Имате ли мераци за още едно бебе

  • 4 860
  • 154
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 292
мераци имам, ама ... взе да ми се свършва мъжеството ...  Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 1 878
Оооооооо, мераци имам и то гооолеми, но да можеше някой друг да го роди вместо мен  Confused - бременността е ОК и я приемам ама трето раждане секцио  ..................Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 216
мерак дал господ, ама да порастим малко това, че много е мъненко още за батко

# 63
  • Мнения: 8 917
Преди да родя си мислех, че няма да изчакам 2-те години секцио и ще си направим още едно Laughing Сега съм на друга вълна обаче - искам да се порадваме пълноценно на Гери поне докато стане на 3 годинки и след това, живот и здраве ще я направим кака.  Mr. Green

# 64
  • София
  • Мнения: 5 606
И ние имаме мераци и към края на първата годинкамислим да започваме опитите!  Praynig

# 65
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Да! Не смятаме да отлагаме много.

# 66
  • Мнения: 3 069
На мен това ми е трето детенце и нямам никакви мераци да раждам повече.Ще надвиша лимита Laughing

# 67
  • Мнения: 4 242
Винаги съм искала поне 3 деца и се надявам да осъществя мечтата си! Таткото за щастие е на същото мнение Grinning

# 68
  • Мнения: 6 390
Мераци има - да  Wink Grinning

# 69
  • Мнения: 476
Не, категорично съм решила да нямам повече деца.

# 70
  • Мнения: 619
ние сме си говорели и за трето.
и двамата имаме мераци,ама ха да видим...... Wink

# 71
  • София
  • Мнения: 726
Имахме мераци и както се вижда по лентичката ги реализирахме - живот и здраве през март чакаме второ бебе.

По принцип си говорим, че ако имаме възможност ще се пробваме и за трето, ама не знам дали ще ни стигнат силите и възможностите.

# 72
  • Мнения: 1 259
Имаме мераци и двамата,но на този етап с още една фъркотевица у нас и ще откача Tired Crazy Crazy Crazy

# 73
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Да - много искам трето, но таткото не е на същото мнение Cry Та май няма да ме огрее Confused

# 74
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 429
Имам мераци - вече работим за второ  Grinning Стискайте палци скоро да се похваля  Peace

Общи условия

Активация на акаунт