Хлебарки!!!

  • 4 938
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 750
Простете за правописните грешки,ама немоем се опрай с техниката Joy Joy Joy

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Сървъра ми затри писанията... но това ме развесели:
Аз преди 7 год като се нанесеохме и парвата сутрин се савуждам и една хлебарка ме дарпа за пижамата и вика,,хазяйке...гладни сме,,   полудех!
 Joy

# 17
  • Мнения: 2 631
Абе в кухнята е фраш!  #2gunfire
Особено ако загасиш... За една секунда се превзема всичко!!! И моя приятел като влезе и като събуе чехлите... от другата стая се чува, все едно играе степ!  Joy hahaha
Аз пък не мога да ги трепя, гнусно ми е  Confounded
И на всичкото отгоре имаме и ситни червени мравчици!!! Поне да се самоизяждаха според хранителната верига, ами то...  #Cussing out
Абе ще пробвам всичко, че направо вече не издържам!!! Tired

# 18
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Сега сестра ми ми напомни за тия кубчета - казват се Клинес, има и спрейове и на лентички го продават. Успех в борбата!

# 19
  • софия
  • Мнения: 181
Аз ползвам ГЛОБОЛ и съм много доволна.

# 20
  • Мнения: 1 919
лентичките се казват Antiblates

# 21
  • Мнения: 929
Едно време имаше едни тебешири , които бяха много ефикасни , сега не съм ги срещала.Ползвам райд,но за да напръскам трябва да излезем за няколко часа, тъй като не едобре да се вдишва, а не искам да си тровя детето.

# 22
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
С тези малки деца,които пипат,пълзят,лапат всичко  ме е страх да пръскам с каквото и да било.

# 23
  • Мнения: 3 447
лентичките се казват Antiblates
Навремето в Студентски град ги изтребих с лентички - май така се казваха  newsm78 Сега съм заредила къщичките на Райд, обаче няма полза  Sick Препоръчаха ми някакъв препарат на Сано за миене на пода, който съдържа отрова, но с това дете не смея  Tired

# 24
  • Мнения: 7 640
Едно време имаше едни тебешири , които бяха много ефикасни , сега не съм ги срещала.Ползвам райд,но за да напръскам трябва да излезем за няколко часа, тъй като не едобре да се вдишва, а не искам да си тровя детето.

на централния пазар ги има и в Левче-тата

# 25
  • Мнения: 6 461
smile3508Оправям ги аз,със SUPER DAYTOX Wink
И разбира се с................ fight



# 26
  • Мнения: 2 631
smile3508Оправям ги аз,със SUPER DAYTOX Wink


Това пък какво е?  newsm78

# 27
  • Мнения: 94
Ние живеем в стара кооперация с доста неразбрани съседи и проблема с хлебарките е огромен. НО НАМЕРИХ РЕШЕНИЕ Blush намерих една фирма маи терминатор се казва или нещо подобно напръскаха преди 4 месеца и още не са се появили гадините. Смятам да ги викна пак профилактично. А и цената е съвсем поносима.

# 28
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
И Райд и Байгон, и какви ли не още отрови пробвах ... и резултата винаги е един и същ  #Cussing out - изчезват за около 3-4 дни и пак се появяват. Почвам да се замислям за котка - изпитана рецепта от годините в Студ. град - "Котка - Унивесален хлебаркоунищожител"Grinning. Имамхме съседи, които имаха котка и при тях нямаше кьорава хлебарка.
При мен и котките не свършиха работа - имах допреди година-година и половина две. Ама докато не приложих комбинирана атака с хлебомор, тебешир и Глобол, не изчезнаха - хлебарките де. (Котките си умряха от друго. Cry) И периодично подновявам, щото с това парно просто няма начин. Пък и с тия апокалиптични 5-сантиметрови гадини, дето ги спрягат напоследък в града, май пак е време за кампания "Хлебаркотрепач".

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Ей, хора сложихме кубчета Хлебомор или Хлебаркомор (не помня точно), но ми се струва, че ефект няма. Ако не ги напръскам с Райд в муцуните .... не става. Ама мога ли 24 часа да съм на пост  #2gunfire
А и така като ги гледам ново поколение ни окупират. Все са едни дребнички, мънички .... по-малки от божикравички....

Общи условия

Активация на акаунт