Парите

  • 2 852
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 983
Аз плащам сметките и пазарувам и той като вземе заплатата ми я дава.

# 16
  • София
  • Мнения: 115
Нашите пари също стоят общо, но основната част от тях са по карти, а сметки плащаме през и-нет. Сумите, които държим в къщи са за ежедневни разходи и пазар. Но финансиста у нас май съм аз, понеже съм по-свободна и се оправям с останалите сметки, а и картите са в мен  Grinning, освен това мъжът ми е с малко"широки" пръсти  Wink. Ама да си призная - най-обичам, когато той носи, а аз харча newsm44.

# 17
  • Мнения: 5 362
Ама да си призная - най-обичам, когато той носи, а аз харча newsm44.
Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 35 952
Мъжът  ми плаща всички сметки, аз и той - пазаруваме, аз харча за глупости, той купува само най-необходимото.

# 19
  • Мнения: 5 026
Парите ни стоят на общо място.

# 20
  • София
  • Мнения: 38 520
Свекървата държи парите Twisted Evil. Мъжа ми и дава почти цялата си заплата, като си оставя за джобни и тя ги разпределя за ядене и сметки и вноската за апартамента. На мен ми оставя пари за памперси и купони за кухнята. А мойта заплата е за "забавления", за мен и за непредвидени малки разходи.

# 21
  • Мнения: 6 461
Паричките стоят на общо място ........... Mr. Green

# 22
  • Мнения: 603
ами парите ни стоят на едно място-той плаща сметките,а пазаруваме заедно  Peace

# 23
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Парите ни стоят по дебитни карти Peace!Когато свърша моите пари,той ми дава.Така е вече няколко години .

# 24
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Парите ни стоят на общо място.
Но винаги знаем кой колко е взел и за какво. Grinning

# 25
  • България
  • Мнения: 105
Парите ни са на общо място Peace

# 26
  • Мнения: 2 556
Кажете си сега и точно къде ви стоят парите  Mr. Green

# 27
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Парите дава мъжа ми когато му поискам, той плаща сметките и пазарува основно, аз купувам само някои неща за допълнение. Мразя да съм финансово зависима!  Close

ох и съм на това дередже, надявам се ако всичко върви по план на пролет да почна работа и да няма всеки ден:'Дай'.
пазаруваме и двамата, сметките също и двамата, живеем до пазара и с детето ми е много удобно хем разходка, хем да си напазаруваме, ма не ми е гот да съм изцяло под финансова зависимост

# 28
  • Мнения: 668
аз управлявам парите вкъщи - отскоро мъжът ми няма време да се занимава с плащане на сметки, пазаруване и така нататък.

# 29
  • Мнения: 647
Свекървата държи парите Twisted Evil
Eй , това звучи много зле !!! smile3511

Общи условия

Активация на акаунт