Имате ли мераци за още едно бебе

  • 4 879
  • 154
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 122
Имам мераци даже за трето. На вторият ден след второто секцио пеех песента, че повече деца- не. Ама сега като гледам как бързо растат започнах да навивам съпруга за трето, особено като си представя, че може да е момиченце.
Е според съпруга това мойто било вече диагноза, ама ще видим. То понякога стават и изненади все пак.... Laughing

# 76
  • Мнения: 11 607
И аз имам мераци за трето Laughing Laughing Laughing ама ако има как да знам,че със сигурност ще е мома. Flutter

И аз имам мераци за четвърто  Mr. Green, ама ако има как да знам,че със сигурност ще са близнаци  Mr. Green Mr. Green

# 77
  • софия
  • Мнения: 495
И аз имам мераци за второ,ама.....ще видим LaughingДа поотрасне малко дечко и ще го мисля по-сериозно Peace

# 78
  • Мнения: 4 621
Не, нямам мераци за второ Naughty
Не искам отново да съм бременна, нито отново да раждам и всичко останало.
Имам си принцеска, която е моето слънчице и ми е достатъчна Hug

# 79
  • Мнения: 24
Имам дъщеря на 2 год. и 10 месеца, а сина ми след 5 дни става на 2 месеца. С мъжа ми искаме още едно......,но  решихме да си дадем почивка от 3 години, засега:-)
Аз имам по-голяма сестра и знам колко хубаво е да имаш някой до теб....освен родителите разбира се.
Успех на всички

# 80
  • софия
  • Мнения: 756
Да имаме, но ще изчакаме поне година още

# 81
  • в баира
  • Мнения: 861
Две ми стигат.  Grinning

# 82
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз съм объркана, като видя новородени бебенца и пак ми се приисква да гушна едно такова мъничко, пък и усещането да имаш бебче в корема е супер и еуфорията от съществуването му, мерака да го видиш на видеозон и т.н. Но пък от друга страна ми е рано (не мога да си представя сега да имам още едно зверче, то моя син ми стига за 5 деца), второ хич не ми се иска пак да преминавам през това, бременност (гадене, промени в тялото), раждане (и последиците от него, скапване на тялото), колики, Безсънието (което още не е свършило)зъби, прохождане, гърнета и т.н. най много това, че не спим ни мъчи, то нашето зверче не ни е оставил и 1 нощ, пък ако има и още едно да ни буди,трябва да я карам на хапчета, ако не полудея преди това. Пък и появата на ревността след това. Май, май, може и с едно да си остана. Поне мъжа ми за второ не иска и да чува.

# 83
  • София
  • Мнения: 44 283
хич никакви такива мераци нямам....

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 820
ИСКАМ ОЩЕ ПОНЕ 2  Heart Eyes
Много искам да си имаме поне още едно бебче , но трябва малко да пораснем че сме още много малки  Peace

# 85
  • Мнения: 1 064
Аз родих преди 13 дни stork-boy, но още по време на бремеността с мъжа ми правихме планове за поне още 2 деца smile3522 smile3522. Понеже родих секцио ще трябва да почакаме поне 2 години за следващото бебче... newsm32

# 86
  • Мнения: 1 209
Оооо аз имам мераци поне за още две. Вече даже се работи за второто, НО това е съдба. Првото осем години го чакахме и за това сега стискаме палци и действаме!!!

# 87
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Имах (за трето поред), но ми минаха. Май ми е втръснало да се занимавам с бебешки работи и да съм посветена изцяло на такова занимание.

# 88
  • Мнения: 522
Имам и още как Mr. Green.Много ама много ми се иска сега и едно момиченце,ама ще трябва да го отложим за по нататък за съжаление,че имам работа за вършене сега Cry.Пък много искааам smile3518

# 89
  • Мнения: 2 550
Оууу, две са ми достатъчни  Naughty
Да не се заричам, ама никога повече не искам да съм бременна и да се занимавам с бебешки работи  Crazy
Имах някакви мераци преди много време за три, но не мерси съм вече Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт