ВМ НВХ - ближа мас изпадам в екстаз! - 8

  • 18 944
  • 405
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Кейке какво стана с теб бе бамбин американски-купи ли пуйката вече а?? Ух малии-пуйка cook
Аз съм в тотална смъртна гладиаторска битка с моя кантар-мръсник на мръсниците smile3515
78,6 кг ма паказ тая заран-не видя му сее и кантар-а вчера колко хубави неща ял-то месо, то риба, то водища, чай-лен с вода,
ай сиктир  Twisted Evil

# 91
  • Мнения: 597
Споко МИла,Моя мръсник пък да ти кажа,защото е много отворен,го пратих в банята да ръждяса,гадтта....само нагоре праща стрелката от 2 месеца...сега нека му!И спрях да се меря,4е те тиз нерви за какво по напред?Ама ха... newsm61

# 92
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Халоу -гагалоу ям мляко-цяла кофичка ще изям-знам,че не тряба, но просто днес съм циклична, гладна, месо не ми се поглежда-днес ми е криво на стомаха, душата изстрадала и мозъка объркано побъркан. Купил съм зеле за вечеря-просто нямам фантазия какво да ядем-риб не съм ял отдавна, ма далеч магазина с изчистената риба, а тонимир е мързелив и отчаян и неще да прай усилия допюлнителни
Пинке ко тъпчат американджасите -дай акъл

# 93
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Холеее-пак ли няма никой Close -ай че мръкна-кво ми учити и работити-деня свърши, почва яденето бе Mr. Green
аз тая вечер да ви казвам бях на среща с едно чудно момче dancing-не бяхми са скифали повече от 10 дена и тая вечер си бихме среща-ма само за 1/2час че не издържах повече-и сега съм много добре усещам и тъй ми треперят малко краката, ма нищо.
Небесна той ти прати много поздрави и та кани и теб на среща-в четвъртък, когато ти е удобно на теб. Каза да му звъннеш за допюлнителни уточнения, ако ти вдигне секретарката-да търсиш Билито беее Mr. Green Mr. Green
хай идвайти,пак ма оставихти-Кейке оправяш ли се-що тъй та няма, сьорьозно ли е-няма да са даваш лесно

# 94
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Хади отчитам са-и вий тъй да напрайти
Закуска-лен с малко кис.мляко-2-3с.л. , нес, чай до припадък
Обяд-мляко Хелена2%-цялата
После-1 грапе
Още по после-чай и ябълка
Вечеря-салата зеле+3варени яйца+2 маринован краставиц
Туй е-сметки няма-като цяло малко е калорията, ама с тез кила дет са докарах бива да съм намалена

# 95
  • Мнения: 597
Тонимир4е,ядът много протеини..по принцип спазват НВД,разбира се,тези,които се грижат за себе си,а другите лапат каквото им падне,най ве4е  от типа сандви4и,пържени картофки,ей такива неща...Но да ти кажа,богатите се грижат доста за себе си...органик храни,с малко въглехидрати,пове4ко протеини,и най ве4е ,4е много спортуват..И те са си слаби..ходят на масажи...спа процедури също.Но Те -жените..имат много свободно време и пари мила...Ползват много скъпи салони и услуги.Ти затуй на тфоита либоф му кажи,пове4ко пари4ки да прафи,защото, искаш ве4но млада да ходиш,а за туй су искът пърииииииииииии...Аз на моя какво да му разправям...кът гу 4акам 16 години,га стане милианер..ама нъцки...затова и аз кат теб мажа яйца,медец,какво се сетиш.../когато имам време,а то ми е кът/

# 96
  • Варна
  • Мнения: 5 193
хАУ-хау Пинке да ставаш да си бъбрим,че само ний останахме на фронта-къдей гвардията баа-не искат да са бият
Тъй аз днес доволно заситен-от сутринта с богата закуска от лен и кис.мляко+малко орех-мм муцава работа
Сиге свинско със зеленце-300гр, много вкуско-и зеленцето и месцето едно такова сухо-без мазни жили прежилени, ама ми подут търбуха от цикличността сполетяла ме тамън навреме
Амчи хайди-вас кат ва няма-аз поне да поработя

