Часовник от TCM

  • 4 635
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 183
Добре, addict, въобще как си конактува с тия хора? Аз исках да ги питам разни неща, да се консултирам ... и да ти кажа малко ми беше съмнително, че само това  е формата за контакт  newsm78.
 Май най-добрия вариант е да отида на място, за момента се сещам за 3 магазина. Този на Стамболийски, на Раковска и един на ул. Крум Попов, който ми е много близо.
Аз обаче незнам нито работно време, нито телефон да попитам за това  Confused
А снощи четох тук из форума доста положителни отзиви за стоките на TCM и ме заинтригуваха.

абе тия хора май бяхя някакви селски тарикати от севлиево или нещо такова беше
обадиха ми се по тел след порачката и ми казаха че точно тия стоки ги няма..

# 16
  • Мнения: 117
А какво ти казаха за плащането -  предварително ли искат паричките или после на куриера и след колко време ти се обадиха?

# 17
  • Мнения: 5 790
Хора, никой ли не е пазарувал от тоя сайт- http://tcm.dir.bg/_wm/basic/?df=34200&dflid=? newsm78

Аз не съм, но една приятелка си поръча от тях количка. Първо, и я доставиха след незнам си колко дни, т.е замотаха се много. Второ, количката изглеждаше като втора употреба, раздърпана и мръсна. Отказаха да й я сменят и сега си я бие в главата, защото не става за нищо. Аз лично бих се замислила, дали да поръчам от тях.

# 18
  • Мнения: 117
Дааам, значи ще намина довечера край някой от магазините и без това не са ми далеч.
Благодаря, Алекс, имах някакви подобни опасения. Май ще е по-добре да разгледам стоките "на  живо"  Wink

Общи условия

Активация на акаунт