Слаба болка ниско долу

  • 1 289
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 253
При следващия преглед ще говоря с гинеколога си, благодаря ви. Но както казвате, а и в една книга прочетох, че е нормално да има такива придърпвания и леки болки в средата, където е матката и поддържащите я връзки - отляво и отдясно. Благодаря ви, момичета!

# 16
  • Мнения: 3 478
И аз имах такива болки в първите няколко месеца. Казаха че е нормално.

# 17
  • Мнения: 2 274
  Аз също имах такива болки и гинекологът ми ми каза, че матката ми е много чувствителна и за това ме боли като нараства! Ти все пак питай твоя гинеколог!
  Лека и безпроблемна бременност   bouquet!

# 18
Не се притеснявай и аз имах болки до края на третия месец, 4е и сега понякога имам. Питах акушерката като ходех на ЖК, но тя каза, 4е не е нормално. Лекарят каза, 4е е нормално. Все пак организмът ти се адаптира, органите се разместват и растат.
Засега вси4ко е наред и съм към края на 7я месец:) Само не се тревожи излишно. Знам как се 4увстваш при всяка болка ти е притеснено дали нещо с бебо не е наред. Имах болки в кръста, в яй4ниците и корема ми се беше побъркал, постоянно колики, но в 4я месец нещата ще се успокоят. Сега понякога усещам около пъпа вътрешно разтягане, понякога ме болят сякаш ставите, но ве4е съм по-спокойна:))
Леко бременеене и не се тревожи, скоро ще усетиш бебока и ще си по-спокойна:) Sunglasses Simple Smile

# 19
  • Мнения: 683
С първата бременост не усещах нищо такова. Сега обаче изобщо не е така -имам  такива болки от 3 месец, та до сега! Докито каза: "Нормално. Пий нош-па, трябва да ти мине". Когато съм пила - 3-4 пъти пробвах като ме заболи, че не бях на път и т.н., но никакъв ефект. Пък и не е нетърпима болка и за това не пия нищо. Позаболява и преминава.
Спокойно. Като усетиш бебчо, ще си по-спокойна.
Лека бременост!
  bouquet

# 20
  • Мнения: 941
и аз имах такива болки почти през цялата бременност, пих какви ли не хапове но нищо , пак си ги имах, но мисля че това е нормално, може би просто си с по чувствителна матка, ако те смущава много се консултирай с гинеколога си

Общи условия

Активация на акаунт