# 97
  • Варна
  • Мнения: 5 193
АААаа ш са карами вечи Close-само по ресторанти ми ходити, Пуйкин ден, рОджен Ден, ДеТски карнавал, Незнам сиКакво за ядене-тъй ли са прай-аз тука сам си проговорих Twisted Evil
Да идити да са отчитати smile3516-какво като ядети въглехидрати-аз гат ги ядоф как си казвах-хайййй с вас ш са разправяммм-юю Crossing Arms
Аз пък от два дни са срещам с Били jump и после карам колело newsm39-и съм много доволен, срещата ми излиза около 40мин хеви спорт-хауу пРИстрастен съм-хаууу екстра бамбин  jumpuu съм-много ми е хубу newsm68-а цели 2 седмици мързелувах-какъв човек съм бил тогаз Embarassed
 newsm35 newsm35--цикличен съм, ма ми е гот-ям зели, морков, кис.краставиц, варени яйца, грапета, яблочки, орехи-мммм живот прекрасен-днес разтикал съм още 1/2кюло солена вода-имам още 2кила докато си върна старата форма преди да дойди либофта ми доживотна и причини туй освиняване -ма сега съм прекрасен настроен-
 dazzler1 dance

# 98
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Извинявам са, обаче снощи се повреди комп-ота, хаддиска се скапал и сега гочакам всеки момент да се спаружи. Тряба се сменя. Ох!  Cry
Ще пиша като се организирам. Прощавайти ма, дръжти фронта!  Hug

# 99
  • Мнения: 597
Тонимиркеле,ей ма на....след няколко 4аса ми идва рожденият ден,и от сега съм се подготвила... Embarassed  Много шъ съ иде,шъ съ пий...Пут..сори..Пуйкин ден иде,пак е утре...изобщо какво да развалям дисциплината? Шъ пишъ кът съ навеселиъ. Мол ти са,кажи ми какво е това грапе дет го идеш?Отна4ало си мислех 4е пиеш Фрапе,ама се оказа,4е го ядеш....и си викам,пак аз нещо не съм в 4ас...кажи  ,и аз малко да го поям..а? хай сега,вие на диета ,а аз шъ гледъм как съ прай,4е от понеделник и аз...

# 100
  • Варна
  • Мнения: 5 193
 dazzler1 happy BirtHdaY Pinki  ura-най-много пожелания ти пожелавам-сичките си ги измисли, че тук сега съмна и още кафе не съм пил да се сафиряса мозъка и измисли нещо оригинално-ма ти си знаш какво желаш
туй йе за тебе  Gift
Хади-весели се, пий, ай цъкни някой-друг фотограф да пуснеш да та скифами с френдовете-ай айй smile3521
Ох Небесна-туй ней добре, разход фамилски се задал-аз нали знаш какво ще ти препоръчам-там сичко ш ти кажат, ако е за погребение -погребваш и купуваш нов Confused
Ще се тегля после и по някой време работно ще спомена кантаря и майка му и сестра му също Twisted Evil
Пинке грапето е грейпфрут-ма то дума като дума ли е-по няколко пъти се връщам да я оправям
Яж го, ако обичаш горчивко-туй е плод неземен-даже ми се струва марсиански.
Хайди

# 101
  • Мнения: 2 956
Чакай тук да честитя,че байряктарката вече не ни спохожда много често в другата тема  Hug
                ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Пинки
                                                  newsm59 newsm59 newsm59 
 ай  cheers и да си жива и здрава  и много щастлива  Gift  newsm51

# 102
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Охх Тонимир е уморен-зачервен Rage, леко раздразнен-ма и туй ще мине, малко почивка и вафли требат Mr. Green
още съм 77кила-ох тиква празна съм аз smile3537-що ядох толкоз много, сега не мога вляза в релси-искам да съм хубав, красив, слаб-засукано привлекателно загадъчен-  4470
А другата седмица пак празници, гости-леля Марги готви такива вкуски работи newsm64-иии ай дано до другата сряда са префиня още малко
Ял съм ябълки, мляко с лен, бъркани яйца с лук+домат+кис.краставиц+морков и малко ореф-не повече от 30грам

# 103
  • Мнения: 2 196
Pinki, Ч.Р.Д. newsm59
 Аз да се похваля,свалила съм 3кг,до 50кг остават още 7.
Мен ме мързи да пиша,обаче ви чета с удоволствие. Laughing

# 104
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Лелей, ако си напиша меньото ще ме изгорят на клада.. Срам и позор, смокини и черници!!  Sick
Ще дода бе, не знам кога. Тонимире, имаш ли матрияли по информатика някакви, писах тема у Кулюкарника, иди виж, ако мож да помогнеш на приятел в голяма нужда. Простете офф-а. Embarassed

Да ви кажа, като пия много вода и ям безразборни работи, не пълнея хич, ама никак.
Ама вий и без излишъци хранителни, въглехидни, пак си пийте водата!
Ескимото, ленът, мотиката и туйто!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт