Имате ли мераци за още едно бебе

  • 4 884
  • 154
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 145
Имам да, но много се притеснявам от раждането. Първото хич не беше леко... Та ще почакам да мине малко време и ще обмислям пак. Или пък ще действаме направо, че то с обмисляне не става....  Wink
А ти щом пускаш тема по въпроса, значи определено ти е време. Стискам палци скоро да се похвалиш с новини и всичко да е наред.  Simple Smile

# 121
  • София
  • Мнения: 1 941
Големи, още преди да родя, вече си мислех кога ще забременея пак и ще имам дечица Heart Eyes

# 122
  • Мнения: 910
Да и работим по въпроса Peace

# 123
изобщо не се чудете а действайте  защото най голямото богатство са децата аз имам три и съм най щастливата на света третият ми син се роди преди две седмици . не чакайте да дойде подходящият момент защото той никога не идва действайте и горе главите мили майчета . Heart Eyes

# 124
  • Бургас
  • Мнения: 537
Аз - НЕ!!! Naughty Съпругът ми имаше големи мераци за второ, но май и той вече взе да се разколебава, поне вече не настоява това да стане скоро! Crossing Arms

# 125
  • Мнения: 189
Аз още не искам, а мъжа ми все ме притиска. Малката е на 2г1м и мисля, че още ни е рано. Нека първо започна работа, да ми омръзне и тогава чак ще се замислям за второ. Но и годините си вървят Thinking., но каквото стане.

# 126
  • Канада
  • Мнения: 494
Абе имам,ама това мнооого диво се падна,та ще изчакаме май повечко,че съм сам самичка и много нанагорно ми идва отглеждането!А мъжо има желание за три,ама................на мен мисълта не ми стига чак до там за сега Mr. Green

# 127
  • Мнения: 5 140
По принцип имам мерак, но искам Ния да порасне още.
Харесвам голяма разлика м/у децата.

# 128
  • Мнения: 1 069
Имах, преди около 3 години, но мъжа ми заяви, че вече бил стар за татко /в момента е на 35г/, щели да казват хората, че е дядо на детето си. Сега съжалява, казва че сме изтървали момента. Господ знае!

Последна редакция: сб, 18 ное 2006, 22:37 от valieta

# 129
  • Мнения: 660
И аз имам мераци за трето Laughing Laughing Laughing ама ако има как да знам,че със сигурност ще е мома. Flutter

...И аз така  smile3521

# 130
  • София
  • Мнения: 2 227
Имам мераци, таткото също, само дето е много рано още. Ще поизчакаме малко, но Господ си знае работата , може да стане "без да искаме"  Mr. Green.

# 131
  • София
  • Мнения: 255
Имаме големи мераци,все още спорим дали да имаме още едно или още две деца,но при всички положения ще е по- натам.Искаме и момченце stork-boy

# 132
  • Мнения: 1 489
След една седмица ми беше термина за второто ако не бях го загубила в петия месец.Докторите казаха,че трябва да изчакам от 6-12 месеца за следващо забременяване,но аз вече започнах да уговарям мъжа ми,макар че той слуша докторите и дума не иска да чуе.Ако зависи само от мен съм готова на мига.
Много исках разликата на децата да е около една година.Т.е да родя първото и след3-4 месеца пак да съм бременна,но не ми било писано.

# 133
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Ами, вече нямам мераци за повече дечица!
След една извънматочна и двечки слънчица, смятам, че съм благословена.
Приключвам дотук с възпроизвеждането. Wink

# 134
  • Мнения: 119
Аз много искам второ ама мъжът ми не иска или поне казва има време за второ. smile3528

Общи условия

Активация на акаунт