се вижда. Но като се замисля,  всъщност всичките видови колички за бутане с крака са на този принцип, че даже голяма част от тях са с реално кормило..... само където са с 4 , а не с 2 колела  Simple Smile   Та може да се приеме като "модификация" Thinking  Simple Smile

Аз обаче съм заложила за коня на Шани, за Коледа  само че в слонски вариант  Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 551
Преди да купувате,вижте това:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=123284.msg2383400#msg2383400

# 20
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
И аз съм виждала подобни тук. Детето се отблъсква с крачета, повдига ги и така минава определено разстояние, нещо подобно на скутерите. Предполагам, че помага за подобряване на баланса. Само че ми изглеждат малко опасни  newsm78 Ако детето се отблъсне прекалено силно или се спусне по наклон, няма спирачки. Спиране само с краката и ако крачето се закачи някъде, такова търкулване може да стане  Crazy Но не знам, това е само предположение, направено на база наблюдение. Скутерите поне си имат спирачки, за разлика от това колело.

# 21
  • Мнения: 3 927
Интересно ми става вече на какво още ще оприличите моето предложение Laughing Laughing......

Информацията за чупливостта на колелетата е обезпокоителна, да. Но дотолкова, че парите са отишли на вятъра. Аз пък единствено съжалявам, че това чудно колело не ми попадна по-рано, за да може дъщеря ми цяло лято да го кара, а не само от септември насам......и нито едно падане не е било опасно. Боже, та да не е паднала от самолет........

Айде със здраве Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 220
Тането, наистина колелото е много удобно за деца на тази възраст! Моята дъщеря има, но е добра идея за подарък и ще се възползвам!!!

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
хора, хора...
Не става дума за това, че детето щяло да се утрепе. То ако не си го бива с таквизе  Flutter превозни средства, все ще си падне, ако ще и на колело да е, ако ще и на скутер да е, ако ще и на тротинетка да е, ако ще и на кон/слон да е...
Има известен замисъл в това изделие - не мож' да му се отрече. Може би наиистина е по-добре да се купи на 2-3г. дете такова нещо, отколкото конвенционално колело. И да, развиват се  скорости с него - виждала съм го с очите си. Ако възрастният крачи с умерен ход, детето е по-бързо от него.

Така, че идейно си остава предложението да се подари за НГ.
Тането  Peace

Общи условия

Активация на акаунт